Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=238)
-   -   F1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29099)

KALIAKRA 26-05-2013 17:05

F1
 
Няма по-тъпо състезание за F1 от това в Монако...Няма високи скорости,няма DRS,няма изпреварвания.Всички са се вкупчили един до друг и чакат някой да се счупи или блъсне я в някой друг,я в мантинелата.През останалото време гледаме колата за сигурност.Баси простотията...Изглежда приходите са огромни,щом не го махат от календара.:s103

Комбина 26-05-2013 17:22

Състезанието там винаги е било предимно за престиж. Цял ден дават кои филмови и музикални звезди са там, спонсори, кралски особи, яхти, шампанско и т.н. Всичко е за пиниз.

Като състезание иначе е скучно, обикновенно първия на старта завършва първи.

Айде Розберг спечели, а жалко за Райконен...:s104

Didko 26-05-2013 17:47

Колега калиакра, разбирам гнева ти от вчерашния развой на събитията в А група, но днешното състезание беше повече от интересно, особено за Монако. Видяхме няколко катастрофи и доста изпреварвания. Както се казва, това е като да караш колело в апартамента си - опитай се да изпревариш някой. Между другото кой трябваше да спечели за да няма такава тема? :worry: ;;573 :lol15:
Мен ме е яд само за Кими...

KALIAKRA 26-05-2013 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение250665)
Колега калиакра, разбирам гнева ти от вчерашния развой на събитията в А група, но днешното състезание беше повече от интересно, особено за Монако. Видяхме няколко катастрофи и доста изпреварвания. Както се казва, това е като да караш колело в апартамента си - опитай се да изпревариш някой. Между другото кой трябваше да спечели за да няма такава тема? :worry: ;;573 :lol15:
Мен ме е яд само за Кими...

Написал съм в поста си какво липсва на състезанието.Това е причината да не ми харесва,а не кой трябва да го спечели за да е хубаво и да не отварям темата.Но ти явно не четеш и се изказваш неподготвен.Намесваш тука и някакви Агрупи,които нямат нищо общо с F1.Но за човек,чийто приоритет са катастрофите в едно състезание е нормално... :worry:

om63 26-05-2013 19:23

Цитирай:

Първоначално написано от Комбина (Мнение250653)
Състезанието там винаги е било предимно за престиж. Цял ден дават кои филмови и музикални звезди са там, спонсори, кралски особи, яхти, шампанско и т.н. Всичко е за пиниз.

Като състезание иначе е скучно, обикновенно първия на старта завършва първи.

Айде Розберг спечели, а жалко за Райконен...:s104

Е ако днешното беше скучно не знам .. Скучно е в Унгария. Там влакчето си е класика. Днес всички камикадзета се проявиха подобаващо :)
И да жалко за Кими. Но очевидно Спиди Гонзалез на задника ти е изнервящо обстоятелство даже за Ледения :) Но накрая изпревари 6 човека за 6 обиколки и взе последната точка за да изравни онова задочно състезание с Шуми. Пък да не забравяме колко народ опука Сутил. Днешното Монако определено си заслужаваше. Вярно е че може би наистина беше скъпичко предвид щетите :)

KALIAKRA 26-05-2013 20:25

Това,че на мен не ми харева си е само мое мнение.Не ангажирам никой с него.А за феновете на тази писта предлагам следния филм за историята на състезанието през годините::; 750
http://www.p2pbg.com/index.php?page=...8a971d31edce04

Кермит 26-05-2013 20:56

И какво видяхме?
1. Едно теле, което така и не се научи да кара на тази писта.
2. Един рус, чипонос французин, на който е крайно време да отнемат правата за F1
3. Един идиот, който си повярва, че след като избута Алонсо от пистата и му беше подарена позиция ще може да избута и другите.
Още след първия му опит с Кими бях сигурен, че Ледения дори с цената на контакт няма да го пусне.
Жалко наистина за Кими но съм сигурен, че като го затвори знаеше какво прави и какво ще се случи.
За Сутил - поздравления. Безусловно си извоюва позицията използвайки грешките на другите.

halvata1 26-05-2013 21:00

Интересът към състезанията идва и от провеждането им на различни писти. Иначе можеше да лицензират две или три писти и да карат с газ до дупка. Вярно че в Монако няма високи скорости и изпреварвания, но не е по-лесно да караш когато някой бръмчи зад теб или около теб на една боя разстояние. Разбира се това си е мое мнение. Важното е да има напрежение до финала.

РИКИ 27-10-2013 12:56

След отпадането на Марк Уебър в Гран При на Индия.се очертава победа за Себастиан Фетъл (освен ако не се счупи),съответно и 4-та шампионска титла...:s103

*Вече е шампион.

slaitt 27-10-2013 13:08

Цитирай:

Първоначално написано от РИКИ (Мнение285763)
След отпадането на Марк Уебър в Гран При на Индия.се очертава победа за Себастиан Фетъл (освен ако не се счупи),съответно и 4-та шампионска титла...:s103

Аз заради този Фетел я зарязах формулата още преди старта вече знам кой ще победи;;basi


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:24.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.