Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсат окабеляват с оптика в София ! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=15987)

freestyler 12-05-2011 16:28

Булсат окабеляват с оптика в София !
 
Брей, брей днес гледах какнекви технициот Була вкарваха оптичен кабел в блока, даже питаха за ключове от мазето и таваните и се представиха ...та се зачудих май, май яко напъват с тоя интернет ?! Но чак пък оптика до вратата да ти докарат ...явно не само интернет а и нещо друго ще предлагат по жичката. Аз понеже съм на мегалан от 4-5 години и съм доста доволен от тях та за сега не мисля да се отказвам от тях ( освен ако М-шит не го оакат нещо ) и незнаех , че була са станали и интернет доставчик ...та някой ако знае нещо повече,като цени, качество и переспективи за развитие и на други услуги нека сподели.

koscom 12-05-2011 16:36

Ами в Хасково взеха Аиданет.В момента е по ЛАН.Скоростта ми падна отвратително,май ще се бяга към Еском или Родопи тв/много добри цени за добра скорост/.

freestyler 12-05-2011 16:46

Хм да ама тука ме учуди това, че полагат направо нови кабели даже леко са разкопали канал от шахтата с всичките останали кабели до входовете на блока и гледам опъват и до шахтата и после до входовете та се замислих след като е чисто нова мрежа а не използват старата на някои може пък да обадят качество !!! :hammer:

gentu 12-05-2011 16:47

Цитирай:

Брей, брей днес гледах какнекви технициот Була вкарваха оптичен кабел в блока, даже питаха за ключове от мазето и таваните и се представиха ...
-а сети ли се да ги питаш дали имат строително разрешение точно за вашия имот?

freestyler 12-05-2011 16:56

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение99367)
-а сети ли се да ги питаш дали имат строително разрешение точно за вашия имот?

Ами чесно казано не ! :worry:
Ама те в нашият имот само от " светия синод" и от БДЖ не са идвали да слагат, добавят или развалят нещо ! ;;601

Brian 12-05-2011 17:29

Те сега преквалифицират кадрите. От високомонтажник на арматура към заварчик на оптически кабел, а отличниците ще ги правят сисадмини :worry:

freestyler 12-05-2011 17:32

Дано да не им скимне веднага след това и болница да направят, че незнам с коремните операции и акушеро-гинекологията как са ! :lol15:

Veskop 12-05-2011 17:34

Цитирай:

Първоначално написано от koscom (Мнение99363)
Ами в Хасково взеха Аиданет.В момента е по ЛАН.Скоростта ми падна отвратително,май ще се бяга към Еском или Родопи тв/много добри цени за добра скорост/.

на мен пък скоростта мi е супер.15 кинта=35-40мбита на wireless ;;573

Стоян 12-05-2011 17:37

Аз съм клиент на софийския квартален ЛАН доставчик Unitednet www.unitednet.bg Те от няколко месеца са погълнати от Булсатком. Сега вероятно разширяват мрежата си. До моя блок има оптика. В блока вече е utp. Доволен съм - има една много ниска тарифа, за 16 лв. месечно, аз съм на нея, даже я предплащам за 5 месеца, 6-ият е гратис.

;;602

koscom 12-05-2011 17:40

Цитирай:

Първоначално написано от Гърга Питич (Мнение99376)
на мен пък скоростта мi е супер.15 кинта=35-40мбита на wireless ;;573

Ама минаха ли булсатаджиите през квартала ти...;)Защото и при мен си беше дори доста над това по лан ,ама сега -ядец:s104
п.с.На някои места мрежата се вижда като Аиданет/там където не са минали "специалистите" и е възможно да е така,но при мен смениха суича на тавана и нови настройки/ip-то/.Дори служител от Аидата ми се обади,като на един от най-старите клиенти и ме каза,че нещата вървят зле и да се ориентирам;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.