Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Octagon (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=400)
-   -   OCTAGON SF8008 4K UHD E2 DVB-S2X & DVB-C/T2 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44371)

dzumba 01-02-2019 13:39

Ти да не мислиш,че той знае!?
Намалете кретенизма, моля, в темата!

ДимитърЦЦ 01-02-2019 13:48

Цитирай:

Първоначално написано от КСГ (Мнение501987)
Незнам как става


Еми не е лесно. Трябва време и търпение. Може да използваш някой от съществуващите скинове и да го модифицираш. Но разбира се трябва да се попрочете как се правят скинове въобще.


П.С. Махни го какво ти разправя Дзумбата....Той само знае да се заяжда. Всеки има правото да опита да се справи сам в дадена ситуация. Ако не може има правото да поиска помощ. Кой какво може и какво не е съвсем друг въпрос.

sunylove 13-02-2019 20:15

Здравейте съфорумници, да попитам при смяна на канала може ли да го направя да е с черен екран, а не да спира картината. Откъде в настройките да видя. Благодаря за разбирането

Мартинския 13-02-2019 20:23

Здравей и честит ти приемник!
Ставаме двама, които бучат за тази опция. Аз поне откакто го пуснаха и го взех забелязах този недостатък като така и до днес не е оправено - иначе опцията е: настройка -> потреб и граф интерфейс -> настройка избор канал -> на втората страница - режим на забавяне на превключен канал

И да е изключено и да не е, текущия канал фрийзва докато не тръгне сменения.


Казаха ми да съм бил пишел на openatv да го оправят......


Също така, след като новия канал е превключен има ли едно забавяне/провлачване на картината за 2-3 секунди при теб?

ditev 13-02-2019 20:29

Според продавача от октагон, където пише по другите форуми това му е отговора:

Цитирай:

this issue have ALL hisilicon e2 boxes, cpu company huawei hisilicon MUST fix this issue, allready reported to huawei hisilicon, need to wait
Така, че не било в софтуера.

sunylove 13-02-2019 20:42

Цитирай:

Първоначално написано от Мартинския (Мнение502912)
Здравей и честит ти приемник!
Ставаме двама, които бучат за тази опция. Аз поне откакто го пуснаха и го взех забелязах този недостатък като така и до днес не е оправено - иначе опцията е: настройка -> потреб и граф интерфейс -> настройка избор канал -> на втората страница - режим на забавяне на превключен канал

И да е изключено и да не е, текущия канал фрийзва докато не тръгне сменения.


Казаха ми да съм бил пишел на openatv да го оправят......


Също така, след като новия канал е превключен има ли едно забавяне/провлачване на картината за 2-3 секунди при теб?

Благодаря, да и при мен при смяна провлачва малко, с друг имидж пробва ли го, мултибут тества ли го

Мартинския 13-02-2019 21:02

Не, само с опенатв карам и милтибуут не съм слагал.

sunylove 13-02-2019 21:05

Цитирай:

Първоначално написано от Мартинския (Мнение502918)
Не, само с опенатв карам и милтибуут не съм слагал.

Аз утре ще го тествам и с други имиджи, да видя как движи.

Мартинския 07-03-2019 22:54

Ура! След днешният ъпдейт при смяна на канали вече има черен екран и забавянето/провлачването на сменения канал е минимално;;675
Искам да изкажа специални благодарности на форумните членове тук за набиването канчетата на девелоперите от опенатв :;810

@sunylove
Успя ли да тестваш с други имиджи и какви са впечатленията?

fen 08-03-2019 01:12

@Мартинския

Купуваш си една SD карта и тестваш на воля всички имиджи,без да се притесняваш за имиджа с който си. Още не бях купил приемника,но вече имах такава!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:15.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.