Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Казус! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42912)

БониБо 07-10-2017 17:04

Казус!
 
На близу съм от доста години, а вече откакто са Мтел имам още услуги към тях! Интернета, който ползвам е 50Mbps/30Mbps, но понеже технологията ми е DOCSIS, където ограничението да upload e 7mbps, от възможни 30, да които плащам днес говорих с тях за подмяна на оборудването и първия отговор беше - прекратете договора, платете неустойката и после нов договор с LAN или GPON! Хубаво, ама след обяснение, че съм дългогодишен клиент, че плащам всичко в срок и че не искам кой знае какво, не искам промяна в договора, просто два кабела да бъдат сменени, за да получавам това, за което плащам се свързаха с мен по телефона, не знам от кой отдел и казаха, че единственото, което на този етап мога да направя е да видя дали в моя район има възможност за GNOP/LAN свързване и да подам една жалба в най-близкия за мен офис и отдам вече да очаквам становището им!
Според Вас струва ли си да се занимавам с цялото това нещо или да изчакам още една година! Не е болка за умиране, но просто, когато качвам в арената торента става малко по-бавно!

вассил46 07-10-2017 18:24

Когато бях на Близоо имах качване 23мб , след намесата е 4.54мб

Или ето сега какво показва. Сваляне от 100мб на 49мб и качване 4.65мб

вассил46 07-10-2017 21:22

Дъждът намаля и има промяна
PING
64
ms
DOWNLOAD
77.58
Mbps
UPLOAD
4.73
Mbps

Златанов 07-10-2017 21:46

Иди при някой, който знае как да го направи в някой офис и ще стане. Реално си клиент на една и съща фирма, просто ще ти дръпнат едно влакно. Само да си знаеш, че IPTV-то им е по-гадно и искай да си останеш на DTV плюс нет по оптика.

дрим 07-10-2017 21:50

Е тогава са две такси.
И аз исках кабелната на близалките с нета на мтел, ама казаха, че с нета на мтел само iptv, не могат да комбинират услугите :lol15:
Затова съм с тройна услуга от близу и още един нет от мтел

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Златанов 07-10-2017 21:57

Доколкото знам, като не съм 100% сигурен, ако искат, могат всичко да направят, че да е доволен клиента.

Joe 07-10-2017 22:35

Ако е само заради ъплоъда - задай си въпроса - това ли е най- важното за теб? Прецени качество, цена, подръжка срещу повече скорост на ъплоад. Наистина ли е жизнено важно да имаш бърз ъплоад за Замунда? ЗАМУНДА? Какво по дяволите е това? Смисъла на живота ти? Изкарваш си заплатата или другите доходи от там? Ти сериозно ли? Това е най-важното за теб? Не ти давам съвет както българите обичат. Сам си прецени.


Tapatalk

bate_dino 07-10-2017 23:30

Каква Замунда те гони бе Джо? с това ли за теб понятието Интернет и специално ъплоуд се изчерва с това? Я кажи ако по цял ден си на работа сложиш две камери да си наблюдаваш къщата и детето докато си на работа? Тия 7 Мегабити ще ли са ти достатъчни?

дрим 07-10-2017 23:32

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение463101)
Доколкото знам, като не съм 100% сигурен, ако искат, могат всичко да направят, че да е доволен клиента.

Аз съм 100% сигурен, защото съм така и всеки път се пробвам и ги питам.
Отговорът си е все същия, не може да се обединят двете услуги!
Или нет по оптика с iptv и телефон със сим карта или телевизия по коаксиал с кабелен модем за нет и телефон.
Разбира се може да ги имаш и двете, ако си плащаш за две услуги :)

@joe, къде пак го изби на псевдокапитализъм с примес на Карбовски. Ъплоуда се ползва когато хостваш нещо си, Или най-вече като си отвън и искаш да си стриймнеш някой канал от вкъщи. Боли го някой, че не може да сиидне някакъв смотан торент, нали си го е свалил :lol15:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

bate_dino 08-10-2017 00:25

Предполагам и на Близуто ще му дойде времето, както стана след като затриха Мегалан. В един момент нямаше проблем да ми обединят услугите, че дори вместо IPTV си взех сателитен абонамент. Поне на село да се гледа.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.