Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=165)
-   -   DVB-C кабелна гледане през компютъра (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36235)

Диги 03-02-2015 17:40

DVB-C кабелна гледане през компютъра
 
Някой има ли вързана кабелка към компа? Как е качеството, а FULL HD?
А това ще ми върши ли работа и дали поддържа FULL HD и Mpeg4?
http://www.itshop.bg/product/46478/g...l#.VNDcWJ2sXls

bate_dino 03-02-2015 17:50

Цитирай:

Първоначално написано от Диги (Мнение355419)
Някой има ли вързана кабелка към компа? Как е качеството, а FULL HD?
А това ще ми върши ли работа и защо не казват каква резолюция поддържа?

Не казват каква е резолюцията, защото зависи от това на какъв монитор ще гледаш и най-вече зависи какво е качеството с което излъчва кабеларката, дори и да е в UltraHD.
Ако кабеларката ти не е кодирана горепосочения донгъл би ти свършил работа, ако е кодирана ще трябва и допълнителен хардуер (кардрийдър) и подходящ софтуер.

Диги 03-02-2015 17:55

Не е кодирана (NET1).

Глаголица 12-02-2015 16:36

Въх, пък аз се набутах със сума двойна на това за едно Elgato Hybrid тунерче... все тая.

Имам два цифрови приемника на „Близу“ има ли как да виртуализирам едната карта, а не да разкачам приемника и да го закачам към елгато-то/компютъра като искам да гледам нещо на него?!

TUISTERa 12-02-2015 17:05

Цитирай:

Първоначално написано от Глаголица (Мнение356659)
Въх, пък аз се набутах със сума двойна на това за едно Elgato Hybrid тунерче... все тая.

Имам два цифрови приемника на „Близу“ има ли как да виртуализирам едната карта, а не да разкачам приемника и да го закачам към елгато-то/компютъра като искам да гледам нещо на него?!

Ще я виртуализираш на кукуво лято...

Глаголица 12-02-2015 23:53

аз и не очаквах друг отговор :smile:

thebest 10-07-2015 15:03

DVB-C
 
Цитирай:

Първоначално написано от Диги (Мнение355423)
Не е кодирана (NET1).

NET1 - некодирана кабелна. Перфектно се гледат и цифровите, вкл. HD и аналоговите канали. Behold TV T7.

111111 10-07-2015 20:33

Цитирай:

Първоначално написано от thebest (Мнение378488)
NET1 - некодирана кабелна. Перфектно се гледат и цифровите, вкл. HD и аналоговите канали. Behold TV T7.

и тука ли ще си рекламираш боклуците
има рездел за реклами плати си

thebest 14-07-2015 00:23

Цитирай:

Първоначално написано от 111111 (Мнение378521)
боклуци

1. Не сме толкова близки, за да се обръщате към Мен на "ти", чадо Мое!!!
2. Простотия е да плюете нещо, ноето дори не можете да си позволите да мечтаете да имате... но явно конкуренцията (ако има такава) плаща за оплюване или спамъри... по-добро от такава реклама няма!
3. Не е реклама, а конкретно ПО ТЕМАТА. Вие не предлагате алтернативни решения, освен оплюване на материя, която дори не познавате!
4. Все пак, шанс 1:10000 - ако сте си позволили да имате изделието и сте недоволни - ЦИТИРАЙТЕ серийния номер??? В БГ всички клиенти засега са конкретни, освен по сериен номер, така и чрез връзка 24/7 поддръжка. Вие едва ли сте от тях... Тук ЕДВА ли ще има отговор, убедени Сме! В противен случай просто си признайте, че плюете по нещо, каето дори не познавате, не сте докосвали дори?!
5,6,7 - по-нататък, май няма смисъл. „
Админите - с извинение, можете да закривате темата? Не може създание, което примерно не е било в казарма и не знае що е това патрон, примерно, да оплюва "Калашников"
(по аналогия с "боклуците", до които не се е докосвало, во има претенции??? да е "компетентно"???)

НаниГ 02-08-2015 12:38

DVB-C Тунер към Монитор
 
Здравейте,

бих искала да попитам има ли DVB-C тунер с CI модул, чрез който мога да гледам цифровата телевизия, която предлага кабелният ни оператор на компютъра.
Интересува ме и каква е цената на такова животно, защото в нета рових, но намирам само такива, които поддържат DVB-T.
Мониторът ми е Philips 226VL 21.5".

Благодаря предварително за Вашето съдействие.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:01.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.