Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=27272)

Хиена 29-01-2013 18:09

Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам
 
Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам

http://i49.tinypic.com/2myulas.jpg



"Ако бях българин, веднага щях да избягам оттам". Това заяви по Би Би Си лидерът на Партията за независимост на Великобритания Найджъл Фараж. За пореден път той отправи остри критики към България в емисията на "Време за въпроси" на британския телевизионен канал.
Причините за острата му реакция се крият в това, че, по думите му България е в ужасно състояние, съдебната система не е независима, а мафията реално ръководи икономиката.
Безотговорно и дори глупаво е от януари следващата година да отворим нашите граници за 29 милиона хора от Румъния и България, твърди Фараж.
Виж видеото тук.

Във видеоматериал, който бе качен вчера в YouTube, лидерът на партията за независимост пред цяла Великобритания изтъква, че в тези държави много хора взимат по 100 евро месечна заплата и затова "всеки един българин веднага ще дойде в Обединеното кралство" след тази дата.


trud.bg

kom6ito 29-01-2013 18:21

За жалост,това е истината.Иначе,англичаните са цървули.

pmhawk 29-01-2013 18:26

Тези робовладелци да си търсят проблемите другаде! Кой им пусна негрите в страната им? И сега ги поят и хранят без да могат пръст да им вдигнат. Жилищата да не би да се строят за другите? Дават се на негрите. Някой ако им повдигне тези въпроси и още други на англичаните ще настане война. Точно проблем са им българите, които гледат да си уредят живота и да помогнат на семейството някак. Да не се страхуват от мангалите и от турците? Че те и без това си имат в изобилие.

GeorgiD 29-01-2013 18:27

:lol15:

Е че то и англичаните не са цъфнали и вързали, ако става на въпрос.
Аз лично, ако бях англичанин- веднага бих избягал от там в посока САЩ, Испания, Португалия, Аржентина, Австралия, Бразилия, Канада.

Бахти идиотския кретен е тоя. ;;573

:worry:

Като е толкова лошо в БГ, защо шибаняците идват и изкупуват къщите по селата? :;803

Зелен 29-01-2013 18:33

Който иска да излиза,може и сега. В някои държави има някакви ограничения,но те са формални. Не съм чул през последните години някой да иска да работи навън и да не може. Трябва му само работа и работодател и е готов. Никакви проблеми.

dtvbguser 29-01-2013 18:40

Вижте, това е цялата истина и е прав за статуса на българите. Дори според мен над 50% взимат под 200 евро, а да не говорим колко и хич не взимат.
Обаче... Нека този човек да каже на какво се крепи икономиката на Англия :) Аз съм бил там и мога да кажа, че не съм виждал по-мързеливо племе от кореняк англичанина. Всичката работа, която не е свързана със стоене на стол по цял ден се върши от китайци, индийци, поляци, българи, румънци и чернокожи, попаднали в Англия по различни пътища.
Да каже той, дали има повече от 2-3% англичани, които да работят на полето?
Преди 6-7 години бях в Англия и ми се наложи да работя по строежите, поради това, че нямах жълта карта мисля, за да мога да работя като "островните арийци". Тъй като майсторската работа беше добре заплатена, около 150-200 паунда на ден, имаше доста англичани майстори по строежите. Сега, който иска да ме опровергае - няма строеж в Англия, с преобладаващи английски майстори, който да не е с минимум година-две забавяне. От 8 часа работен ден, гарантирам, че майстор англичанин не работеше повече от 2-4 часа.
Колониална държава, чиито поданици взимат пример от кралицата, е загубена без гурбетчиите. Просто те фалират за не повече от 1-6 месеца, защото няма англичанин, който да го накараш да се поти.

Така че този човек беше добре да отбележи, че гурбетчиите са "задължителното зло" и с изказването си, просто иска да "сортира" и премахне не-колониалните структури. ;;650

an 29-01-2013 18:44

Възможно е и да е кретен, но не той преживява със 100 евро месечно.

d.ivanov 29-01-2013 18:45

Какво?

Човека си казва нещата точно както са си, може да са такива и онакива англичаните, ама ние сме цървулите в случая, вместо да го плюете се замислете в каква кочинка живеете и как сутрин като си отворите прозореца с изглед към казаните (защото са под балконите на хората) гледате как гладни клошари се бият за боклука (бивши инженери и писатели). :s104

GeorgiD 29-01-2013 19:12

Цитирай:

Първоначално написано от an (Мнение223437)
Възможно е и да е кретен, но не той преживява със 100 евро месечно.

Това в никакъв случай не го прави по-добър човек, дори напротив.

Wanderer 29-01-2013 19:26

Две неща винаги са ме вбесявали - англичанин да дава акъл и България + Румъния в пакет.
За добро или зло, България никога не е имала колонии по целия свят, както и никога не е затривала цели раси, по примера на Англия, Холандия и Испания. За България никога не са работели милиони роби(в прекия смисъл на думата) и никога нашата икономика и просперит не са били градени от ограбените природни богатства на стотици нации. Отделно точно тия мазници от калния остров са в основата за откъсване на 1/3 изконна Българска територия след 1-вата Световна война. Пак те са имали пръст и по-рано - ужасяващият Берлински договор, както и при разделянето на страната на две - Княжество България и Източна Румелия. Да си затварят плювалниците и да си кътат милионите индийци и азиатци, които те с охота пуснаха на острова в последните 50 години. Ние сме им виновни! Как не!
А относно поставянето в кюп с Румъния, крайно време е някой високопоставен тиквеник да изиска от ЕС да се сложи край на тази порочна практика. "30млн българи и румънци ще залеят острова". Алооууу - ние сме оле-мале 7млн, кви са останалите 23млн?? Румънци, естествено - те точно от тях се страхуват, но за да не бъдат обвинени в пристрастия, включват и България в групата. Лицемери смачкани.

Принципно, скапаняка е прав за ситуацията в БГ, но ние това си го знаем. Лошото е, че допълнително смачква и без това никаквия ни имидж в Европа.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.