Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Премиум пакет (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21989)

stilo72 04-05-2012 16:37

Цитирай:

Първоначално написано от koscom (Мнение157903)
Че ма от Стара Загора например! Не се намери един умен шоп за целта:). Пайнера и той е от този регион... Май приказката,че равнината ражда тикви не важи! Не всичко е София....ясен ли съм?
В Хасково взеха Aidanet-доволно като скорост и обслужване! Още въпроси за тея дето са " провинция"?

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Колега много лично ги приемаш нещата явно знаеш къде се намираш ама имаш и доста комплекси!
Че не всичко е София е така ама не мога да разбера, защо София се напълни със селяни дето вчера събуха галошите и днес се мислят за софянци понеже не всичко е София!;;573

Зелен 04-05-2012 16:49

Според мен,темата тръгна в грешна посока. ;;513Все пак си говорим за телевизия и няма значение кой от къде е.

stilo72 04-05-2012 16:50

Цитирай:

Първоначално написано от Зелен (Мнение157909)
Според мен,темата тръгна в грешна посока. ;;513Все пак си говорим за телевизия и няма значение кой от къде е.

Да така е, но явно има хора в този форум на които им тежи откъде са!;;650

mit 04-05-2012 16:57

Цитирай:

Първоначално написано от koscom (Мнение157903)
Че ма от Стара Загора например! Не се намери един умен шоп за целта:). Пайнера и той е от този регион... Май приказката,че равнината ражда тикви не важи! Не всичко е София....ясен ли съм?
В Хасково взеха Aidanet-доволно като скорост и обслужване! Още въпроси за тея дето са " провинция"?

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Взимай мерки навреме ! Ще си причиниш инфаркт за едното географско положение.
Аз от скоро пия аспирин протект вечер и не се дразня че някой СТ ХХХХ или Н ХХХХ е паркирал на тревната площ пред блока.

koscom 04-05-2012 17:29

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение157905)
Колега много лично ги приемаш нещата явно знаеш къде се намираш ама имаш и доста комплекси!
Че не всичко е София е така ама не мога да разбера, защо София се напълни със селяни дето вчера събуха галошите и днес се мислят за софянци понеже не всичко е София!;;573

Не, на грешен път или грешен извод си правиш! Хората,които са креативни и с пречупено мислене отидоха навън... Схемите" софиянец" доведоха до недуразумения, меко казано..
Спорът е безмислен наистина-всеки си чопли в неговата ниша.
Колкото за тези с галошите-вие си ги докарахте,защото ви мързи дори да мислите авнгардно-лесно е-столица-всичко е тук! Ама сте мързеливи и безидейни!

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Юлиян 04-05-2012 18:11

всичко е БОЗА "Булшит", "Спе***Нет", "МегданаЛАН", "БЛИЗО-Далеч" "ВъйВъйСом", "СалатаБГ" и др.

martinz.x 04-05-2012 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от Юлиян (Мнение157931)
всичко е БОЗА "Булшит", "Спе***Нет", "МегданаЛАН", "БЛИЗО-Далеч" "ВъйВъйСом", "СалатаБГ" и др.

Спектрум нет няма вече :)

dodo_pv 04-05-2012 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение157905)
...Че не всичко е София е така ама не мога да разбера, защо София се напълни със селяни дето вчера събуха галошите и днес се мислят за софянци понеже не всичко е София!;;573

Аз ще ти помогна ;;667! Понеже шопът си е прост по дефолт и от регионално развитие понятие си няма, несъзнателно направи така, че основния трудов пазар да се съсредоточи в столицата, както е в банановите републики. А набраната инерция към момента е толкова голяма, че камарата с галоши под мостовете още дълго ще расте, барабар с бившите им притежатели ;;573

Vboxk 04-05-2012 19:33

И сега какво направиха за Хоби тв НД иФилм+ НД се плаща такса от 2 лева не можаха ли да ги преместят в премиум пакет като Евродпорт НД и сега за да гледаш НБО НД трябва да платиш и НБО Комеди и Синемакс .

alexteam 04-05-2012 20:44

Цитирай:

Първоначално написано от Vboxk (Мнение157954)
И сега какво направиха за Хоби тв НД иФилм+ НД се плаща такса от 2 лева .

досега не се ли плащаше??!! нищо не се е променило, ХБО ХД си отива в пакета на ХБО, където си му е мястото...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:17.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.