Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Free достъп до KartinaTV (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22155)

Veskop 02-04-2012 00:18

Цитирай:

Първоначално написано от TurboGD (Мнение152555)
Мда-а-а, на Xtrend ET5000 с VIX имидж, плъгина първо влезе в конфликт с други плъгини - Partnerbox и IMDB, но дори и след деинсталирането им,
рестартите след опит да се влезе в плъгина продължиха, и не може да се подкара.
Досега не съм попаднал на нито един читав IPTV плъгин за Xtrend.

щото ползваш дървени имиджи ;) сложи PLi и тогава давай крайни мнения! аз днес телевизия от сателит не съм гледал....

пс.Земи го махни тоя архивен VIX и не се занимавай с глупости!тия тъпаци си стоят още на старите драйвери!от всички имиджи дето съм тествал за екстренд,тоя па е най-гадния :)Има 2 имиджа-PLi и V5,всичко останало е боза!

Ламерът 02-04-2012 00:23

може да се повтарям досаждайки но да подпирам при вас на боксовете как ви захапват каналите като превключите. на мен на някой канали ми бави с по 15 сек на други с по 5. при вас как е ?

Veskop 02-04-2012 00:35

Цитирай:

Първоначално написано от Ламерът (Мнение152563)
може да се повтарям досаждайки но да подпирам при вас на боксовете как ви захапват каналите като превключите. на мен на някой канали ми бави с по 15 сек на други с по 5. при вас как е ?

2-3 сек на HD каналите...

TurboGD 02-04-2012 00:40

Цитирай:

Първоначално написано от Гърга Питич (Мнение152562)
щото ползваш дървени имиджи ;) сложи PLi и тогава давай крайни мнения! аз днес телевизия от сателит не съм гледал....

пс.Земи го махни тоя архивен VIX и не се занимавай с глупости!тия тъпаци си стоят още на старите драйвери!от всички имиджи дето съм тествал за екстренд,тоя па е най-гадния :)Има 2 имиджа-PLi и V5,всичко останало е боза!

А, сега пък имиджа бил дървен :).
Да ти кажа честно - очаквах такъв отговор.
Архивен, архивен, колко да е архивен - от януари.
Драйверите не са чак толкова стари.
Знам, че има по-нови - V5 нещо не ме грабна, снощи го пробвах.
Може пък да не съм го разцъкал достатъчно.
Пробвах и тези на SIF и AAF, но със сигурност VIX не е най-дървения.
С Pli бях последно през януари, но заради една Kartina.TV защо пък да сменям имиджа?
За крайните мнения - такива плъгини съм пробвал не само на този имдж, но явно и тогава старите драйвери са ми били виновни,
а и все пак е факт, че не на всички имиджи за Xtrend ET5000 работи.
Затова, когато споменаваш, че нещо работи перфектно на даден приемник, ще е коректно да споменеш и с кой имидж си. ;)

П.П.
При мен в момента има и един Пингулукс+ и при него всичко работи "на пушка".

Veskop 02-04-2012 00:47

Цитирай:

Първоначално написано от TurboGD (Мнение152570)
А, сега пък имиджа бил дървен :).
Да ти кажа честно - очаквах такъв отговор.
Архивен, архивен, колко да е архивен - от януари.
Драйверите не са чак толкова стари.
Знам, че има по-нови - V5 нещо не ме грабна, снощи го пробвах.
Може пък да не съм го разцъкал достатъчно.
Пробвах и тези на SIF и AAF, но със сигурност VIX не е най-дървения.
С Pli бях последно през януари, но заради една Kartina.TV защо пък да сменям имиджа?
За крайните мнения - такива плъгини съм пробвал не само на този имдж, но явно и тогава старите драйвери са ми били виновни,
а и все пак е факт, че не на всички имиджи за Xtrend ET5000 работи.
Затова, когато споменаваш, че нещо работи перфектно на даден приемник, ще е коректно да споменеш и с кой имидж си. ;)

П.П.
При мен в момента има и един Пингулукс+ и при него всичко работи "на пушка".

щом те кефи,ползвай си го със здраве :)

Никки 02-04-2012 01:12

Краят на сателитната телевизия май наближава. Скоро няма да имаме нужда от сателитни чинии. Качеството на картината на хд каналите е перфектна и почти не се различава от тази от сателита.

TurboGD 02-04-2012 01:17

Цитирай:

Първоначално написано от Гърга Питич (Мнение152573)
щом те кефи,ползвай си го със здраве :)

Предполагам говориш за имиджа? :)
Ясно е, че няма да съм вечно с него.

Втората промоцийка ще я изгледам с XBMC.

д.е.м.т 02-04-2012 06:26

Цитирай:

Първоначално написано от Никки (Мнение152581)
Краят на сателитната телевизия май наближава. Скоро няма да имаме нужда от сателитни чинии. Качеството на картината на хд каналите е перфектна и почти не се различава от тази от сателита.

Но си зависим в много голяма степен от скоростта на нета,малко да падне и сече яко,така е събота и неделя.Цените също са дебели 18 евро на месец!

dman 02-04-2012 09:03

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение152590)
Но си зависим в много голяма степен от скоростта на нета,малко да падне и сече яко,така е събота и неделя.Цените също са дебели 18 евро на месец!

Ми значи ти е кофти доставчика или си на някаква евтина тарифа. Вчера почити цял ден въртях каналите, толкова стабилен стриим до момента не съм виждал. Не ми лагна или накъса нито за момент - а деля нета с брат ми който яко даунлодва.:)
Относно цената - като се включи броя и качеството на каналите а и библиотеката от филми които имат си е направо перфектна! Не искам да правя аналогия с един наш сателитен провайдър който за повече пари дава мноооого по малко! Впечетлиха ме руснаците - няма какво да си говорим. Много са напред от нас по отношение на телевизията. А имат и запис на някой програми и можеш да гледаш ако си пропуснал нещо. Тук ако някой пусне същия набор от канали и услуги сигурно ще иска над 50 евро. :)

д.е.м.т 02-04-2012 09:41

Така е ,за 12 лева на месец толкоз :)Сутринта бе ок,но след 14 4асабеше ад,днес сутринта е ок


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.