Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ДРУГИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   търся нов сд сателитен приемник с гаранция на ниска цена (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=20452)

uscxeu 22-12-2011 18:03

търся нов сд сателитен приемник с гаранция на ниска цена
 
здравейте

чудя се има ли някъде по , нашите магазини обикновен сателитен сд приемник , може и да е фта може и с слот за карта .

но на доста по ниска цена от нормалното , понеже си помислих че след акто за хд приемници се правят промоциии са най евтиният по 110 лева...

няма ли някой от тука присъсващите представители на фирма за сат техника , да ми предложи нещо под 50 лева но да има някаква гаранция и да не е втора ръка .

идеята ми е да гледам до колкото може и до когато ги има сд каналите ,

и да не се охарчвам сега по нова година за хд приемник.

забелязвам че сегашните хдта нямат RF модулатор да се гледа през антенният вход на обикнвоен телевизор .


освен това за гледане ще си го ползвам и за настройка на антените .

вярно че няма много БГ канали на сд само 9 някъде са на 39е не е фатално

ако иска някоя фирма да се отърве от залежала стока сд сат приемник и да е до примерно от 30 най много 45 лева като разходите за доставка си ги поемам

моля без глупави спамове в поста ми ако не помагате поне не пречете .

не ме убеждавайте да се абонирам за някой си наш оператор , писнало ми е да се занимавам с аматиори предлагащи цифрова тв с глупави приемници и разни договори


мерси

АА 22-12-2011 18:30

Съвсем искрен съвет - за цената ,която си готов да платиш по-добре да вземеш изправен приемник втора ръка. При всяко положение ще е по-добър избор от новия евтин - разбира се зависи от конкретния модел , но има достатъчно коректни хора ,които ще ти продадат нещо добро. Ако смяташ да го ползуваш и за настройка сравнително добър избор е YU-MA-TU MX или VOLTEL MX или SKYSAT MAJESTIK със софтуер на OPENBOX - за настройка е важно как се държи нивоиндикатора. Иначе като погледнеш рекламните линкове по-долу ще видиш нови приемници за 55 лв.

uscxeu 22-12-2011 18:59

благодаря ти

но на времето имах доста , преживявания с техника втора ръка и не смятам пак да ги имам , който смее нека си купи и пак " измамник във форума "

между другото какво стана с тази история финалът дойде ли ?

все пак видях вече по долу линковете на тези магазини но , и казах ако някой от тях иска да се отърве от залежаващ сд приемник на по ниска от там обявената цена може да се договорим някак си

ако ще трябва да платя транспорта допълнително се оскъпява все пак ..


:)

DON Джолан 22-12-2011 19:43

За парите които даваш можеш да си купиш половин нов приемник. Но не знам дали ще се навият да ти го срежат. Това не е сирене да ти отрежат половин кило... ;;601
А какво значи "залежаващ приемник"? Те всички лежат по складовете. :worry:

dyldiq67 22-12-2011 19:57

Ти преди време май предлагаше приемник втора ръка за 70 лева и антена 85 см която стува 25-30 общо искаше 100 а сега търсиш нов за под 50 Дядо Коледа не е глупав май?

Матрицата 22-12-2011 20:49

Да
 
Мисля че преди коледа стават чудеса :) http://prodavalnik.com/tsifrov-priem...pecta-i3335173 Най-вероятно колегата може да ти намери нещо !

uscxeu 22-12-2011 22:32

благодаря ще погледна линка който си дал

и на другите които ми пишат на лс също мерси

:)

dyldiq67 22-12-2011 22:34

Аз не съм ти душманин намери си каквото искаш просто си казвам мнението.

uscxeu 22-12-2011 22:39

Цитирай:

Първоначално написано от dyldiq67 (Мнение134572)
Аз не съм ти душманин намери си каквото искаш просто си казвам мнението.

малко по горе в темата ми пише , без спам и ако няма какво да кажеш не пиши ?

не се ли чете с големи букви ли да го напиша ?

теб лично никой не те е карал
помага само който желае


:twisted:

Цитирай:

Първоначално написано от dyldiq67 (Мнение134547)
Ти преди време май предлагаше приемник втора ръка за 70 лева и антена 85 см която стува 25-30 общо искаше 100 а сега търсиш нов за под 50 Дядо Коледа не е глупав май?

за твое сведение приемника го продадох , преди доста време ,

за антената си я направих с единичен конвентор и си гледам така че отпадна тази оферта

сам знаеш че цените на техниката се променя всяка минута и т.н

вие не ми давахте за този приемник в обявата ми и 20 лева защо аз да дам повече от 40 за нов сд приемник ?

jassen 22-12-2011 22:53

Цитирай:

Първоначално написано от uscxeu (Мнение134540)
благодаря ти

но на времето имах доста , преживявания с техника втора ръка и не смятам пак да ги имам ...


:)

Ако все пак размислиш:
Предлагам ти Especta 1240S за 20 лв.
Приемника е със сменен софтуер и става за гледане на свободни канали. Върти и мотор.
Намира се в София.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:34.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.