Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GOLDEN MEDIA (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=297)
-   -   Проблем с OSCam r 9914 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37576)

Лееве 07-07-2015 18:00

Проблем с OSCam r 9914
 
Здравейте! С огромна молба съм към Вас.С две думи начинаещ съм имам сателитен приемник Golden Media 990 HD SPARK RELOADED.Връзката между приемника и компютъра е безжична чрез WiFi адаптор и рутер работещи безупречно.От днеска виждам че не мога да влезна в OSCama на приемника.Пробвах неколкократно и рестартирах приемника,дава ми че има връзка с моят комп но отново без резултат за OSCam r9914.Много Ви моля за съвет какво да направя.Всички тези настройки ми ги направи един приятел който сега за съжаление не е вече между живите и сега аз трябва сам да се оправям.В момента като удавник за сламка съм,защото познанията ми в сателитната телевизия са ограничени.Благодаря Ви предварително за отделеното време

Пакостник 07-07-2015 19:11

Ако успееш да дефинираш, какво имаш предвид "От днеска виждам че не мога да влезна в OSCama ", може и да успеем да ти помогнем.
Не можеш да влезеш през уеб интерфейс, ФТП, телнет, меню? Как се "влиза" в оскам?
:s101

вассил46 07-07-2015 19:54

Пакостник. Бобчета нямаш ли :s101

yavor1 07-07-2015 19:57

При кълбото са ;;573

Лееве 07-07-2015 20:58

[QUOTE=Пакостник;378017]Ако успееш да дефинираш, какво имаш предвид "От днеска виждам че не мога да влезна в OSCama ", може и да успеем да ти помогнем.
Не можеш да влезеш през уеб интерфейс, ФТП, телнет, меню? Как се "влиза" в оскам?
:
Извинявам се много но в OSCama досега влизах чрез компа,по този начин правих рестарт на OSCama от компа,както и някои промени в него,сега от моят компютър не мога да влезна през уеб интерфейса в OSCama.Моля Ви не се надсмивайте над моята некомпетенност,всеки е минал по този път.Благодаря Ви предварително

woooow 07-07-2015 21:08

Като за начало погледни ип-адреса на приемника, да не би случайно да се е сменил. Ако е сменен въвеждаш новия адрес в браузъра или фтп клиента и трябва да се свържеш отново. Не виждам да си написал също, дали отваряш кодирани канали при това положение...

Лееве 07-07-2015 21:20

Цитирай:

Първоначално написано от woooow (Мнение378030)
Като за начало погледни ип-адреса на приемника, да не би случайно да се е сменил. Ако е сменен въвеждаш новия адрес в браузъра или фтп клиента и трябва да се свържеш отново. Не виждам да си написал също, дали отваряш кодирани канали при това положение...

Не отварям кодирани канали.Всичко това бе наравено да ползвам ключове от TVBOOМ но сега не получавам никакви ключове.Рутера ми разпръсква сигнала и приемника го вижда,правя връзка от приемника с рутера,но от компа не мога да видя приемника.Друго не разбирам

yavor1 07-07-2015 21:20

Цитирай:

Първоначално написано от woooow (Мнение378030)
Като за начало погледни ип-адреса на приемника, да не би случайно да се е сменил. Ако е сменен въвеждаш новия адрес в браузъра или фтп клиента и трябва да се свържеш отново. Не виждам да си написал също, дали отваряш кодирани канали при това положение...

За да разбереш ИП адреса ползвай тази програмка : http://dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=4258
SoftPerfect WiFi Guard , не е само за WiFi , я за всички конекции ;;650

Лееве 07-07-2015 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от woooow (Мнение378030)
Като за начало погледни ип-адреса на приемника, да не би случайно да се е сменил. Ако е сменен въвеждаш новия адрес в браузъра или фтп клиента и трябва да се свържеш отново. Не виждам да си написал също, дали отваряш кодирани канали при това положение...

На рутера адреса ми е 192,168,3,1,чрез парола влизам спокойно в него Чрез програмката виждам само адреса на рутера 192,168,3,1 и адреса на компа 192,168,3,3

yavor1 07-07-2015 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от Лееве (Мнение378035)
На рутера адреса ми е 192,168,3,1,чрез парола влизам спокойно в него

Палзвай горния пост и всичко що е вързано с рутера ще видиш :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:57.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.