Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Родилни напъни :) (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12898)

Krassy 11-04-2011 10:30

Твърде вероятно е Андроид след време да стане супер операционна система.
Но ние живеем сега, ДНЕС!
А днес най-стабилната и поддържана система за мобилни устройства е iOS, с най-богатият софтуерен арсенал. В пъти по богат от този на всички устройства взети заедно.
Имаме няколко важни фактора, които правят айфона номер 1 ДНЕС...
Изключително добра изработка, направо ювелирна, всичко е изпипано до последният детайл!
Изключиелно добра софтуерна поддръжка, стабилност, обезпечение!
Изключително добра експлоатация като стабилност и батерия.
Много добър екран, да не говоря най-добрият!
Много добри мултимедийни възможности, камера, видео, тук няма какво да коментираме...
Има и много други дребни предимства за ползвателя, които изграждат цялостния облик на това устройство! Но нужно ли е да спорим за тези неща... никой не ни кара НАСИЛА да си ги купуваме ;)

Факт е, че днес е най-добрият избор :)
Утре може да е друг... това мен не ме касае толкова, защото нямам акции в Епъл ;) Продавам го и вземам по добрия...
Нима 'ТИ', който си фен на Галакси например, ако нещо друго по добро излезе ще си останеш на Галаксито, защото само и само си спорил и държал на тази марка? Или си фен? Какъв е смисъла?
Вещите са за да ни служат... нищо повече :)

Rabin 11-04-2011 10:37

Цитирай:

Първоначално написано от Krassy (Мнение94453)
...
А днес най-стабилната и поддържана система за мобилни устройства е iOS, с най-богатият софтуерен арсенал. В пъти по богат от този на всички устройства взети заедно.
...

Първо, не е вярно, че е номер 1. Както не е вярно, че всички българи се интересуват от футбол.
Второ - ако утре Главният реши, че нещо е пиратско или неморално - позволява си да спре поддръжката му в устройствата си. А бидейки в такъв форум като този ... е малко нелепо да хвалим точно такава политика.
п.с. дори Скайп се опитваха да изкарат пиратски, щото ползвал нет трафика, и безмозъчните портфейли не щели да ползват супер изгодните роуминг тарифи на моб. оператор!
Е те тая демагогия няма да пусна в джоба си.
п.с.2 - представете си вашия комп без "неморалните" музика, филми, торенти. Забравете за шер и ему! Ей това е "пребогатия" избор на i-сик***!

sheky 11-04-2011 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от Krassy (Мнение94409)
Когато което и да е ХТЦ издържи толкова време на батерия, колкото моя айфон при същото натоварване... нека да ми се обади :)
Или което и да е ХТЦ да направи снимки или клипове с по добро качество...
Или да изкара по добър екран, супер Амолед-а го гледах - чист рекламен трик - на живо айфона не е изобщо по зле, дори определено има по верни цветове, не синее и лилавее като самсунга :)
Или когато на андроида му пуснеш 30-40 софтера и телефона ти да лети така, както току що е рестартиран... рестарт? Какво е това?
Повече от половин година го ползвам и то яко, върша си и някои неща, свързани с бизнеса... аз на този телефон съобщение за грешка не съм видял, както и не ми е зависвал и да чакам 3 дена за нещо...
А и по красива ОС просто ... няма, както и по богата поддръжка на софтуер, който просто - върви :)
Ами... няма :) Факт ;)

Когато твоя телевизор стане по голем от моя(4.3"), когато му метнеш 2 ОС (вин7 и андроид) тогава може да ги сравняваш и като консумация на енергия. В момента айфон4 е крачка назад. Джи пи ес 2 крачки назад, а за ХД видео нема да спорим. За снимки хората са направили фотоапарати. И да те питам за колко време му сменяш 32Гб карта на айфона? аз за 3секунди. ХТЦ сенс е 30% по добър от ябълката, и всичко това на 30% по-ниска цена ? За к'во сравнение говорим ? А и аз например работя с 2 батерии, ти с колко си ?

bu12tras 11-04-2011 13:19

Ти преглеждал ли си се скоро ?
Какви 32ГБ карти ,какви батерии.
ХД видеото на айфона , не можеш да го стигнеш с твойто или с което и да било HTC.
Няма карта на айфона 32/16Гб е вградената памет, няма нужда от карта.
Батерията е достатъчно издръжлива, за да няма нужда от втора :lol15:
Айде прави кръгом и марш.

Музикантът 11-04-2011 13:49

Погледнете в коша в темата "родилни напъни", където има една голяма част отрязана от тази тема с диалога ни с мен и Продуцентът. За съжаление там попадна, иначе доста полезни неща има за хората.

Към темата.
Нокия отдавна произвежда само пръчки, още като излязоха наследниците на N95.

Хишникът 17-04-2011 07:44

Цитирай:

Първоначално написано от pacolino (Мнение95410)
Много фирми кой кого копира незнам тези тука в БГ...май са отмакнали нещо от Америката справка

www.satellitebg.com ;;573;;573;;573

Ами тези от щатите да вземат да осъдят онези от България. Ама явно няма кой да им каже че има фирма с тяхното име в БГ. Освен аконе са едни и същи!?

SERHI1970 24-04-2011 19:45

Даваш още 100лв и си купваш Blue-dragon card.;)

Георги1 24-04-2011 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от SERHI1970 (Мнение96294)
Даваш още 100лв и си купваш Blue-dragon card.;)

От къде за 140

SERHI1970 24-04-2011 19:56

Kойто търси намира.;)

Георги1 24-04-2011 20:07

Цитирай:

Първоначално написано от SERHI1970 (Мнение96297)
Kойто търси намира.;)

Аха ти сигурно ги намираш и по 100лв.

След като даваш мнения на човека, че за 140лв може да си намери, е редно и да посочиш и от къде.
Иначе поста ти по горе е бил абсолютно ненужен.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:55.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.