Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   А1 без роуминг и интернет в.... (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44151)

Викито 02-09-2018 17:39

А1 без роуминг и интернет в....
 
Зрители на Би Ти Ви заринаха редакцията със сигнали на абонати на българският клон на А1 - че нямат роуминг и интернет в Гърция през целия ден и не могат да звънят дори!

От А1 България отговориха че знаят за проблема, но проблемът не бил от тях, а от техният партньор Водафоун и съветват абонатите си почиващи в Гърция да премахнат Водафоун от листа си и настроят друг оператор в Гърция и проблемът ще изчезне.

Цец0 02-09-2018 17:48

Не е само в Гърция. В цяла Европа е проблема с регистрацията към мрежите на Водафон. Работят в момента трескаво по проблема, че са им запалили главите. Но кога ще се отстрани на 100% не е ясно :)

sonaki 02-09-2018 17:51

Вчера бях в Румъния и при опит за регистрация на картата ми от Telenor към Vodafon ми даваше "Мрежата е недостъпна/не е налична, опитайте към друга мрежа". Като пробвах към Orange се свърза от раз.

kostading 02-09-2018 18:15

Вчера картите на A1 не можеха да се регистрират в нито една Гръцка мрежа, така че не знам какво съветват абонатите да се регистрират в мрежа различна от Водафон.
А днес до обяд 4G то към която и да е гръцка мрежа ту го имаше ту го нямаше.
За сведение с втората ми карта на виваком подобни проблеми нямаше.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

taewu 03-09-2018 10:47

казаха ,че имало проблем с водафон не бил при тях проблема:):s101

Астрал 03-09-2018 11:15

Цитирай:

Първоначално написано от sonaki (Мнение490477)
Вчера бях в Румъния и при опит за регистрация на картата ми от Telenor към Vodafon ми даваше "Мрежата е недостъпна/не е налична, опитайте към друга мрежа". Като пробвах към Orange се свърза от раз.

Много странно.....Ние в сряда ходихме до Румъния,но не сме имали проблем с регистрирването и точно в Vodafone RO, на всичките телефони...:s101:s101:s101

kostading 03-09-2018 12:04

Само дето проблема беше в събота и част от неделята, 2 дена след сряда, по нета е пълно с коментари по темата и "вината" на Водафон за ситуацията.
И на формула 1 да се прекръстят мтел все същите некадърници са си.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Didko 03-09-2018 12:33

Аз като клиент на Водафон в Чехия имах същите проблеми в БГ - цял уикенд нема А1. Вчера летях от Румъния и като влязох на румънския Вода се закачи от раз.

kostading 03-09-2018 13:58

Тарикатите от А1 нещо бяха настъпили мотиката ми се струва, за да ги изхвърлят от роуминг с всички оператори в Гърция, а както се оказа не само там.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Светия Дух 03-09-2018 21:15

В Нагорни Карабах, както и в Надолни Карабах проблем няма на принципа - няма А1, няма проблем.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:59.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.