Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   САТЕЛИТНИ АНТЕНИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Каква е тази антена (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46346)

Накатанико 01-11-2020 18:36

Каква е тази антена
 
2Прикачено(и)
Каква е тази антена ?
Антената е 2,10 метра окачването както виждате на снимките представлява шестоъгълник направен от правоъгълен профил 2см на 3см.Самата чиния тежи около 35 кила ,отстрани като я погледна дебелината и е 2 мм.Човека от който я купих ми продаде само чинията и стойката с конвектора.Окачването си го ползва както виждате от снимките за слънчеви батерии.Боянска ли е ,Пасатска ,Бом Русе или някава друга .И най важния ми въпрос ще работи ли като 2 метрова.Няма изкривявания няма деформаци.Благодаря предварително на всички включили се.

pantsiani 01-11-2020 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от Накатанико (Мнение542816)
Каква е тази антена ?
Антената е 2,10 метра окачването както виждате на снимките представлява шестоъгълник направен от правоъгълен профил 2см на 3см.Самата чиния тежи около 35 кила ,отстрани като я погледна дебелината и е 2 мм.Човека от който я купих ми продаде само чинията и стойката с конвектора.Окачването си го ползва както виждате от снимките за слънчеви батерии.Боянска ли е ,Пасатска ,Бом Русе или някава друга .И най важния ми въпрос ще работи ли като 2 метрова.Няма изкривявания няма деформаци.Благодаря предварително на всички включили се.

Русенска антена на ВОМ (Взризвна обработка на материалите) - 2 метра. А конвекторът е уред за отопление!

Накатанико 01-11-2020 19:58

Цитирай:

Първоначално написано от pantsiani (Мнение542820)
Русенска антена на ВОМ (Взризвна обработка на материалите) - 2 метра. А конвекторът е уред за отопление!

От вълнение съм разменил "р" с "к".
Дзумбата има една класация за чинии и там бом май не влизаше ,Очаквам го да се включи с мнение по въпроса.С тази чиния искам да гледам скай англия и тора лъча нордик.Срамота да имаш хубава линия и да не можеш да гледаш тези спътници.Сега ще търся или ще правя стойката .Очаквам насоки и критики към изработката.Както и съвети.

жоркин29 01-11-2020 20:13

Ако целта ти с тази антена е да изкараш К1 лъча на тора е немислимо в Сливен иначе Т1 нордик лъча би трябвало да го изкараш.

Накатанико 01-11-2020 20:17

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение542826)
Ако целта ти с тази антена е да изкараш К1 лъча на тора е немислимо в Сливен иначе Т1 нордик лъча би трябвало да го изкараш.

Ще купя по голяма,отделил съм си едни 200квадрата от двора за сателитен комплекс като на булсата,нещо като мини Плана.Надявам се че всички имате чувство за хумор и разбирате и моето.

AGT 01-11-2020 22:34

Не 200 квадрата ами 200к ама в пари трябва да отделиш :)

pantsiani 01-11-2020 23:05

Цитирай:

Първоначално написано от Накатанико (Мнение542824)
От вълнение съм разменил "р" с "к".
Дзумбата има една класация за чинии и там бом май не влизаше ,Очаквам го да се включи с мнение по въпроса.С тази чиния искам да гледам скай англия и тора лъча нордик.Срамота да имаш хубава линия и да не можеш да гледаш тези спътници.Сега ще търся или ще правя стойката .Очаквам насоки и критики към изработката.Както и съвети.

Понеже не мога да преброя правописните ти грешки във всеки пост - моят съвет е да наблегнеш на правописния речник. А тази работа с антените - не е за теб.

yavor1 01-11-2020 23:19

Цитирай:

Първоначално написано от pantsiani (Мнение542872)
Понеже не мога да преброя правописните ти грешки във всеки пост - моят съвет е да наблегнеш на правописния речник.

По-лесно ще е да си настрои Firefoxа :)

Но с антените е по-сложно ;)

Език
Изберете езиците, на които да бъдат показвани менютата, съобщенията и известията от Firefox.
Допълнителни езици…
Избор на език при показване на многоезични страници
Избиране…
Use your operating system settings for “Български (България)” to format dates, times, numbers, and measurements.
Проверяване на правописа при въвеждане

Накатанико 02-11-2020 00:06

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение542874)
По-лесно ще е да си настрои Firefoxа :)

Но с антените е по-сложно ;)

Език
Изберете езиците, на които да бъдат показвани менютата, съобщенията и известията от Firefox.
Допълнителни езици…
Избор на език при показване на многоезични страници
Избиране…
Use your operating system settings for “Български (България)” to format dates, times, numbers, and measurements.
Проверяване на правописа при въвеждане

Всички много ме радвате.;;516 Форума трябва да се преименува кръжок по литература ,разбира се аз първо ще се запиша.Нашия учител ще е другаря Pantsiani ,да направим група . Въпроса не е дали имам правописни грешки,дали разбирам или не разбирам от чинии въпроса е ентусиазма и желанието с което започвам това начинание .Това е форум и всеки е тук да пита и да учи и да греши.

AstraK 02-11-2020 07:39

Искренно ви желая успех със сателитния парк,който сте решили да изградите;;650 Ще се научите с течение на времето и ще се усъвършенствате...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.