Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Diplomat вече и на TV пазара (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=40206)

Паоло Гети 08-05-2016 21:05

Diplomat вече и на TV пазара
 
Цитирай:

ИНФОРМАЦИОНЕН БЮЛЕТИН
СТРАНИЦА 8
DIPLOMAT ВЕЧЕ И НА TV ПАЗАРА

Следвайки желанието си да осигури по-добро КАЧЕСТВО НА ЖИВОТ на клиентите си, Diplomat пуска на пазара и своите телевизори, които, наред с другите качествени уреди Diplomat, ще осигурят вашия комфорт в дома ви. Запознайте се с новия LED телевизор Diplomat, 32 инча екран, HD приемник, от производител на техника за световно известни марки. Телевизор Diplomat е със съвременен дизайн, множество функции, задоволяващи всеки вкус, удобно и лесно дистанционно управление уред, с който може да се наслаждавате на футболните мачове от Евро 2016. Освен обичайните менюта за канали, звук, картина, телевизорът има часовник, възможност за избор на часова зона, опция за заключване, PVR- система за записване. Снабден с медия плеър, удобни и достатъчно на брой HDMI входове, AV вход, YPbPr – вход, USB слот, слот за скарт кабел, на телевизора може да се преглеждат снимки, да се слуша музика, да се гледат филми или да се избират други файлове –така телевизорът Diplomat може да се превърне в мултимедиен център за забавления. Чрез дистанционното управление ви се дава възможност за избор на езици, уголемяване на шрифта на 100-те страници на телетекста, за задаване на удобен sleep режим, при който телевизорът ви „заспива” постепенно и се изключва сам след време, или пък преминаване на екрана в нощен режим, може да изберете автоматично търсене, автоматично прехвърляне на формата 4:3 или 16:9, 4000 дигитални канала памет, можете да управлявате още много други функции. Екранът на телевизор Diplomat дава ясна, отчетлива и фина картина, образите са като на живо, цветовете са естествени, благодарение на LED технологията. Дизайнът на отворената стойка създава пространственостилен ефект. Изключително подходящ за обзавеждане в хотели, хостели, къщи за гости, квартири, увеселителни заведения, офиси, магазини и други подобни помещения. Този телевизор е добро и практично решение за дома ви. Потърсете го в магазините, където мислят за вас или на електронния ни магазин
store.diplomat.bg.
http://www.diplomat.bg/bg/news/news-...016-g-230.html

njor 08-05-2016 21:29

Дипломат от производител на качествени електроуреди се превърнаха на вносител и дистрибутор на китайски стоки!:lol15:

manechi 09-05-2016 08:31

Дипломат ?! Трябва да съм луд ! Отдавна съм се зарекъл да я забравя тази марка !

красибел 09-05-2016 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение412792)
Дипломат от производител на качествени електроуреди се превърнаха на вносител и дистрибутор на китайски стоки!:lol15:

Още от времето, когато се казваха Марто - Шорто, т.е. преди по вече от 10 години, Дипломат нищо не произвеждат. Бяха генерален дистрибутор на продукцията на "Елдом Инвест" Варна, основно бойлери, като им ги изработваха със запазената марка "Дипломат". После, както става, се скараха за пари и развалиха дослука. Иначе си имат добра база в Луковит, хубав четиризвезден спа хотел пак там - Дипломат плаза и т.н. Внасят и дистрибутират всичко по цяла България и толкова.

Веско 09-05-2016 12:34

Долнокачествени Китайски боклуци!
Нищо не става от тези уреди.

vasilstf 10-05-2016 00:33

Бойлерите на Елдом Инвест винаги са били доста качествени. Лично наблюдение, дори и сега бих ги предпочел. Не знам другите отоплителни уреди как са се представяли, но ще е по-добре телевизорите да не греят както бойлерите. ;;573

Веско 10-05-2016 07:23

Не бъркай ЕлдомИнвест с дипломат!

mistreated 10-05-2016 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение412974)
Бойлерите на Елдом Инвест винаги са били доста качествени. Лично наблюдение, дори и сега бих ги предпочел. Не знам другите отоплителни уреди как са се представяли, но ще е по-добре телевизорите да не греят както бойлерите. ;;573

Бойлерите на Елдом Инвест са едни от най-големите боклуци на пазара - ЛИЧНО НАБЛЮДЕНИЕ!

дрим 10-05-2016 10:36

Като сме тръгнали да изреждаме другите марки и аз да кажа от лично наблюдение:

През последните 10 години, за мен най-добрите бойлери са на "Светлю Шишков" с водосъдържател от неръждаема стомана, подчертавам стомана, не ламарина.
Да не говорим, че могат да ти изпълнят бойлера по поръчка, както им кажеш.
Гаранция на водосъдържателя на всички бойлери с Ф450 (демек тия от 100л нагоре) е 10 години.
Няма като Теси всяка година да ти протича и да се занимаваш гаранционно демонтаж/монтаж и така докато ти изтече гаранцията, всяка година. Аристон-същите боклуци, като Теси. :c040:

Светия Дух 10-05-2016 19:55

Имах бойлер на Елдом Инвест, който издържа 11 години, но преди два месеца сдаде багажа. Бях решил отново да купя от същата марка и да го използвам през следващите 10 години, но в няколко магазина категорично ме разубедиха - били най-големите боклуци и нямали нищо общо с качеството отпреди 10 години.
Сега съм с Atlantic.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:19.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.