Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   "Изгоряли" и "Опарили се" от сайтове за търговия! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36941)

скиптар 25-04-2015 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от Дезео (Мнение367577)
Колега, освен на термините наблегни и на граматиката....Пише се трЕпанация, както и медИцина.....

.....нищо притеснително .....,не учавствам тук с чувството за доказване на правописните си възможности , абстрахирай се и ти ,по-лесно ще ти е,,,,,,
а знае ли човек ,,,,,,,кой колко е грамотен ....................

jassen 25-04-2015 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от БАМБУЧА (Мнение367601)
В краен случай -има и позитиви новата версия.Така не всеки ще пише както преди.Ще намалеят обявите,коректните продавачи ще останат и пак ще има сайт.Дойде време да отсеят зърното от плявата както се казва.Малко,но качествени ;);;513;;650
На мен лично ми харесва и преди и сега.

Да, но след като махнаха рейтингите и затриха историята как ще различиш коректните от некоректните?
Така не се отсява зърното...Работата е там, че тях това не ги вълнува - важното е да приберат повече парички от промотиране на обяви.

дрим 25-04-2015 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от jassen (Мнение367619)
Да, но след като махнаха рейтингите и затриха историята как ще различиш коректните от некоректните?
Така не се отсява зърното...Работата е там, че тях това не ги вълнува - важното е да приберат повече парички от промотиране на обяви.


Нали това говорим от две страници насам :)

Златанов 26-04-2015 10:48

Каква е историята с тези 1.20 за обновяване? Тоест, като ми изтече дадена обява, за да я пусна пак/обновя, искам не искам, ще трябва да платя 1.20? И още нещо - не знам как е новия сайт, но понеже промотирам 2 обяви на заглавна страница, от снощи до този момент, нямам нито един преглед на тези обяви!!! По принцип на денонощие имам около 100 прегледа на всяка от тях...:lol15: Вчера си активирах профила в Базар и на обяви без промо, имам по 20 прегледа за 14-15 часа.

njor 26-04-2015 11:07

Лапане, лапане. Ще им приседне, Винаги когато се налапа повече от полагащото се е за последно.:lol15:

teolink 26-04-2015 14:05

Не ме бъркат особено визуалните промени, но това че бият по коректните потребители е доста подло, същите губят предимството на рейтинга, за което са се старали продължително време. Не мисля че щеше да е особено трудно по някакъв начин, с някакъв знак да се отбележат потребителите с по над 50 (примерно) положителни коментари при 95-100%. Това щеше да е от полза и за новорегистрираните потребители.
А иначе мошеници и измекяри, дето поръчват стоки и не си ги търсят винаги ще има, това никой сайт не може да го реши. Докато не гръмнат публично един-двама такива няма да се подобрят нещата.

TUISTERa 26-04-2015 16:22

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение367701)
А иначе мошеници и измекяри, дето поръчват стоки и не си ги търсят винаги ще има, това никой сайт не може да го реши. Докато не гръмнат публично един-двама такива няма да се подобрят нещата.

Това е измислено отдавна. Задължително плащане преди изпращане. Задължително изплащане след получаване. Винаги ще има мошенници, но те трябва да бъдат гонени, а не подстрекавани...

Златанов 26-04-2015 16:59

Не можеш да накараш никого да плати, преди да получи нещо или обратното, така че махането на рейтинга е минус. Дори днес им пратих едно писмо, ей така, да ги наредя. На тоя сайт, до месеци, ще му излезе име на измама.

TUISTERa 26-04-2015 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение367718)
Не можеш да накараш никого да плати, преди да получи нещо или обратното, така че махането на рейтинга е минус. Дори днес им пратих едно писмо, ей така, да ги наредя. На тоя сайт, до месеци, ще му излезе име на измама.

Пазарувал ли си от ибей , амазон, али? Мож да накараш всекиго да плати предварително!!! Ти обаче ставаш гарант , че човека ще си получи или стоката или парите. Само че на никой тука не му отърва...
Мене не са ме менкали в ибей никога. Винаги изискването е било да платя предварително. Ти получавал ли си нещо от там без да го платиш?

gentu 26-04-2015 22:36

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение367718)
Не можеш да накараш никого да плати, преди да получи нещо

-това освен в БГ никъде другаде го няма!(не съм сигурен само за ОНД , но то там нищо не се знае как е):s101


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:37.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.