Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Оптичен интернет от VIVACOM вече има в Пловдив и Бургас (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25494)

LyuboZ 26-10-2012 15:55

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение195462)
Едит - и друг сценарии - нещо им дефектира суича и к'о прайм, ако е 22ч.? Кой ще дойде да го смени вечерта - никой, нали? И к'о прайм, ако на този суич са ви половината комшии - всички без услуга? И що? Щото Виваком са хитри и сами си го начукват.

Това дали ще дефектира нещо само за вашия блок или нещо в централа им или бог знае къде по трасето - каквото пише в договора, това ще направят.
Че сами си го начукват - факт. Но пак повтарям - за 5-15 евро на месец каква услуга (SLA) може да се очаква?

От чисто любопитсво ще си изровя договора тази вечер, да видя какво съм подписвал и аз... Добре ме подсети... та като (ако) падне един ден да знам тях или себе си да псувам. :-)

Златанов 26-10-2012 16:07

Не, не съм я захапал, просто казвам, че не са коректни.
Точно за 15 евро в Пловдив и Търново има доставчик, който предлага 100 мегабита симетричен, ТВ и телефон.
Или за 24.90 само 100 мегабита симетричен. Това с оптика до дома. Влакно за абонат, без да минава през шкафове с оптични суичове и прочее.

LyuboZ 26-10-2012 16:12

В този ред на мисли - някой да продава апартамент в Пловдив на добра цена? :-) Па ако може да върви и с една 3 метрова паничка! :Р

мнн 26-10-2012 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение195462)
Като ти спре тока в кооперацията, ще те питам какъв интернет ще имаш ;)

че не си запознат, не си - захранва се дистанционно

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение195462)
Едит - и друг сценарии - нещо им дефектира суича и к'о прайм, ако е 22ч.?

ти гадже нямаш ли, бре! Какво се прави по това време?!

ogibo 27-10-2012 08:00

Цитирай:

Първоначално написано от мнн (Мнение195562)


ти гадже нямаш ли, бре! Какво се прави по това време?!

Ми ако вари лютиница момето, к'ва ша прай човека!?! М? :hammer:

Златанов 27-10-2012 08:53

Още по-лошо, че се захранва дистанционно! Наистина не знаех, но имам откъде да ми потвърдят, че е така.
Самите им техници плюят този начин на доставяне на услугата. Още повече, че за Пловдив беше решено, да е FTTH, но в посления момент, някаква софийска тиква, е наредила друго.

Това с гаджето, може да си го правим по всяко време, що непременно само след 22ч. :D

wottan 29-10-2012 12:54

Булгартел?
 
Не знам дали трябва да пиша тук но може ли някой да ми даде информация, мнение за Булгартел - какво предлага и представлява тази компания ; защото разглеждам тяхна оферта за Пловдив и Бургас .

pe6o1975 29-10-2012 15:03

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение195448)
Кое му е оптичното? Че в апартамента влиза UTP Seamax?
Ако това е представата за оптичен интернет, то тогава всеки квартален доставчик, предлага оптичен интернет.

Tова звучи малко като "fiber power" на "blizoo" ;;573

Musakata 29-10-2012 16:44

Да попитам някой знае ли кога ще прокарат в Бургас комплекс Изгрев ? Благодаря предварително ;;601

Галин Тодоров 29-10-2012 19:24

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение195448)
Няма ли кой да глоби и Виваком за подвеждаща реклама?
Кое му е оптичното? Че в апартамента влиза UTP Seamax?
Ако това е представата за оптичен интернет, то тогава всеки квартален доставчик, предлага оптичен интернет.

Технически всичко що е FTTx , се води "оптичен" интернет, затова няма как да бъдат глобени за подвеждаща реклама. На половин километър от вас да е влакното (FTTN/FTTC) или на една пикньйъ разстояние (FTTH) пак е "оптичен" :hammer:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:13.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.