Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Проблем с 2ри компютър (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42958)

ДимоДимов 27-10-2017 15:24

Проблем с 2ри компютър
 
Здравейте,
от 2 дни съм към VIVACOM и съм с 3 приемника (телевизора) и 2 компютъра. Когато обаче пусна телевизора(в кухнята) и едновременно с него пусна компютъра(в кухнята) нямам сигнал към 2те неща едновременно. Трябва да работи или телевизора или компютъра иначе не става. Някой да има представа как да го оправя.:s102

valseat 27-10-2017 15:30

Цитирай:

Първоначално написано от ДимоДимов (Мнение464259)
Здравейте,
от 2 дни съм към VIVACOM и съм с 3 приемника (телевизора) и 2 компютъра. Когато обаче пусна телевизора(в кухнята) и едновременно с него пусна компютъра(в кухнята) нямам сигнал към 2те неща едновременно. Трябва да работи или телевизора или компютъра иначе не става. Някой да има представа как да го оправя.:s102

Щом имаш интернет ,предполагам си на iptv vivacom? ..

mit 27-10-2017 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от valseat (Мнение464260)
Щом имаш интернет ,предполагам си на iptv vivacom? ..

Търся си GSM-а… държа го в ръка. Търся си очилата… те на главата ми. По пътя на логиката… трябва да имам и любовница.

Димо да се обади на 123 и да му настроят рутера..

За допълнителна информация, както и за всякакви въпроси, свързани с Вашата Интернет услуга от VIVACOM,
можете да се обръщате 24 часа в денонощието към Technical Desk на телефон 123.

БаБа-Ти 27-10-2017 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от ДимоДимов (Мнение464259)
Здравейте,
от 2 дни съм към VIVACOM и съм с 3 приемника (телевизора) и 2 компютъра. Когато обаче пусна телевизора(в кухнята) и едновременно с него пусна компютъра(в кухнята) нямам сигнал към 2те неща едновременно. Трябва да работи или телевизора или компютъра иначе не става. Някой да има представа как да го оправя.:s102

Дай малко повече информация кое къде и как е закачено , директно от рутера ли ти тръгва сигнала минава ли през суич .Ако е възможно направи някоя друга снимка и я качи тук да видим за какво иде реч.

valseat 27-10-2017 16:20

Цитирай:

Първоначално написано от mit (Мнение464262)
Търся си GSM-а… държа го в ръка. Търся си очилата… те на главата ми. По пътя на логиката… трябва да имам и любовница.

Димо да се обади на 123 и да му настроят рутера..

За допълнителна информация, както и за всякакви въпроси, свързани с Вашата Интернет услуга от VIVACOM,
можете да се обръщате 24 часа в денонощието към Technical Desk на телефон 123.

Да ама нямаш любовница с F..сутиен/ без подържане/....а аз имам.:)

oldgraf 27-10-2017 17:07

ОФФ :)
Когато държиш неотваряна бира вътре има бира, но когато държиш сутиен не е задължително вътре да има нещо ;;573

valseat 27-10-2017 17:18

Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение464268)
ОФФ :)
Когато държиш неотваряна бира вътре има бира, но когато държиш сутиен не е задължително вътре да има нещо ;;573

В сутиена ,винаги има нещо. Зависи кой как го разбира. В интерес на истината ...аз това ..това за бирата,не можах да го разбера.

Дай обяснение за по- простите като мен.

mit 27-10-2017 18:02

Иска да ти каже че си самотен човек..

И да купиш бира и да поканиш ХОРА и да се свършва с тая мъка...

valseat 27-10-2017 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от mit (Мнение464272)
Иска да ти каже че си самотен човек..

И да купиш бира и да поканиш ХОРА и да се свършва с тая мъка...

Да самотен човек съм..с две курви.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:08.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.