Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   ВИВАКОМ (бТК) пръдна (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25074)

Rabin 08-06-2013 16:25

Цитирай:

Първоначално написано от tedo (Мнение253856)
Ами този пич дето са го прецакали с договора не е първия няма и да е последния.
Доколкото знам тия договори не ги сключват директно виваком а наети кол центрове !!!
Така, че директно да хейтвате оператора не е редно според мен.
...

Тия "съгласия" по телефона вече ги забраниха със закон. Искаш ли да спретна договорче, че ми подаряваш колата си, все ще изкопча нещо от разговора. А колегата си закрива акаунтите, за к'во му е да отваря нов? Абсурд е да приеме, дори и по телефон. Кол-центъра е в сградата на Виваком, съседни стаи са. Ходил съм и съм го виждал отвътре. На Цариградско, след Окръжна.

tedo 08-06-2013 16:28

Човече знам много добре, че са забранени!!!
Той може да го е сключи по времето когато не бяха забранени за 2 години :(

Rabin 08-06-2013 16:30

Цитирай:

Той може да го е...
А може и да не си чел темата, а може и да си от тия служители. Наскоро един яде и съвсем реален кютек от измамен клиент. Поне си научил каква наказателна отговорност носи тоя казус с фалшив документ, все е файда за теб. Погледни горе, писах и за кол-центъра им.

вассил46 08-06-2013 16:47

ВИВАКОМ (бТК) пръдна
 
Ето още малко тема.
Свършил договор за стационарен.
Нахалство по тела да подновим, моите думи (Договор не подписвам. плащам получавам не плащам не получавам) след около седмица ми се наложи да ползвам тел, и нанай.123 питане защо?НАХАЛСТВО Аз СЪМ ОГРАНИЧИЛ ИЗХОДЯЩИ, което не е вярно.След няколко БЛАГОСЛОВИЙ всичко си е ОК;)

tedo 08-06-2013 16:49

@Rabin

Ти си прав човече тия от Виваком да ги разчекнат на площада и да се приключва !

И не ми се следи тая тема в 3-4 форума да знаеш.

Цитирай:

а може и да си от тия служители
Цитирай:

Поне си научил каква наказателна отговорност носи тоя казус с фалшив документ, все е файда за теб.
Ти побърка ли се ?

garanciq 08-06-2013 17:49

Цитирай:

Първоначално написано от tedo (Мнение253859)
Човече знам много добре, че са забранени!!!

Смятам че тоя номер продължава и в момента с хора с намален слух и виждане.При обаждането те повтарят ало да по няколко пъти докато им предлагат новите условия на договора защото не чуват.След няколко дни им пристига договора по куриер и подписват че са го приели без да могат да го прочетат.:s104

sladkija 08-06-2013 18:17

Има кол център който предлага услуги на виваком за предоговаряне на договорите.Дори и да се съгласите с нещо по телефона то не влиза веднага в сила, а идва куриер и ви носи договора за подписване, ако не подпишете договора пратен по куриера все едно нищо нямате.Обаждате се на 123 и отменяте заявката.Съшата работа е и със сателитната телевизия, договора влиза в сила след монтирване на оборудването и подписване на техниците приемно предавателен протокол.

славе 08-06-2013 18:40

становище на КРС относно автоматично подновяване на договор
 
http://www.crc.bg/news.php?news_id=422&lang=bg

06 Март 2012

С оглед на законосъобразното и последователно тълкуване, и прилагане на чл. 229а, във връзка с § 212 от ПЗР на ЗЕС, Комисията изразява следната позиция:

Автоматично подновените преди влизане в сила на ЗИД на ЗЕС (в сила от 29.12.2011 г.) договори на абонатите, които са подновени за нов срок без изричното им писмено съгласие, регламентирано в чл. 229а от ЗЕС, се считат за безсрочни по силата на закона и могат да бъдат прекратени от абоната с едномесечно предизвестие и без да се дължат неустойки. Сключените към деня на влизане в сила на ЗИД на ЗЕС (в сила от 29.12.2011 г.) срочни договори с първоначален срок на действие (които не са били автоматично подновявани), могат да бъдат продължени за нов срок само при изрично писмено съгласие на абоната относно условията за продължаване. При липса на такова съгласие след изтичане на срока на посочените в предходното изречение договорите се преобразуват в безсрочни и могат да бъдат прекратени от абонатите с едномесечно предизвестие, без да се дължат неустойки за това.

Veskop 08-06-2013 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от tedo (Мнение253854)
Абе Цецко твоята фирма да си ме чул да я обиждам или теб ?
Когато ми напраскахте сметка 400 и кусур лева на такса 10лв за три месеца ?

А и още един случай сим карта извадена от апарат такса пак 10лв и разговори за 100лв я ми обясни това как става ?:lol15::lol15::lol15::lol15:

Mtel са единствените плащачи!Най-скъпите и най-модерни базови станции са техните!Само те слагат последно поколение Нокия Сименс!Всичко станало е бай китай хуямивей,земимееби и те така!

garanciq 08-06-2013 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение253888)
Mtel са единствените плащачи!Най-скъпите и най-модерни базови станции са техните!Само те слагат последно поколение Нокия Сименс!Всичко станало е бай китай хуямивей,земимееби и те така!

Биричката, светла и пенлива,топлина в душата му разлива! ;;650 http://dtv-bg.com/images/buttons/quote.gif


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.