Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Смарт карти (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Копиране / клониране на карта - възможно ли е (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36038)

Ивайло Райков 20-01-2015 19:07

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение353559)
Ха, темата на къде се отнесла.
Влизам и гледам постове от сорта на:
-ти знаеш ли колко съм велик и какви неща съм правил уеее! Ако не верваш питай Еди кой си да ти казва! ;;basi

Поради тази причина те помолих да изтриеш темата... Защото се разводни... Вместо виделите, правилите, запоявалите, факирите.. да споделят опит - си мерят... поялниците. :;823

Neo64 20-01-2015 19:09

х дрим
прав си човече , извинявам се за острия език ,
от друга страна от много време не правя нищо,
дават ми го направено и го ползувам, мина ми времето на безсънните нощи , четене на упътвания и прочие
Сега е ред на младежта;;513
х Райков споделя се нещо ,което е в сферата на реалноста , не фантасмагории и аз не само чух ами и видях ,като Доспейски свидетел, това и да има нещо реално няма да сподели никой
Все едно да питам има ли моск на Награ 3, ами има ама никой не го е виждал

dzumba 20-01-2015 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Ивайло Райков (Мнение353561)
факирите.. да споделят опит


Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение353109)
Няма начин да копираш/клонираш карта.

Цитирай:

Първоначално написано от kristov (Мнение353364)
Забрави за тази идея с клониране на картата.

Цитирай:

Първоначално написано от mit (Мнение353366)
Да търкаме вече темата ,че още малко и за разплащателни ще се размечтаят ..

@Райков,темата можеше да приключи в 4 пост!А не, да мериме мозъчна активност!С 20 поста,няма как да ни убедиш,че си факир!

Ивайло Райков 20-01-2015 21:42

@dzumba никой не искам да убеждавам. За себе си съм стигнал до извода, че няма невъзможни неща в техниката. А и ако бях факир, нямаше да си задавам питането тук.

dzumba 21-01-2015 08:36

Така е,няма невъзможни неща!
И за да завършиме темата,да те питам нещо!
Ако ти, беше факир,щеше ли да отговаряш на някой си,на лично,как се правят фокуси,информативно само?

Ивайло Райков 21-01-2015 10:06

За отговор - зависи, можеше и да отговоря. Най-малко бих споделил за кодиране/криптиране на картите и как функционират, полезна информация. В други форуми, по други теми са ми предлагали решения срещу заплащане, което от части си е вариант на въпроса.

demmlik 21-01-2015 20:04

now
 
-{факир ама немско-}недей дасесе мъ4ис толкова господине сьвет от мене...?

ТКЗС 04-07-2021 17:48

Пичове , да питам може ли да се случи следното : Карта грифин на нетуоркс , два приемника - Арива 4к и mecool k5 и двата с оскам . В аривата няма проблем , като пъхна само картата в слота кабелната си работи . Искам обаче да гледам кабелната на мекула , който пък няма слот за карта . Има ли как оскама му да се накара да взема кодовете от оскама на аривата , един вид тя да бъде само като четец , ако са в една мрежа и не се налага на аривата да върви някой канал .

TUISTERa 04-07-2021 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от ТКЗС (Мнение562269)
Пичове , да питам може ли да се случи следното : Карта грифин на нетуоркс , два приемника - Арива 4к и mecool k5 и двата с оскам . В аривата няма проблем , като пъхна само картата в слота кабелната си работи . Искам обаче да гледам кабелната на мекула , който пък няма слот за карта . Има ли как оскама му да се накара да взема кодовете от оскама на аривата , един вид тя да бъде само като четец , ако са в една мрежа и не се налага на аривата да върви някой канал .

Ми настройваш си двата оскама да се вържат един към друг и четеш, това е основна функция на оскам, да се накара да взема кодовете от друг оскам ;;650
Първо трябва да накараш оскам-а на аривата да чете картата, добавяш си юзер, после шерваш кодовете в newcamd с каид и отиваш на другия оскам да ги приемаш.

ТКЗС 04-07-2021 18:05

Не съм много на ти с оскама , сам мога само да си вкарам линии и кодове за емулатора . Ще се хвана да прочета как става номера , исках само да знам дали може да се случи това като цяло . ;;650 Сега прочетох втория ред , благодаря , разбрах горе - долу какъв е принципа .


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.