Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Подкрепяте ли ьтв и тв7 във войната им срещу Булсатком ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26450)

Досев 06-01-2013 23:28

Кой с каквото иска да се хвали!

Обикновено НВО вечер напоследък е с тъпа програма наблъскана със сериали - но тази вечер е нещо изключително рядко срещано. Само нови екшън и екшън - трилъри.

А тея много мачове неделя вечер ще ме подлудят от щракане на дистн. - яд ме е че не мога да подкарам пип-а на два кодирани канала.

Чобан 07-01-2013 08:31

Цитирай:

Първоначално написано от Vladko (Мнение213907)
Нали уж НВО е скапан канал,колко мнения имаше за това.;;573

Това, че 10-на човека реват да го гледат щото е на аванта 1 месец, не го прави добър канал. Българина и за шамар ще се моли да му дадат..., щом е на аванта :worry:
Когато преди време започна рекламата на HBO, каква беше програмната му схема и политика? САМО ФИЛМИ, не сериали и автореклами. И подборката на филмите беше сравнително добра.
Този канал, заедно със синемакс в момента е безумие да го плащаш. Като искаш да гледаш филм: сваляш и си го гледаш. Сериали има бол по другите канали, а от автореклами вече ми се повръща.

Brian 07-01-2013 08:45

Че какво им е на сериалите? Да не би "Game оf Thrones" да е лош? Иначе като цяло канала е боза с много малко проблясъци.

Чобан 07-01-2013 08:49

Цитирай:

Първоначално написано от d3v1c3nv11 (Мнение214009)
Че какво им е на сериалите? Да не би "Game оf Thrones" да е лош? Иначе като цяло канала е боза с много малко проблясъци.

Нищо им няма, но лично аз не гледам сериали. Нямам нерви да следя xx години развитието не нещо, чийто изход няма никакво значение :)
На теб Хобит хареса ли ти? Ако знаех, че е замислен като сериал... нямаше въобще да почна да го гледам. А смятах да ходя да го гледам в киносалон...

Brian 07-01-2013 08:52

"Хобит" не съм го гледал все още, но сериали гледам. Не ми се ангажира чак до толкова съзнанието, че да треперя една седмица до следващия епизод.

живков 07-01-2013 09:35

Станах рано призори,
пуснах телевизора и гледам -
НЯМА ЬТВ!

Разтърквам сънени очи,
пак поглеждам -
НЯМА ЬТВ!

Кафето готово е, нали,
пийвам си, поглеждам телевизора -
НЯМА ЬТВ!

Работата днес ще ми спори,
щото в ефира,
НЯМА ЬТВ!

Хората са по-усмихнати, добри,
защото Булсат,
НЕ ИЗЛЪЧВА ЬТВ!

Вечер пускам аз да гледам новини,
с радост забелязвам, че
НЯМА ЬТВ!

Господ нека благослови,
този, който
ОТЪРВА МЕ ОТ ЬТВ!

Стана късно, вече ми се спи,
телевизорът свети, но
НЯМА ЬТВ!

Заспивам. Сънувам сънища добри,
защото днес,
АЗ НЕ ГЛЕДАХ ЬТВ!

Vladko 07-01-2013 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от живков (Мнение214019)
Станах рано призори,
пуснах телевизора и гледам -
НЯМА ЬТВ!

Разтърквам сънени очи,
пак поглеждам -
НЯМА ЬТВ!

Кафето готово е, нали,
пийвам си, поглеждам телевизора -
НЯМА ЬТВ!

Работата днес ще ми спори,
щото в ефира,
НЯМА ЬТВ!

Хората са по-усмихнати, добри,
защото Булсат,
НЕ ИЗЛЪЧВА ЬТВ!

Вечер пускам аз да гледам новини,
с радост забелязвам, че
НЯМА ЬТВ!

Господ нека благослови,
този, който
ОТЪРВА МЕ ОТ ЬТВ!

Стана късно, вече ми се спи,
телевизорът свети, но
НЯМА ЬТВ!

Заспивам. Сънувам сънища добри,
защото днес,
АЗ НЕ ГЛЕДАХ ЬТВ!

Не ви ли писна едно и също.:lol15:

pmhawk 07-01-2013 10:38

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение213926)
Пускайте си бързо НВО че тази вечер е екшън вечер на НВО и то на съвсем нови екшън сериали 2012г. и двата последни екшъна на Джейсън Стейтъм - Сейф 2012г. и Елитни убийци 2012г.!
Уникална екшън програма до сутринта!

Елитни убийци - много плосък и безмислен филм. То всичките филми на този актьор са такива. Само един филм имаше добър и то защото може би се губеше в сянката на Джет Ли.

Rabin 07-01-2013 10:57

Цитирай:

Първоначално написано от burlbury (Мнение213934)
Досев, първо изгледай италианските и испански мачове в HD, после се похвали за колко получаваш HBO и Cinemax пакета в HD ;;666

Tуй да гледам мач е по-голямо наказание и от турска сапунка. Дори тъп сюжет няма.

stilo72 07-01-2013 11:48

Цитирай:

Първоначално написано от Rabin (Мнение214060)
Tуй да гледам мач е по-голямо наказание и от турска сапунка. Дори тъп сюжет няма.

Ти пък много възвишен дойде бе Рабин!;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:02.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.