Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Безплатен шеринг (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=211)
-   -   фрее сервер (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29678)

rasho81 27-07-2013 15:26

Цитирай:

Първоначално написано от Longines (Мнение266524)
Не е ли малко нагличко,да приказвате такива неща,уж рекламата на платения шеринг е забранена,мисля че Рашко е за бан!


да съм правил реклама

Can.82 27-07-2013 16:01

Рашко ,ще работили линията ,застото при мене одеве спря

Longines 27-07-2013 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от rasho81 (Мнение266537)
да съм правил реклама

При това няколко пъти!А накрая,това което целеше,го споделиха други!

preslav 27-07-2013 17:39

Цитирай:

Първоначално написано от Longines (Мнение266524)
Не е ли малко нагличко,да приказвате такива неща,уж рекламата на платения шеринг е забранена,мисля че Рашко е за бан!

Аз пък мисля друго.Времето на шейховете си замина.Няма пари вече.

Longines 27-07-2013 18:54

Да де, ама горе се говори за пощенски записи !
па и некой беше споменал 2-3000-4000 абоната,тоя пощенски клон е много привлекателен!

Dalavera 27-07-2013 19:53

Аз мисля, че се объркаха нещата и то яко. Незнайно защо темата на Рашо стана омазана. Човека си пускаше free колкото си искаше и кога си искаше. Все пак линията си е негова и той ще си решава колко време да бъде активна. Аз никъде не срещнах Рашо /лично/ да иска пари за линията си. Пуска я и я спира колкото си иска. Парите други ги споменаха но и не прочетох, че те ги искат от името на Рашо. В крайна сметка, някой беше писал, че ако се напише в чичко Гугъл - Free server sharing - ще излезат сумати сайтове и линкове от които все ще се намери нещо за гледане. Примерно както аз ги преметам. Ден, два, пет, седмица и пак от начало. Защо трябва да се взираме в линията на Рашо и защо трябва да му "чупим хатъра"? Всеки който иска може да си намери, не е проблем! Ако не е от тук, ще е някъде от чичко Гугъл - Free server sharing !!!
Кои губи и кои печели! В един момент като не се намери тук ще има посещаемост на друго място. Хората са го сметнали, да печелят от посещаемост, а не от таксата на самия шеринг! Така, че кои губи и кои печели? Ние които не плащаме, а посещаваме или тези които плащат и не посещават?
Айде ;;650! Да си гледаме кои как може! Ако не от тук от друго място!

Longines 27-07-2013 20:51

Значи, такива като тебе тотално се объркаха!Темата на Рашо изобщо не трябва да съществува,ако се спазват някакви правила!Аз също не разбрах да иска Рашко пари,но други казаха, които са лапнали куката и пращат записи!
Е заради такива като Рашко,скоро време ще ми гледате .........!В края на краищата един плаща шведската маса,а друг носи на кучетата целите плата!
Къв е тоя сървър на Дриймбокс,така се правеше преди 10 години!Вътре е брак 80%,няма пароли,добре че хакера е отпуска!Че има балъци е ясно,ужасяващото е, че са болшинство,та на кубик!Решил го е,що да не им вземе по 10лв,никой няма да писка ,като за толкова!Жив и здрав да е,ама модераторите се оакаха,на друг форум линията изчезва на минутата и следва бан доживот!

njor 27-07-2013 23:22

Този път си прав.:;810
Правилата са най важното нещо в живота.

миленн 28-07-2013 14:09

Никой не говореше за пари, някой си измисли че иска 10лв. и темата на Рашо замина по дяволите... Човека направи добро за някой който искат да се учат и да пробват що е това "шеринг".... На мен ми се струва има колеги където са "тайни с услугите си..." те се възмущават най-много.

Нищо лично към никой

Longines 28-07-2013 15:27

Абе и аз искам безплатно да се науча да правя диагностика на БМВ,е така да си пробвам отвертките,ама ти дали ще направиш добро,за мене,учащия?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:18.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.