Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Blizoo (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12080)

жоркин29 20-11-2010 15:38

Blizoo
 
Близу пуснаха 2 музикални канала.
DSTV на местото на EBF
BOX TV на местото на Есет Тв.
Също така на честота 802 000kHz/6875KS/s/ 64QAM пуснаха двете пловдивски телевизии БНТ Пловдив и ПОТВ.

new 20-11-2010 18:27

Пловдивските са май само за Пловдив;;601

жоркин29 20-11-2010 20:32

В Пловдив само тях ги нямаше цифрово,за другите градове незнам.

ДЦЦЮзър 22-11-2010 22:25

При мен ги няма в цифровата. Днес реснах приемника и нищо. От Пловдив съм :)

alex78 09-12-2010 12:48

Внимавайте! Blizoo се срина, няма услуга, точат пари от сметките на клиентите си




Пловдивчани пропищяха през последния месец от доставчика-монополист Blizoo. След разпадането на DCC, бившият Евроком пое повечето клиенти, но вместо да подобряват услугата, от Blizoo я влошават все повече.Редакцията на Plovdiv24.bg е засипана от сигнали на пловдивчани срещу оператора. Няма кабелна, няма интернет, вече е ежедневие за пловдивчани, които са се излъгали да подпишат с Blizoo. "Непрекъснато ми прекъсва услугата, а операторите им се държат нагло и надменно. Първо ми обясниха, че отстраняват повреди само в работно време от 8 часа сутринта и сега вечерта никой не може да ми помогне, после ехидно ми отговориха, че ако искам да имам надеждна услуга и подръжка, да им стана корпоративен клиент, каквито са им банките", проплака пловдивчанин, излъгал се да подпише договор с набедените телекомаджии.

Най-фрапантен бе разказа на жена, която сигнализира, че от Blizoo са й източили банковата сметка. "Получих sms, че са ми дръпнали над 60 лева от сметката, при положение, че съм абонат на пакет, който е в пъти по-евтин. Потърсих информация в офиса им. От там ми обясниха, че са си дръпнали повече пари и са си предплатили сами от моята банкова сметка такси напред, без да съм го желала. Защо това се е случило, не можаха да ми дадат адекватно обяснение", недоумяваше шокираната клиентка на оператора. Най-фрапантното било, че в същия момент на домашния й компютър изписвало, че няма интернет, тъй като не си го е платила. От оператора не могли да обяснят и това "явление".


(C) Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/213114.html#ixzz17bPxp4Wu



dman 09-12-2010 13:17

Хахахаха, знам ги отдавна че са мизерници близу - ама чак пък толкова вече ми се струва направо невероятно! Особенно за сметката ако е вярно си е умопомрачителна наглост!

lazarus18 09-12-2010 14:07

Чудно ми е кой стои зад тази "медия", пуснало тази статийка.
Не че са цвете Близуу, но са едни от най-добрите оператори на подобни услуги. Тука слагам всички мобилни оператори, интернет доставчици, кабеларски и DTH и тн.

alex78 09-12-2010 14:18

Чудно ми е Защо Нова Спорт им е единствено в цифровия пакет, ИЗНУДВАТ Клиентите си по този начин. Интернета им е пълна пародия теглиш с едва 2 мегабайта даден торент. От край време отношението към клиентите им е надменно, още откакто бяха Евроком. Ако те са едни от най добрите,какво остава за другите. ;;602

heracle 09-12-2010 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от alex78 (Мнение64979)
Чудно ми е Защо Нова Спорт им е единствено в цифровия пакет, ИЗНУДВАТ Клиентите си по този начин. Интернета им е пълна пародия теглиш с едва 2 мегабайта даден торент. От край време отношението към клиентите им е надменно, още откакто бяха Евроком. Ако те са едни от най добрите,какво остава за другите. ;;602

Ми за толкова пари толкоз предлагат. Има оператори на оптична технология там се кефи на повече мегабити на цената на оптичната мрежа( както аз ). Несамо ,че за всеки влак си има пътници, ами и за отделните класи вътре. За цената си биват Blizoo.
Със сигурност всеки един собственик на оператор, кабелен или сателитен знае кое е върха на технологията, но тя си има цена. И всеки сам си преценява как да си прави бизнеса, какво да вложи и какво ще получи. Хубавото е че поне има избор и ако не ти харесва единия и технологията му, отиваш при другия, където е това което смяташ че отговаря на претенциите ти като абонат.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.