Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=239)
-   -   Препоръчайте ми приемник (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42453)

БониБо 03-06-2017 08:16

Препоръчайте ми приемник
 
Здравейте колеги,
опитвам се да записвам от близуу, но безуспешно. От един колега от форума си взех приемник, който записва чудесно, файловете се четат от лаптопа, но на всеки 2GB дели записа и винаги се случва да е посредата на това, което записвам и не става.
Смених си CI модула от blizoo с техен приемник, защото уж има PVR и има, но форматира устройството в някакъв странен формат.
И накрая реших, че ще си купя хубав приемник, който да не дели файла при определен достигнат размер и също така да се четат файловете от всеки плеър. Ще съм много благодарен за вашите мнения. Благодаря Ви!

Ender 03-06-2017 12:09

Понеже преди беше пуснал тема за приемник Нета 8400 HD - за него ли говориш че в крайна сметка не ти се получава или за друг ?

Вярно е че той дели файловете когато са големи на няколко части, но не разбирам какъв е проблема. Могат да се гледат без проблем както през самия плеар на тв-то така и на компютър ако са инсталирани подходящи кодеци защото ги записва с разширение ".ts"

Някои по-нови и качествени приемници обаче криптират записа и той може да се чете само през плеара и не става за лаптоп.

БониБо 03-06-2017 17:26

Те пак се гледат, но когато се пуска другия файл, се губят секунди от предаването.

Чък Норис 03-06-2017 17:30

Само линукс приемник ще ти свърши работа.

БониБо 03-06-2017 17:41

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение452619)
Само линукс приемник ще ти свърши работа.

Би ли ми препоръчал нещо, защото съм гола вода тук :D

sando80 03-06-2017 17:54

Виж в покупко-продажби има мисля 4к линукс приемници на добра цена

Чък Норис 03-06-2017 17:55

Vu+ Solo SE V2 с двоен кабелен тунер за да можеш да гледаш едно и да записваш друго от различни честоти или да записваш повече канали от различни честоти.

В обявите има едно ву+ дуо2, на което може да сложиш 2 двойни кабелни тунера, тогава ще си ограничен само от скоростта на запис на харддиска.

donbaron 04-06-2017 02:55

Колега рядко пиша но ако искаш да гледаш ТВ купи си един приемник за 50-60 лева, вече се предлагат и за толкова. От 5-6 години гледам с такъв бе проблеми с качество и каката...
Вариант две, ако искаш да си топ едно във форума има цени от 500 лв. нагоре и там се почват едни дебати с линукси и кой е най добрия и т.н.
Поздрави избора е твой.

Чък Норис 04-06-2017 03:07

Момче, ти прочете ли какво се търси в заданието? Само за да гледаш не ти е нужно да инвестираш каквито и да е пари. Но когато искаш да записваш, да гледаш на PiP, да стриймваш и т. н., всичко става само с линукс приемник.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.