Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   турски канали по кабелни телевизии (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41609)

еркаму 10-12-2016 10:01

турски канали по кабелни телевизии
 
Здравейте,
В момента съм абонат на Виваком и скоро договора ми изтича.
Много съм доволен от услугите им, но се замислям за един недостатък, който май е общ за големите ооератори-липса на турски канали при услуга с оптичен кабел, а не с чиния.
Мисля,че предлагат само един КАНАЛ-TRT.
Посъветвайте ме как мога да гледам и турски канали, без да се налага да слагам сат чиния.
Благодаря,
Еркаму

njor 10-12-2016 10:21

Много ми е интересно турските оператори дали предлагат българска телевизия и дали това се счита за недостатък?

еркаму 10-12-2016 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение435040)
Много ми е интересно турските оператори дали предлагат българска телевизия и дали това се счита за недостатък?

Нека да не залитаме в коментарите си в насока, която ще генерира отрицателни емоции. Благодаря за толерантността и разбирането.;;684

вассил46 10-12-2016 11:12

Без чиния търси IPTV

еркаму 10-12-2016 11:29

Цитирай:

Първоначално написано от вассил46 (Мнение435046)
Без чиния търси IPTV

Колега,
Може ли а обясниш малко за това IPTV.

njor 10-12-2016 12:07

Залитането беше направено в първия пост, за сведение!

johnfogerty 10-12-2016 12:13

Ами ако си на виваком сателитна, най-удачният вариант ще е да завъртиш чинията с 3 градуса и ще гледаш стотици турски програми - безплатно. 20-тина от тях HD.
Те иначе виваком имаха допълнителен пакет с турски програми по едно време на интерактивната им ТВ, но сега не го намирам в сайта им.

еркаму 10-12-2016 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от johnfogerty (Мнение435057)
Ами ако си на виваком сателитна, най-удачният вариант ще е да завъртиш чинията с 3 градуса и ще гледаш стотици турски програми - безплатно. 20-тина от тях HD.
Те иначе виваком имаха допълнителен пакет с турски програми по едно време на интерактивната им ТВ, но сега не го намирам в сайта им.

Приятел,
Виваком ми е на оптичен кабел. Нямам възможност да сложа сателитна чиния (загрозявало фасадата на блока).
Телевизорът ми е смарт (самсунг).
Има ли някакво приложение за онлайн гледане...или и аз не знам какво.

TUISTERa 10-12-2016 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение435056)
Залитането беше направено в първия пост, за сведение!

Колкото и да не ни се иска, имаме новини на турски в националната телевизия, имаме поне една турска партия в парламента(дпс, турска понеже смятат турския за майчин език) , поне още една извън парламента, една в коалиция на десните партии... Доста голям процент от населението смята турския език за майчин... Нормално е , при тези обстоятелства, да се счита за недостатък липсата на турски канали при големите оператори. Пак казвам, може да не ни е приятно, но това е реалността... Когато в Турция се струпат тези фактори бих могъл да ти отговоря на въпроса и за турските оператори :newspaper:

njor 10-12-2016 17:30

Защо малко българи има там ли?
Колкото дали да има или не това го определя пазара а не някакви дребнави предразсъдъци. Аз наистина се издразих от това как беше поставен въпроса - ( че е задължително ). Е не е задължително, корпоративна политика е. Задължително е в Турция.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:44.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.