Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Предложения към Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21085)

Wanderer 20-02-2012 01:13

Цитирай:

Първоначално написано от Дрим (Мнение144788)
Съдейки по себе си бих казал, че ако не е tv+ и film+ на булсата, да съм ги изхвърлил от употреба.

Взе ми го от устата:;803 Само заради испанската лига съм абонат на Булсат-а. Колко години минаха, така и не пуснаха италиански, френски, немски или испански канал. Поне една рок телевизия да бяха добавили, а не само чалгории. Да не говорим, че няма никаква алтернатива на бозавата CNN. Наскоро и Euronews спряха.

Лильо 20-02-2012 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение144511)
някой чул недочул, някакви техници.....и се изписват 20 страници с предположения нямащи нищо общо с истината....

Сега ми е дълго да обяснявам как и защо,но докато техниците прокарваха оптиката се наложи да разговарям по телефона с един от изпълнителните директори на Булсат.Той потвърди информацията и всъщност той определи срока от 2-3 месеца в които това ще започне да се случва.Така че информацията за мен е на 90% вярна.Според него една от причините е,че ДНСК води сателитните чинии "незаконен строеж".Наредено им е до 1 година да ги премахнат от фасадите на блоковете.Аз също съм "Тома неверни" и затова сега съм пуснал запитване до ДНСК,дали това отговаря на истината.Получа ли отговор ще го публикувам тук.

Златанов 20-02-2012 11:39

И ти как мислиш, че Булсат ще покрият цяла България за 1 година?

alexteam 20-02-2012 11:41

Лильо, кога ще дойде края на света знаеш ли?

pmhawk 20-02-2012 11:42

Да това и аз вчера или онзи ден мислих до колко сателитните анени са законен строеж, понеже попаднах на новина че щели да искат или направо ще ги премахват терасите-незаконни строежи в смисъл надстройките им - цимент, железарии, стъкла. И по този въпрос се замислих и за сателитните чинии и наистина вероятно се водят за незаконнен строеж да му *************. И сега ще минаваме на кабелно разпространение, така ли? :)
Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение144836)
Лильо, кога ще дойде края на света знаеш ли?

епа има един човек, един супермен викат му ББ, него трябва да питаш :D

freestyler 20-02-2012 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от Лильо (Мнение144834)
Сега ми е дълго да обяснявам как и защо,но докато техниците прокарваха оптиката се наложи да разговарям по телефона с един от изпълнителните директори на Булсат.Той потвърди информацията и всъщност той определи срока от 2-3 месеца в които това ще започне да се случва.Така че информацията за мен е на 90% вярна.Според него една от причините е,че ДНСК води сателитните чинии "незаконен строеж".Наредено им е до 1 година да ги премахнат от фасадите на блоковете.Аз също съм "Тома неверни" и затова сега съм пуснал запитване до ДНСК,дали това отговаря на истината.Получа ли отговор ще го публикувам тук.

Не ми се вярва, че може да стане а и в такъв случай виваком и сателита също трябва да постъпят така !
:lol15:

Лильо 20-02-2012 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение144835)
И ти как мислиш, че Булсат ще покрият цяла България за 1 година?

Ами те реално 2/3 са покрили,защо изкупиха толкова много интернет доставчици.Според мен няма да имат проблем с покриването и на останалата част.И чети внимателно,става въпрос само за фасадите на блоковете.

Златанов 20-02-2012 11:50

Чета, чета. Искаш ли да ти покажа блок в село, където е пълно с антени, а няма интернет в цялото село? Според мен са те метнали на черешата ;)

pmhawk 20-02-2012 11:55

http://www.investor.bg/novini/122/a/...alkoni,130363/

Златанов 20-02-2012 12:01

И какво правим, ако блокът, в който живея е примерно от 1972 година. Терасата ми е остъклена и как ще докажат кога съм си остъклил терасата? Казвам, че съм я остъклил 1974г.? Как ще докажат, че не съм я остъклил тогава, а примерно миналата година? Това е поредната буря в чаша вода на тоя кабинет, която се прави с цел да се отклони вниманието на народа.
Нищо, което е направено, не може да го разрушат, освен, ако не е показно и ще го отнесат 2-3-4 семейства.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:05.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.