Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   AZBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Запитване кьм знаещите за азбокс премиум (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=10870)

пиитком 19-09-2010 03:52

Запитване кьм знаещите за азбокс премиум
 
Здравейте, вьпросат ми е защо когато пусна някой канал HD от платаформата на D+ на приемника ми (azbox premium)светва зелената лампичка която отчита канала като HD и когато извадя инфо от дистанционото сьщо го отчита като такьв, а когато е на канал HD от платаформата на БСК нито инфото нито лампичката го отчитат като такьв a картината си личи че е HD ? ;;601
Благодаря предварително на всички форумци.

spaice 19-09-2010 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от пиитком (Мнение52046)
Здравейте, вьпросат ми е защо когато пусна някой канал HD от платаформата на D+ на приемника ми (azbox premium)светва зелената лампичка която отчита канала като HD и когато извадя инфо от дистанционото сьщо го отчита като такьв, а когато е на канал HD от платаформата на БСК нито инфото нито лампичката го отчитат като такьв a картината си личи че е HD ? ;;601
Благодаря предварително на всички форумци.

Това може да ти се случи и на други места, не само на булсат. Провайдера не подава информация че канала е HD. Добави си HD tag ръчно и ще ти светне.

пиитком 19-09-2010 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение52051)
Това може да ти се случи и на други места, не само на булсат. Провайдера не подава информация че канала е HD. .

Ok, но как по точхо става това. Добави си HD tag ръчно и ще ти светне

spaice 19-09-2010 17:48

Цитирай:

Първоначално написано от пиитком (Мнение52083)
Ok, но как по точхо става това. Добави си HD tag ръчно и ще ти светне

Отваряш списъка с каналите. Отиваш на въпросния канал. Натискаш Menu (бутона до лявата и горната стрелка) и избираш "Insert HD flag"
Може да се направи и за няколко канала едновременно, трябва първо да ги селектираш. Селектирането става като натиснеш бутона "check" (кламерчето) когато си върху даден канал от списъка. После по описания вече начин.

пиитком 19-09-2010 19:01

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение52105)
Отваряш списъка с каналите. Отиваш на въпросния канал. Натискаш Menu (бутона до лявата и горната стрелка) и избираш "Insert HD flag"
Може да се направи и за няколко канала едновременно, трябва първо да ги селектираш. Селектирането става като натиснеш бутона "check" (кламерчето) когато си върху даден канал от списъка. После по описания вече начин.

"JODER!!!" Колко е лесно всичко когато го знаеш.
spaice, благодаря за бьрзия отговор.Сега остава само да почерпя,ха/ха.
Ако минаваш през Мадрид или си там,обади се да черпя по ;;650.

spaice 20-09-2010 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от пиитком (Мнение52136)
"JODER!!!" Колко е лесно всичко когато го знаеш.
spaice, благодаря за бьрзия отговор.Сега остава само да почерпя,ха/ха.
Ако минаваш през Мадрид или си там,обади се да черпя по ;;650.

Няма проблем. Само че сега не мога да се отбия че самолета ми е на ремонт, ама като го оправят....;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:11.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.