Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Смарт карти (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Копиране / клониране на карта - възможно ли е (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36038)

Ивайло Райков 16-01-2015 23:54

Копиране / клониране на карта - възможно ли е
 
Здравейте,

Предварително се извинявам ако не съм нацелил раздела, в който трябва да пиша. Много се рових на тази тема, но не успях да открия прост отговор на въпроса си.

Искам да разбера дали мога да клонирам/копирам смарт карта, за да мога да гледам телевизия на още един ТВ. Идеята е дали мога да сваля данните от картата с четец и да ги запиша на друга карта. До колкото съм запознат, тази карта служи само за декодиране на сигнала и предполагам, че ако може да се клонира, то не би трябвало да има проблем като се сложи на още 1 ТВ. До сега успях да разбера, че за да гледам на 2 ТВ-та с 1 карта, може да стане с устройство Smartt Wi.

Поздрави!

антена 16-01-2015 23:59

аз имам подобно устройство но нямам софтуер към комплекта има само драйвери..

Ивайло Райков 17-01-2015 00:10

Подобно устройство? Като Smart Wi или за клониране на карти? :s101

Чък Норис 17-01-2015 00:31

Няма начин да копираш/клонираш карта.
Смарт ви-то също не е достатъчно "смарт", защото не поддържа картите на много от доставчиците. Освен това ако става въпрос само за +1 телевизор, определено по-евтино ще ти дойде да си пуснеш допълнителен абонамент за втори телевизор към оператора си.

garvanat 17-01-2015 00:38

Да използвам темата. На мсат аз имам конакс модул с карта, обаче един приятел има само модул BestCam без карта... явно е програмируем... Та има ли начин да се свали инфото от картата или модула и да се запише на друг модул или карта ?

dzumba 17-01-2015 08:23

Цитирай:

Първоначално написано от Ивайло Райков (Мнение353102)
не успях да открия прост отговор на въпроса си.

Искам да разбера дали мога да клонирам/копирам смарт карта, за да мога да гледам телевизия на още един ТВ. Идеята е дали мога да сваля данните от картата с четец и да ги запиша на друга карта.
Поздрави!

Искаш,да питаш,дали може да се фалшифицира?
Как мислиш,утре като някой отиде на банкомата с копие или фалшификат на твойта карта,дали е редно,простичко да обясниш?И колко ще го бавят?По лесно,ще ти е,да почнеш да рисуваш 100левки,а с тях да си платиш още един абонамент!


Цитирай:

Първоначално написано от garvanat (Мнение353110)
Да използвам темата. На мсат аз имам конакс модул с карта, обаче един приятел има само модул BestCam без карта... явно е програмируем... Та има ли начин да се свали инфото от картата или модула и да се запише на друг модул или карта ?

Определено става по лесно,отколкото да те клонират теб!Но я си представи,утре излизаш на улицата и гледаш само гарвани,гарвани гарвани с твоя лик!Дали,няма да е прекалено?

аппро 17-01-2015 11:38

Всичко е възможно....

garvanat 17-01-2015 11:49

Dzumba-та пак спами.... Ми на мсат са си копия така или иначе като не платиш не те спират картата си продължава да работи, една повече или по-малко все тая

dzumba 17-01-2015 12:17

Ами какво по лесно от това,щом не спират!Вземаш,не плащаш и гледаш вечно!Що ти е да клонираш?

dzumba 17-01-2015 12:21

Цитирай:

Първоначално написано от аппро (Мнение353129)
Всичко е възможно....

Цитирай:

Първоначално написано от garvanat (Мнение353130)
Здравейте колега по повод на копирането на карти, имате нещо в предвид ли с "Всичко е възможно...."

Едва ли има предвид това,преди малко кацна!;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:55.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.