Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Испанското първенство (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35483)

ивосто 24-11-2014 17:46

Испанското първенство
 
Здравейте, някой оператор предлага ли испанското първенство на български или английски освен Виваком и Булсат? Апартамента в който съм няма южно и източно изложение(виваком искат изрично такова незнам за булсат но сигурно пак същото) и точно в моя блок няма оптика на виваком. Всичките в целия квартал имат само в моя няма... и не искат да пускат незнам защо. Булсат искат задължително интернет а аз си имам и не става така.

Та има ли някакви алтернативи?

Благодаря предварително!

archibal 24-11-2014 17:49

Слагаш антената на покрива и пускаш кабел до вас, стига покрива да позволява това

ивосто 24-11-2014 18:04

Ами няма да е много удобно май..4 етажа над мен ако въобще ми позволят да сложим антена там. И като започнат снеговете с чистенето на чинията ще стане кофти. За това питам алтернативи има ли. На всички оператори ли антените трябва да гледат на югоизток?

archibal 24-11-2014 18:23

Цитирай:

Първоначално написано от ивосто (Мнение346117)
Ами няма да е много удобно май..4 етажа над мен ако въобще ми позволят да сложим антена там. И като започнат снеговете с чистенето на чинията ще стане кофти. За това питам алтернативи има ли. На всички оператори ли антените трябва да гледат на югоизток?

На всички трябва да са с южно изложение, от югоизток до югозапад

ВалчоП 24-11-2014 18:34

Изложението ти е идеално, но защо булсат искат и интернет, не разбрах? Мисля, че не е задължително нета да е от тях? :s101

gogyto 24-11-2014 18:53

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение346124)
Изложението ти е идеално, но защо булсат искат и интернет, не разбрах? Мисля, че не е задължително нета да е от тях? :s101

Явно идеята е била за ИПТВ?? 2 в 1 :)

Цитирай:

Първоначално написано от ивосто (Мнение346117)
Ами няма да е много удобно май..4 етажа над мен ако въобще ми позволят да сложим антена там. И като започнат снеговете с чистенето на чинията ще стане кофти. За това питам алтернативи има ли. На всички оператори ли антените трябва да гледат на югоизток?


Е какво като са 4 етажа, не е проблем пускаш кабела и това е, пък и офсета не задържа чак толкова сняг, може и по големичък да е за запас.

ивосто 24-11-2014 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение346124)
Изложението ти е идеално, но защо булсат искат и интернет, не разбрах? Мисля, че не е задължително нета да е от тях? :s101


Изложението ми не е идеално, северно е. на покрива е всякакво да..ами ще разпитам как стоят нещата. Но все пак главното ми питане беше има ли алтернативи? кабеларки някакви да ги предлагат нещо?

Nicky 24-11-2014 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от ивосто (Мнение346142)
Изложението ми не е идеално, северно е. на покрива е всякакво да..ами ще разпитам как стоят нещата. Но все пак главното ми питане беше има ли алтернативи? кабеларки някакви да ги предлагат нещо?

В кой град си ?:s101

ивосто 25-11-2014 11:40

Уф как съм пропуснал :D

в София, кв. Гео Милев.

oktay89 25-11-2014 11:57

Щом нямаш възможност за антена си вземи иптв - вивата вече предлагат, а була ще пускат от декември.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.