Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   За Булсат или хвалби или нищо (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34483)

БатеГойко 20-08-2014 15:16

За Булсат или хвалби или нищо
 
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!

Стоян 20-08-2014 15:26

Уелкъм ту дъ клъб ;;650

дрим 20-08-2014 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение332555)
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!

То ръководството им точно такива търси, ти искаш да ги маха.
За това са там, за яка цензура и избирателна пропускливост.
Това доста пъти сме го разисквали, явно, че политиката им е такава, затова си ги храним тук :)

Дезео 20-08-2014 15:35

Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н :)

Астрал 20-08-2014 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение332555)
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!

В въпросният форум има един единстевн човек дето хем е служител на БСК,хем помага на хората винаги и много обстойно стига да може иии най-вече никога не пести критиките си относно теми (случки) в които Булсатком са си до болка виновни. Този човек е Vanderel всичко друго е под всякаква критика там.....

прокопи 20-08-2014 19:20

аз съм с 4 бана от форума на булсата
и всичките са от някакъв "змей"
пича явно е собственик и не търпи никаква критика

БониБо 20-08-2014 19:43

Цитирай:

Първоначално написано от прокопи (Мнение332578)
аз съм с 4 бана от форума на булсата
и всичките са от някакъв "змей"
пича явно е собственик и не търпи никаква критика

И аз имах временен бан от това псевдо грешно генно модифицирано драгонче хах

dtvbguser 20-08-2014 21:34

Цитирай:

Първоначално написано от Дезео (Мнение332560)
Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н :)

Аз каквото имам да кажа съм го казал. Мога само да потвърдя, че промяна от моя гледна точка към момента няма.

Иначе правилно е забелязал човека пускащ темата. За Булсат или хубаво или нищо, а.к.а представяй си го все едно говориш за мъртвец в момента и влез в положението на хората :) Говори или хубаво или нищо, а ако покажат признаци на живот, тогава може евентуално да се пробваш с някаква критика :)

От години насам хората се опитват да изкарат от кома въпросния оператор. Критики за мъртвеца са забранени във всички форуми :) Може да се опиташ да вкараш малко химия в системата, като публикуваш отново едногодишните заготовки на сим карти, както и да споменаваш по няколко пъти в месеца за ЛТЕ антените на Булсат, които могат да се забележат тук таме в 2-3 града :) Може и да споменаваш през 2-3 месеца, че на Булсат им е одобрен "новия" заем и превключват на 6-та скорост, от което направо ще им се завие свят на клиентите и ще усетят удоволствие за каквото никой на планетата не е мечтал .. ;;650

Ако трябва да съм честен и на мен малко ми писна да "храня мъртвеца", тъй като вече от няколко месеца съм му "бил камбаната" и минах на дишащ организъм.

Joe 20-08-2014 22:05

Ами да ви се чуди човек чий го търсите там? Аз имам там 3 мнения, от които ми изтриха 2 и повече дори не си и правя труда да влизам там, та камо ли да пиша.

Хоризонт 20-08-2014 23:55

И аз да вметна няколко слова от високата трибуна: Цяло лято покрай световното гледах само ефирна цифрова телевизия и сега реших да си пусна бтв екшъна и ринга заради мачовете. Направо съм разочарован от картинката. И за тая боза хората плащат да гледат мачовете? Че на 46 инча има моменти когата топката не се вижда:lol15:
Другия месец ще платя 2.50 като втори абонат на вивата и поне екшъна ще е HD.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:57.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.