Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Препоръчайте ми TV+интернет в София (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=40394)

Jovanoty 28-05-2016 19:01

Препоръчайте ми TV+интернет в София
 
Колеги не е за мен по принцип, но ме интересува в района на Стрелбище до бул. България пакетна услуга ТВ + нет на коя фирма да пуснем услуга.
Едно приятелче не е в БГ до 1-2 месеца ще се приберем и за това ме интересува.
Извинявам се ако има подобна тема, но не можах да намеря във форума!

tedo 29-05-2016 10:11

Виж дали Вивиком имат покритие за gpon и iptv.
В сайта има карта за покритие.

Пакостник 29-05-2016 14:32

Ама изобщо не ти трябват Виваком, бягай далече!
Ужасен съпорт и отвратително нахални!
В кв. Гео Милев се набутах при тях уж на "оптика" и от много акъл, да слушам "разбирачи на интернет услуги", по цяла седмица съм стоял без нет. А те без никакви угрезение ми твърдяха, че имали авария на Цариградско и от уикенда до средата на следващата седмица без нет!
Да не говорим, че постоянно ми звъняха с глупави предложения уж "безплатни" и много хубави "как съм можел да пропусна такъв шанс, веднъж в годината за лоялни клиенти"... и какви ли не други небивалици и дрънканици по телефона! Та в крайна сметка ми писна и успяха да ме набутат с ИПТВ (защото е безплатно), после се оказа че не е точно така понеже сметката ми изведнъж се повиши с 5 после и с 10лв от самосебе си. Да не говорим че и автоматично си ми преподписаха договора по телефона!
Та накря нервите ми не издържаха (а аз съм доста спокоен човек по принцип) и се наложи да ги пращам в КЗП!
След което се оказа "че имало грешка в системата", приспаднаха ми около половин година, докато най-нкарая не ми изтече договора и рязко се отказах от услугите им!
И в момента мога да кажа че съм един щастлив човек без техните услуги! ;;675
Или почти без, защото докато се отказвах от договора си, служителката в магазина едвам не се разплака и тръгна да ми предлага какво ли не, само да не се отказвам напълно, та нали съм много добър и лесен на ревливи хора, се навих на мобилен интернет (за 5лв на месец), който от време на време ползвам докато пътувам из България.
И Виваком никога повече!

:lol15:

В момента съм на Мтел (Мегалан) в кв. Младост и съм супер доволен, не помня кога последно ми е спирал интернета, но има може би 2години. За телевизията нищо не мога да кажа понеже не я ползвам.
Другата алтернатива, която може би е добра (според колеги и приятели), това е НЕТ1, с доста добри отзиви също.

Та, Успех в избора!

Jovanoty 29-05-2016 15:37

Да и Аз чувам добри отзиви от нет1, за Ментел съ малко резервиран. Вярно , чеуслугата им е стабилна но към тв чета много различни мнения за тях.
За Вивата на последък много ги хвалят, но когато е FTTH иначе не си заслужава според мен.
Някакви мнения за БСК, IPTV понеже мястото няма изглед за SAT antena?

Чък Норис 29-05-2016 16:01

Интернета на бск е кенеф, телевизията и тя, все пак имат и плюсове, можеш да си разнасяш иптв бокса, почти където ти е кеф, а и няма загробващи договори.

И.Станков 29-05-2016 16:27

NET1


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.