Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Относно новото ядро и новите драйвъри за IPBOX HD... (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=10358)

uniqad 15-08-2010 16:59

Относно новото ядро и новите драйвъри за IPBOX HD...
 
Създавам тази тема за коментари, въпроси и полезни съвети относно новото ядро STLinux 2.3 за приемниците IPBOX/Cuberevo.
И поради това ново ядро огромно количество от драйвърите са пренаписани изцяло на ново за да бъдат съвместими с него! Като се има предвид, че сега ядрото и драйвърите са създадени не от корейските инженери, а изцяло от програмистите на STi върху чийто процесор се гради цялата платформа на Cuberevo HD, мога да потвърдя вече, че скоро всички недостатъци и ограничения на тези приемници, дължащи се на процесора, ще бъдат преодоляни!
Иначе казано - това, което досега караше потребителите да ползват Енигма 2 вместо официалните имиджи, вече ще е налично и 100% работещо и на DGS базираните имиджи!
Един пример: Дори и все още много бъгав в някои области, новия имидж R13078 е със значително подобрен медиа плеър и формати, които преди не беше възможно да се плейват с официалния имидж, сега вървят безпроблемно! А това е само началото!
Няма го вече ограничението от старите драйвъри на STi, които блокираха развитието на приемника в мултимедийната му част! Ако така продължава развитието му, мога да се хвана на бас, че енигмата за IPBOX ще умре скоро поради липса на интерес у потребителите към нея!
Най-накрая приемника с най-качествения хардуер ще се сдобие и с полагащия му се софт, който да разкрие огромния му потенциал! Идеята е за напред да се работи преди всичко върху мултимедийните възможности и IP стрийминга за прием на интернет телевизия!
Cuberevo като чисто сателитен приемник е вече много близо до перфектността с последната версия със старото ядро R12413! Сега е нужно да се въоръжим с търпение(това последното е до болка познато на изстрадалия IPBOX фен) и да изчакаме да го направят, ако не перфектния мултимедиен приемник, то поне доволно безупречен такъв!
Няма да се сърдя, ако догодина по това време почнат да му викат "швейцарското ножче" на сателитния пазар!:lol15:
Сещате се какво имам предвид, нали?

Обръщам се към притежателите на другите марки приемници: Моля ви, не превръщайте и тази тема в мерене на достойнствата на собствените си приемници и плюене по другите!!! Коментирайте само ако имате да кажете нещо полезно за нас феновете на IPBOX! Всички знаете, че ние сме и винаги сме били като един вид секта, която гледа доста по-различно върху приоритетите на сателитната телевизия въобще! Иначе нямаше да сме почитатели на тази марка! Нали?
Хайде сега вие сте наред с впечатленията и въпросите!

Didko 15-08-2010 18:53

М, я някой да изкаже мнение за PGI 0.8.1?

Veskop 15-08-2010 19:31

нямам търпение да се върна в БГ след 2 седмици да ги пробвам :s104

uniqad 15-08-2010 19:48

Въпреки, че PGI обявиха преди месец, че няма да правят свои имиджи базирани на новото ядро докато корейците не го "приведат в приличен външен вид", не се стърпяха и в резултат нито 0.8 нито 0.8.1 може да се каже, че стават за нещо повече от тестване и любопитство! Май заради тази прибързаност Дядя Фьодор се дистанцира временно от тях!
Пак ще се повторя - в най-добрия случай ще са нужни няколко месеца за да изчистят безбройните бъгове, породени от новите ядро и драйвъри! Просто не си заслужава да залагате на имидж с новото ядро като основен софт на приемника! Много е рано още! Аз си стоя на Sifteam R12413 само че съм с подобрената му версия от 18.06.2010г.
За мен това е най-доброто до момента! Поради факта, че сега лятото ми се налага да ползвам стария ми CRT телевизор, картината през скарта с RGB е много добра на SD каналите и практически почти няма разлика, ако използвам HDMI кабела за да ги гледам същите тези SD канали! Да уточня, че единствено с версията от 18 юни е възможно да се постигне това качество през скарта! С никоя предишна, както и с никоя следваща не може да се постигне това отлично качество през скарта! Италианците са се постарали като за последно със старата им генерация имиджи всичко дори и дребните нещица по софта да е перфектно! Препоръчвам я на всеки, който по една или друга причина гледа на старомоден телевизор!

Didko 15-08-2010 22:07

И аз съм с 12413 на Сиф, ама гледам много го хвалят PGI 0.8.1 в denktenk-a, та почнах да се замислям.
Ок, ще поизчакаме засега :)

encho.popov 15-08-2010 22:40

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение48183)
Въпреки, че PGI обявиха преди месец, че няма да правят свои имиджи базирани на новото ядро докато корейците не го "приведат в приличен външен вид", не се стърпяха и в резултат нито 0.8 нито 0.8.1 може да се каже, че стават за нещо повече от тестване и любопитство! Май заради тази прибързаност Дядя Фьодор се дистанцира временно от тях!
Пак ще се повторя - в най-добрия случай ще са нужни няколко месеца за да изчистят безбройните бъгове, породени от новите ядро и драйвъри! Просто не си заслужава да залагате на имидж с новото ядро като основен софт на приемника! Много е рано още! Аз си стоя на Sifteam R12413 само че съм с подобрената му версия от 18.06.2010г.
За мен това е най-доброто до момента! Поради факта, че сега лятото ми се налага да ползвам стария ми CRT телевизор, картината през скарта с RGB е много добра на SD каналите и практически почти няма разлика, ако използвам HDMI кабела за да ги гледам същите тези SD канали! Да уточня, че единствено с версията от 18 юни е възможно да се постигне това качество през скарта! С никоя предишна, както и с никоя следваща не може да се постигне това отлично качество през скарта! Италианците са се постарали като за последно със старата им генерация имиджи всичко дори и дребните нещица по софта да е перфектно! Препоръчвам я на всеки, който по една или друга причина гледа на старомоден телевизор!

И аз засега съм с сиф12413,тествах новия имидж с новото ядро и ми хареса новата идея,но дано по бързо да стабилизират нещата.Не ми хареса че и тук /онлайн-2/ трябва да се корегира с компютър за да се теглят емулаторите и не съм пробвал как работят.

uniqad 15-08-2010 23:38

Цитирай:

Първоначално написано от encho.popov (Мнение48197)
Не ми хареса че и тук /онлайн-2/ трябва да се корегира с компютър за да се теглят емулаторите и не съм пробвал как работят.

От миналата година Сифтийм имат споразумение с италианските DTH оператори да не вграждат повече в своите имиджи какъвто и да е емулатор, както и да го хостват на сървъра си! Дори думата "ему" е табу във форума им и банват моментално! Така че ще трябва да се примириш с положението, просто друго решение освен ръчното добавяне на нелегалния сървър за емулатори няма!

Didko 16-08-2010 15:15

Би ли споменал други проблеми, освен този със скарта? Все пак не съм си купил ХД приемник за да го скопявам през интерфейса :) Чета, че доста по-бързо сменял програмите от старите, а виж това е нещо, което може да ме накара да мигрирам. ;;650

skysat 16-08-2010 16:44

Колеги,извинявам че се отклонявам от темата,но понеже нямам много наблюдения върху този приемник,а един приятел има 91HD,но е със стар софт и е много недоволен от постоянните забивки,кажете кой софт и кой Инкубус да му кача че да няма тези проблеми.До сега мисля че е с някакъв стар Сиф Тийм и Инкубус 0.90.

Поздрави!

Didko 16-08-2010 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от skysat (Мнение48217)
Колеги,извинявам че се отклонявам от темата,но понеже нямам много наблюдения върху този приемник,а един приятел има 91HD,но е със стар софт и е много недоволен от постоянните забивки,кажете кой софт и кой Инкубус да му кача че да няма тези проблеми.До сега мисля че е с някакъв стар Сиф Тийм и Инкубус 0.90.

Поздрави!

SifTeam 12413
Incubuscamd 1.17

encho.popov 16-08-2010 17:52

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение48198)
От миналата година Сифтийм имат споразумение с италианските DTH оператори да не вграждат повече в своите имиджи какъвто и да е емулатор, както и да го хостват на сървъра си! Дори думата "ему" е табу във форума им и банват моментално! Така че ще трябва да се примириш с положението, просто друго решение освен ръчното добавяне на нелегалния сървър за емулатори няма!

Блогадаря ти за информацията.

skysat 16-08-2010 20:04

delete....

uniqad 16-08-2010 21:37

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение48215)
Би ли споменал други проблеми, освен този със скарта? Все пак не съм си купил ХД приемник за да го скопявам през интерфейса :) Чета, че доста по-бързо сменял програмите от старите, а виж това е нещо, което може да ме накара да мигрирам. ;;650

Извинявай, но не разбрах точно какво имаш предвид? Ако говориш за новия имидж R13078, големите проблеми идват ако имаш инсталиран харддиск? Щом за първи път ще инсталираш имиджа с новото ядро е препоръчително да си направиш бекъп на целия хард, ако имаш ценни записи на него! След преинсталацията ще трябва да конвертираш всички записи от харда, защото с новия имидж те не могат да се ползват поради изискването за новата система на форматиране на харда! Така че ако стане гаф при конвертирането е добро решение да си ползваш бекъпа на харда!
Изобщо фрапиращите бъгове личат най-вече когато се свърже към приемника хард със стари записи на него- не може да зареди имиджа, скапва се db.dat и тем подобни извращения! А и да не забравя - всички с IPBOX 910 не могат да си настроят часовника посмъртно! Настройвате го, изключвате приемника в стендбай и след десетина минути часовника се смахва и показва грешно време! Следователно нито таймшифта работи коректно, нито планирането на запис!
RGB-то на скарта не работи изобщо, само CVBS!
Повече примери трябват ли ти или това ти стига?

Didko 16-08-2010 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение48232)
...
Повече примери трябват ли ти или това ти стига?

Никое от изброените не ме засяга :) Значи спокойно ликенда мога да си поиграя с новия имидж ;)

uniqad 16-08-2010 23:31

Относно по-бързото превключване на каналите с новия имидж е добре да цитирам Дядя Фьодор:
Цитирай:

Время переключения от момента погасания предыдущего канала и до появления нормально показывающего нового канала практически такое же как и раньше.
Только раньше новый канал включался и часто показывал "квадратики" или изображение замирало до тех пор, пока звук не синхронизировался с видео.

Ключевое слово - синхронизация. В новых драйверах с этим все гораздо лучше. Перемотка записей тому доказательство, звук не квакает сразу после перемотки.
Поэтому в новых драйверах чипа ST, компания-производитель чипа (а не корейцы и не PGI) сделали изменения по процессу синхронизации. Теперь экран темный во время синхронизации, а раньше там ерунда была всякая, и казалось, что канал "показывает" быстрее.
Если сравнивать время до нормально показывающего канала, то будет почти то же самое.
В любом случае, сделать ничего нельзя. Это видео драйвер, который даже корейцы не могут поменять, потому что он идет напрямую от производителя чипа. Так что тема закрыта.
Във връзка с това негово мнение да попитам и аз:
На моя IPBOX 900 с тунер и демодулатор на конексант още от както съм го купил забелязвам следния "ефект" при превключване помежду каналите ARD HD и ZDF HD на Астра 19.2! След превключване от единия към другия канал и обратно първоначално за една-две секунди новопоявилата се картина замръзва във вид на гоблен(много ситна пикселизация, руснаците му викат "картинка разсыпается") и това докато се синхронизира със звука!?! После всичко е ОК. "Ефекта" го няма при превключване към и от някой SD канал, а само от HD към HD канали!?! 100% не е хардуерен проблем, защото на енигмата няма такива "гоблени", само на официален имидж се проявява! Та някой забелязвал ли го е този проблем досега и по-важното: Дали на имиджа с новото ядро дефекта е неутрализиран?
Не ми се преинсталира да проверявам само заради този дребен, но неприятен проблем. Инсталирал съм най-новия uboot от 10 август, за който твърдят, че оправя фрийзването на HD каналите, но ефекта е нулев. На канали с резолюция 1080i не съм го забелязвал все още - проблемните ARD HD и ZDF HD са с 720p да напомня!

stefan_6116 19-08-2010 21:09

ab ipbox910HD И 39E
 
Приемник ipbox910hd +soft Sifteam12413 +emyилатор МGcamd 1.35 tar.gz +нов Softcam key=39E OK.Paботи пробвано.

vml 23-08-2010 15:11

Здравейте, и аз да споделя впечатления от новия софт. Картината им се вижда по наситена цветово и малко по-голяма контрастност. Става за гледане като цяло от седмица съм с нея и съм доволен. Има малки незначителни забележки-при пускане понякога е забил приемника много рядко и понякога дава няма сигнал при положение че върви канал в момента. Ако се гледа само не се играе по менюта си е устойчива напълно. Понякога крашва при ютубе или рсс но не е болка. С мгцамд до 2.0.11 работи без никакви забележки устойчиво без никакви фризове. Скина и интерфейса са много добри напомнят на е2 скоростта на навигиране е много подобрена отваря бързо епг инфото е много подобрено и удобно. Всички плъгини работят. С мъ панел вече се управлява всичко с бутоните по цветове. Най накрая добър софт и с мгцамд покрива вкусовете и на най-претенциозните потребители. Очакваме малко доразвиване на медиаплеъра и по голяма устойчивост.
Ползвам PGI 8.1 Инсталирана на usb диск приемника е 91hd

Didko 26-08-2010 10:40

Някакви впечатления от r13219?
Някакво инфо кога ще има PGI базиран на него?

encho.popov 28-08-2010 13:35

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение49029)
Някакви впечатления от r13219?
Някакво инфо кога ще има PGI базиран на него?

Работи много добре сравнение от предишните два.Плзвам само /mgcamd1.35/ защото само това се тегли от сърварът на сйфтиим.Не знам дали работи с инкубус или сскам.Но за сега с мжкама работи сравнително добре.

Didko 28-08-2010 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от encho.popov (Мнение49298)
Работи много добре ... работи сравнително добре.

;;602

encho.popov 28-08-2010 19:24

Съжелявам че ти отговорих калпак.

uniqad 21-09-2010 22:51

Очаквайте този петък вечерта корейците да пуснат нов официален имидж, с който най-накрая да бъде решен смешния проблем с часовника на предния панел! Това ще им бъде трети пореден опит за два месеца време! А да видим!

Didko 23-09-2010 22:40

Чакам го с нетърпение, че не съм флашвал от 2 месеца и ме сърбят ръцете :twisted:

Veskop 23-09-2010 22:55

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение52463)
Очаквайте този петък вечерта корейците да пуснат нов официален имидж, с който най-накрая да бъде решен смешния проблем с часовника на предния панел! Това ще им бъде трети пореден опит за два месеца време! А да видим!

абе по-добре да решат проблема със скай италия и мбокс....:s104

uniqad 24-09-2010 01:12

Проблема на мбокса може да го оправи само създателя му, а корейците хич не се надявайте да си мръднат пръста за който и да е емулатор! Никога не са го правили досега, така че ....
В Денктенк ни отговориха ясно - мбокса стана мъртъв емулатор като джибокса за голямо съжаление и надежда всяка оставете да го съживят някога!
Щем не щем ще се мигрира на Оскам, щото всеки друг е пред пенсия - само Оскама остана с як съпорт!

Veskop 24-09-2010 07:19

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение52749)
Проблема на мбокса може да го оправи само създателя му, а корейците хич не се надявайте да си мръднат пръста за който и да е емулатор! Никога не са го правили досега, така че ....
В Денктенк ни отговориха ясно - мбокса стана мъртъв емулатор като джибокса за голямо съжаление и надежда всяка оставете да го съживят някога!
Щем не щем ще се мигрира на Оскам, щото всеки друг е пред пенсия - само Оскама остана с як съпорт!

той мбокса че е "мъртъв" е така,но на е2 няма такъв проблем,явно "дупката" е в им имиджите...лошото е,че няма по-бърз емулатор от него

Didko 24-09-2010 17:13

Айде, 13319 излезнА! ;;650 да видим сега ще става ли за нещо ;;573

авиан 25-09-2010 22:21

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение52820)
Айде, 13319 излезнА! ;;650 да видим сега ще става ли за нещо ;;573

Не става има проблем със HDPC,13322 е вече друга работа;;513

encho.popov 27-09-2010 22:07

Цитирай:

Първоначално написано от авиан (Мнение52992)
Не става има проблем със HDPC,13322 е вече друга работа;;513

От няколко дена ползвам емулатор /визкам/ на 16 и 39 градуса, работи много стабилно.

Сандокан 27-09-2010 22:31

Цитирай:

Първоначално написано от encho.popov (Мнение53265)
От няколко дена ползвам емулатор /визкам/ на 16 и 39 градуса, работи много стабилно.

И работи перфектно с camd3 :cheer:

veni 28-09-2010 22:18

Подкарах oscam-a и установих че с него се отварят БГ субтитрите на HBO,Cinemax,TV1000 и др. от пакета на ТоталТв който примерно с mgcamd не се отварят!
Някакво обяснение и решение на проблема с mgcamd?

uniqad 25-10-2010 18:03

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение48177)
Иначе казано - това, което досега караше потребителите да ползват Енигма 2 вместо официалните имиджи, вече ще е налично и 100% работещо и на DGS базираните имиджи!
Ако така продължава развитието му, мога да се хвана на бас, че енигмата за IPBOX ще умре скоро поради липса на интерес у потребителите към нея!

Към днешна дата ефекта от новото ядро и неговите възможности и потенциал е следния:
Цитирай:

Първоначално написано от ISCAN
Ближайшая новая версия е2 для 900го будет не раньше чем через пол года
Тидегло заниматься е2 больше не желает
(возможно совсем. а возможно просто отдохнет немного и соберется с мыслями).
Если и будет продолжать далее е2 - то делать её заново на новом ядре и тд
тк при текущем раскладе все попытки побороть снег и прочую ерунду на 90й серии приводят только к тому. что ломается что-то еще и потом мне и николаю приходится заново все ровнять.

ПРОГНОЗАТА МИ СЕ СБЪДНА!:D

vml 27-10-2010 10:14

Аз това го писах преди година още, всичко е добре премислено от производителя и се диктува от него. Жалко за тези които са свикнали на е2. Просто писача на софтуера толкова си може или не му плащат достатъчно. Софтуера от дядяя Феодор е на ниво така че който още не е минал на него да го направи и няма да съжалява!

uniqad 04-12-2010 23:02

Важни и радостни новини се съобщиха тази вечер от дядя Фёдор относно предстоящите нови имиджи за IPBOX HD на изключително популярния екип PGI!!!
Макар последните месеци да се пускаха слухове, че отбора на Пако почти сигурно ще се разпадне, поради разногласия в приоритетите на промените в имиджите, както и поради ината на корейците да се вслушват в добронамерените съвети от страна на любителите разработчици, ето че нещата се обръщат на 180°!
От една страна дядя Фёдор удържа на думата си да направи финалната и прощална версия PGI 0.7.3, базирана на старото ядро и последния имидж R12413, която ще бъде нещо като "best of the best"!!! Ще си позволя да преведа дословно думите на майстора:
Цитирай:

Първоначално написано от дядя Фёдор
PGI 0.7.3 беше изпратена през изминалата седмица на бетатестерите и ако не възникнат някакви особени проблеми, то финалния релийз ще бъде пуснат публично през уикенда на следващата седмица. Не очаквайте големи промени - изменени са основно само скриптовете за първоначалното зареждане на имиджа, както и са премахнати нововъведенията от предните версии, които причиняваха зависвания на приемника при определени условия.

Същевременно дългоочакваната версия PGI 1.0 е на път да убие конкуренцията:
Цитирай:

Първоначално написано от дядя Фёдор
По повод PGI 1.0 - направен е значителен напредък! Успяхме да намерим корена на злото, който се оказа една от главните библиотеки на видеодекодера(със закрит код естествено), която обича да шашка приемника по всяко време и на всяко място, особено с включен таймшифт! Откритието ни съобщихме на когото трябва и в продължение на седмици разговори и кореспонденция с производителите, успяхме да ги убедим в правотата си, а те от своя страна успяха да убедят STI да ни даде обновени версии на проблемните библиотеки! Ами получихме даже повече от това, което очаквахме - прекалено актуализирани библиотеки!!!
Поради това се наложи да напасваме основния софтуер наново! Резултатът засега е по-скоро положителен, отколкото отрицателен. Забиванията, да не чуе Дявола, почти спряха или поне са много по-малко от преди!
По-нататък, успяхме да излекуваме проблема на новото ядро за невъзможността да се записват едновременно два кодирани канала от един и същи транспондер, в т.ч. и PiP на два кодирани канала! Оправени са много дребни бъгове, но най-важното е, че беше направена колосална преработка на начина, по който системата работи с EPG-то! По-просто казано ние изхвърлихме всичко освен графичната решетка на EPG-то и го построихме от нулата. Сега EPG-то се съхранява в нормалната база данни на харддиска или флаша на приемника и не се нулира при рестарт на бокса! Освен това, поради факта, че сега EPG-то се чете от базата данни (db.dat) е възможно вече да се напише плъгин или скрипт, с който EPG-то да се зарежда в приемника от който и да е външен източник!!!
Направени са изменения на 50% засега в списъка с каналите. Изобщо - работата е по средата и предстоят още много изменения. Така, че не мога да кажа дали до края на годината всичко ще е готово вече. Идват празници, ядене, пиене. Сами разбирате!
Предпочитам да не се прибърза накрая и да се получи едно недодялано нещо.


Didko 05-12-2010 00:55

И със сегашния софт не се оплаквам... Не мога да си представя какво ще стъкнат друзята ;;650
Енигма ли? - неща да я чувам! ;;573

vml 07-12-2010 22:27

С новото ядро приемника забива доста често при различни обстоятелства радвам се че са открили корена на злото и са оправили този проблем. Остава само да напишат плугин за субтитри да може да се гледат филми както е при е2 и нямат равни!

uniqad 07-01-2011 15:44

Украинците ISCAN&Nikolasi, които отскоро работят заедно по най-новата Баракуда 6, се хвалят, че изненадващо и за тях самите са успели да преборят "пясъка(снега)", характерен за ипбоксовата енигма!!!
Само че сега са компилирали новата Баракуда на база git ядрото на отбора на патетата, както го правят и немците от AAF. Но разликата е, че Игор и Николай правят хибриден имидж с модули и драйвъри от Тидельо и от отбора на Чичо Скрудж(Ducktales)!
Та тая манджа с грозде, разправят авторите й, била много стабилна и най-доброто тяхно произведение досега! На Игор му омръзна да трие г*за на самозабравилият се жабар за кой ли път вече след поредната издънка с 1.0.2 и сега се пробва за последно да направи забележителен имидж преди предстоящият PGI 1.0 да бъде коронован официално.
След това файда от Енигма 2 за ИПбокса вече няма смисъл...;;602

vml 07-01-2011 19:02

Защо с 13433 на сифтим немогат да се задават други функции на жълтия и червения бутон както е на пги 0.9? С 91хд модела съм.

uniqad 07-01-2011 20:43

От рийдми-то:
Цитирай:

Функции переназначаемых кнопок:
Внимание! На моделях IPBox 91HD и Cuberevo 250/200HD переназначить можно только одну ЗЕЛЕНУЮ кнопку!
Красная кнопка - Плагин FavPiP
Зеленая кнопка - Изменение размера картинки
Желтая кнопка - Нет изначального действия
Кнопка WWW - Плагин запуска скриптов (см. скрипты в /var/bin, начинающиеся с scrplg-*, особенно вторую строку в каждом из них)
Пробвай да смениш предназначението на цветните бутони през уеб интерфейса, но става само за плъгините при Сифтийм!

vml 07-01-2011 22:35

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение71324)
От рийдми-то:
Пробвай да смениш предназначението на цветните бутони през уеб интерфейса, но става само за плъгините при Сифтийм!

С новото ядро могат да се назначават скриптове и плугини и на 91хд модела. Аз гледам на пги 0.9 и там всичко си работи но от известно време тествам сифтим имиджа и тук пробвах и ръчно и от уеб интерфейса и нестава. Според мене има някакъв бъг в сифтима ако може и друг да потвърди как е при него но с 91 модела.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.