Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Проблеми с Viber предложете друго приложение (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37304)

Jovanoty 02-06-2015 20:45

Проблеми с Viber предложете друго приложение
 
Здравейте колеги
Напоследък много взе да ме изнервя вайбъра звъня на другия дава ми че е на линия дава сигнал свободно но при него не звъни после му дава че има пропуснато повикване а съобщенията ги приема на момента. При мен се получава това но сякаш по рядко. Бях чел във форума телефони със win и повечето казват че скайпа се държи много по добре и дори и като качество на разговорите.
Чудя се дали да не тестваме примерно Line, Skype или пък ooVoo като алтернатива!

Веско 02-06-2015 20:49

При мен пък Skype ми върти номера.Кога работи кога не.

Jovanoty 02-06-2015 20:58

Може пък да работи по добре на телефони с win знам ли ?

yavor1 02-06-2015 21:18

Цитирай:

Първоначално написано от Jovanoty (Мнение373148)
Здравейте колеги
Напоследък много взе да ме изнервя вайбъра звъня на другия дава ми че е на линия дава сигнал свободно но при него не звъни после му дава че има пропуснато повикване а съобщенията ги приема на момента. При мен се получава това но сякаш по рядко. Бях чел във форума телефони със win и повечето казват че скайпа се държи много по добре и дори и като качество на разговорите.
Чудя се дали да не тестваме примерно Line, Skype или пък ooVoo като алтернатива!

Какво ти пречи да си ги инсталваш?
Колкото повече,толкова повече :)
Някои от твоите познати са на скайп, други на вайбър, така че инсталирай всичко ;;650

Златанов 02-06-2015 21:19

Аз имам чувството, макар, че изобщо не съм сигурен, че операторите филтрират портовете на тези приложения.

Jovanoty 02-06-2015 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение373157)
Аз имам чувството, макар, че изобщо не съм сигурен, че операторите филтрират портовете на тези приложения.

И това е възможно, но когато се ползва нет през wi-fi могат ли да филтрират портовете, че да влияят на вайбъра ?

bonbonko 02-06-2015 21:44

пусне една анти вирусна;;650

bu12tras 02-06-2015 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение373157)
Аз имам чувството, макар, че изобщо не съм сигурен, че операторите филтрират портовете на тези приложения.

100% ги филтрират!!!
С мобилния на виваком не можеш да ползваш Viber Desktop, дава ,че няма нет и това е от 2 години ,няма оправия.

Златанов 02-06-2015 22:06

При ползване на Вайбър с нет от рутера ми, нямам никакви ядове. При ползване през Vivacom мобилен - само греди.

Jovanoty 02-06-2015 22:13

Най вече често където звъня (на този човек) се ползва нет само от рутер и нета е от илюжън нет tp-link с dd-wrt доставчика е на PPPoE. Просто го давам като повече инфо.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:08.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.