Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Medi@Link (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=318)
-   -   medialink black panther 1card premium (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35409)

mezdrata 24-03-2015 11:58

Medi@link Blakpanter 1CI premium card
 
Ле ле при шест форумци само stefanka77 ми писа като частично получих отговор на някои от моите въпроси.Помолих ако някой има впечатление подкарват ли се тези Wi-Fi та от тукашния пазар и евентуално кои?На кой оператор?И другия въпрос беше какво отваря от 13:16:19 и т.н. спътници и трябва ли непременно интернет за да отваря нещо друго освен фриии каналите които се гледат и с други приемници? Нали идва сега според промоцията с някакъв ключ и след като отпадне настоящия ключ от къде може да се закупи ако например ми хареса евентуално след покупката.

TUISTERa 24-03-2015 12:28

Дали са 6 или 10 по добре да ти отговори някой който знае, отколкото да ти пишем 10 дето си нямаме хал хабер...

pe6o1975 24-03-2015 13:55

Цитирай:

Първоначално написано от mezdrata (Мнение363620)
Ле ле при шест форумци само stefanka77 ми писа като частично получих отговор на някои от моите въпроси.Помолих ако някой има впечатление подкарват ли се тези Wi-Fi та от тукашния пазар и евентуално кои?На кой оператор?И другия въпрос беше какво отваря от 13:16:19 и т.н. спътници и трябва ли непременно интернет за да отваря нещо друго освен фриии каналите които се гледат и с други приемници? Нали идва сега според промоцията с някакъв ключ и след като отпадне настоящия ключ от къде може да се закупи ако например ми хареса евентуално след покупката.

http://dtv-bg.com/showthread.php?p=359631#post359631

Хората са написали "повече информация на лични , мейл или по телефон"

РИКИ 24-03-2015 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от mezdrata (Мнение363620)
Ле ле при шест форумци само stefanka77 ми писа като частично получих отговор на някои от моите въпроси.Помолих ако някой има впечатление подкарват ли се тези Wi-Fi та от тукашния пазар и евентуално кои?На кой оператор?И другия въпрос беше какво отваря от 13:16:19 и т.н. спътници и трябва ли непременно интернет за да отваря нещо друго освен фриии каналите които се гледат и с други приемници? Нали идва сега според промоцията с някакъв ключ и след като отпадне настоящия ключ от къде може да се закупи ако например ми хареса евентуално след покупката.

Взех си такова дръвце предимн0 да записвам на него,понеже процесора му е 667 MHz.Криво-ляво се справя добичето.Работи с каката,затова относно емуто нямам наблюдение къде и какво отваря.За ИПТВ също не го използвам,понеже имам други опции за тоя тип телевизия.Единственото с което мога да ти помигна е,че го тествах как работи с Wi-Fi донгъл.След като му въведох настройките запали от раз.Мобилния нет е на Виваком с 3G модем E173 HUAWEI (вече го продавам,понеже не поднових договора за мобилен нет).Настройките са следните:

- 3G module tip: E173 /HUAWEI/
- Device: ttyUSB0
- Country: Manuel
- APN Name: internet.vivacom.bg
- Phone Number: *99#
- Potrebitel: VIVACOM
- Password: VIVACOM

mezdrata 26-03-2015 22:28

Благодаря за изчерпателния отговор.Получих информация напълно достатъчно.Предполагам че щом пали на вивата ще палне и една Е355 на х....й.Лошото е че я няма по форумите/не български разбира се/ като универс. отключена,ама първо да събера парите за приемника пък после ще го мисля/.Не разбрах едно нещо:Благодарение на кода в приемника или на ЕМУ-то????? или има някаква врътка./Просто ми трябва да го нося на едно село пълно дивотино но все пак пали нета и ако му трябва да пее КАКА.Не знам дали се изразих правилно ама ме извинете защото ако знаех едва ли щях да питам,а колегата ПЕШО1975 де то ме праща на линка благодаря ама в радините вълнения съм написал че ТТДанните се бият в различните сайтове,най вече външните сайтове/противоречът си/ на базта на което и аз задавам тъпи въпроси.

Дензел 27-03-2015 11:14

Цитирай:

Първоначално написано от mezdrata (Мнение363947)
Благодаря за изчерпателния отговор.Получих информация напълно достатъчно.Предполагам че щом пали на вивата ще палне и една Е355 на х....й.Лошото е че я няма по форумите/не български разбира се/ като универс. отключена,ама първо да събера парите за приемника пък после ще го мисля/.Не разбрах едно нещо:Благодарение на кода в приемника или на ЕМУ-то????? или има някаква врътка./Просто ми трябва да го нося на едно село пълно дивотино но все пак пали нета и ако му трябва да пее КАКА.Не знам дали се изразих правилно ама ме извинете защото ако знаех едва ли щях да питам,а колегата ПЕШО1975 де то ме праща на линка благодаря ама в радините вълнения съм написал че ТТДанните се бият в различните сайтове,най вече външните сайтове/противоречът си/ на базта на което и аз задавам тъпи въпроси.

Този код за достъп работи с кам Оазис който можеш да намериш в менюто на приемника .Работят много неща , включително и HD канали които наши пишман ш****е не предлагат. Отделно си има и Cccam,Mgcamd,Newcamd... За "тънка лайсна" е много добре. Има и модел със слот CI+ който освен всичко това работи коректно с модула на М-тел.

РИКИ 27-03-2015 15:05

Какъв е кода,че при мен оазиса е дисконект?Ако трябва и на лични.:s101

pe6o1975 27-03-2015 18:06

И на мен ми трябва О Азис 😉 кода ако някой знае как става номера да пише в темата или на лични


Sent using Tapatalk 2

РИКИ 27-03-2015 18:24

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение364015)
И на мен ми трябва О Азис 😉 кода ако някой знае как става номера да пише в темата или на лични


Sent using Tapatalk 2

Изписва,че кутията ти е пъна и не може да приема повече съобщения.

pe6o1975 27-03-2015 18:47

Сори !
Сега я позачистих малко ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.