Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   HBO GO ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=31335)

Бернар 27-12-2017 22:16

Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение469284)
кой казва че не е HD!

Използват MPEG-DASH - за HD stream плеъра иска по-бърз интернет дори и да не му е нужен. При мен го забелязах на приемник свързан безжично, който има 20-30Mbit реално, ако е с кабел и имаш по-бърза връзка (100Mbit в моя случай) зарежда HD чънковете след първите 10-20 секунди.

fox 28-12-2017 15:43

Телевизора ми е свързан безжично но картината която получавам в никакъв случай не е добро HD. Как може да се разбере дали получавам HD с нормално качество. Тествал съм amazon и netflix при тях е супер.

bu12tras 28-12-2017 16:05

Пробвай с кабел.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Дато 28-12-2017 16:55

Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение469284)
кой казва че не е HD!

1920x1080 при HBO GO някой успял ли е да изкара? Или до 720p е само?

Радо1948 28-12-2017 17:49

Аз го гледам през Самсунг ТВ приложението, картината е HD, но там няма как да разбера дали е 720 или 1080...
Гледам предимно сериали и не намирам никаква разлика със свалените такива(1080) от торентите.

mistor 28-12-2017 23:00

Няма такива смешници . Не ми се търси как мога да им задам въпрос , но и едва ли ще получа адекватен отговор . А въпроса е много прост - преди да се регистрираш са показани доста устройства , като първото е умно тв . Е никъде не открих кои са тези умни тв-та , марки , модели . Трябва ли да са андроидни или са се постарали да са много от всичките възможни ? Ама коя версия на зелените киборги трябва да е , пак не пише . Трагедия , пълна мотаница е Q&A . Поне за мен . Да ме прощават просветените в тази чудесия , но аз не можах да се ориентирам .За сведение тв-то е Philips и от първия ден се ползва Netflix . Надявам се да съм аз неграмотния , но щом аз не мога да го пусна освен през някакъв уеб броузер , си представям какво им е на другите .Оператора едва ли има нещо общо с това , защото опитах регистрация без оператор . Хайде помагайте , как на андроид тв се пуска това чудо .
Благодаря предварително

Чък Норис 28-12-2017 23:22

Нещата не отиват на добре, щом за едно хбо го се впрягат толкова усилия, а операционната система на телевизора е прекалено сложна за заддистанционното устройство :lol15:

Регистрираш се през компютъра, инсталираш хбо го от маркета, логваш се и не пишеш повече за това.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

mistor 28-12-2017 23:35

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение469378)
Нещата не отиват на добре, щом за едно хбо го се впрягат толкова усилия, а операционната система на телевизора е прекалено сложна за заддистанционното устройство :lol15:

Регистрираш се през компютъра, инсталираш хбо го от маркета, логваш се и не пишеш повече за това.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Сигурен ли си ? Преди да напиша каквото и да е съм прочел всичко написано в сайта им .
Ето ти най неадекватния въпрос-отговор
Кои Android устройства се поддържат?
HBO GO поддържа Android устройства с версия Kit Kat (4.4) или по-висока.

Чък Норис 28-12-2017 23:40

Защо трябва въобще да четеш каквото и да било? Влизаш в маркета пишеш хбо го и инсталираш, ако липсва, виниш скапаняците от филипс и/или своята наивност, да си купиш такъв телевизор.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

mistor 29-12-2017 00:00

Моля те , не оценявай избора ми на телевизор , нито този на мои приятели и познати . Поисках помощ , а ти ми слагаш оценка на избора , даже категорично ми го написа как вината е в заддистанционното устройство . Може някой да е имал подобен проблем и да го е решил или да е категорично убеден , че това не може да се случи за момента . Модератор си , прочети ми постовете и ми кажи кога не съм се опитал да бъда справедливо полезен , ако искаш разбира се .
Относно hbo go продължавам да твърдя , че това е една кампания свързана само и единствено да си направи едни приходи , без никаква инвестиция - цитирал съм въпрос-отговор от техния сайт . Трябва ли обаче , всички четящи този форум , да остават с впечатление , че тази услуга е тотално неработеща или трябва де се купуват определени марки и модели тв ? Тука можем да си поспорим много , но не това е темата .
За справка netflix работи на всичко което е андроид тв , на повечето даже си имат директен бутон на дистанционното , без значение дали е филипс , сони или гараж марка


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:24.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.