Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. ВАРНА (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Параметри на цифрови канали M-SAT Cable (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=6495)

НАА 19-05-2012 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от sven4o (Мнение161196)
Честито на всички с 3D телевизори - пуснали са SKY 3D и вече дават на живо от стадиона студиото преди финала довечера. Канала е на мястото на Sky Sport HD 2

3D-то е перфектно ;;650

semprom 19-05-2012 21:18

Само при мен ли излиза канал едно? :Д

d.ivanov 19-05-2012 21:26

Бе не знам какво му се радвате, от ден на ден се убеждавам колко са несериозни нашите кабелджии... махнаха IConcert, Travel UK и ESPN понеже някой ги е дръпнал за права, пък замазват положението с каквото дойде от сателита... искам да плащам и да знам за какво плащам, не да треперя кога и как ще ми спре някой канал докато гледам.

Мисля скоро време да си взема карта на СателайтБГ, 19лв./ месец ама поне ще знам какво плащам... ;;650

НАА 19-05-2012 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от didomh (Мнение161216)
Мисля скоро време да си взема карта на СателайтБГ, 19лв./ месец ама поне ще знам какво плащам... ;;650

Таксата не е ли 38 лв? Или има грешка на сайта им? ESPN HD нямат:worry:

andy_942 19-05-2012 21:54

Не съм нито на Виваком нито на МСАТ, от Врачанско съм и мога да кажа че bTV ACTION HD е с перфектно качество , не съм очаквал такова качество от тях ... Даже е по-добро от Sky Sport HD1 ! : )))

d.ivanov 19-05-2012 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от НАА (Мнение161221)
Таксата не е ли 38 лв? Или има грешка на сайта им? ESPN HD нямат:worry:

Пич ако ти и аз се хванем да си пуснем Сателайт, таксата е 38ле за две карти, така са може би половината форум, така е най-изгодно.

Иначе ако съм с HD приемник и как ми пее, а тя даже в моя случай и свири, то не само ESPN ами и всичко останало ще ми върви. И да изпрваря въпроса ти.... Да ще си плащам, защото искам стабилна телевизия а кака понякога прекъсва и й пресеква гласа.... ;;650

пс. Веднъж Veskop ме беше цитирал и питал," ако ти предложат краден часовник сигурно би го взел без да се замислиш" но истината не е така, точно обратното, но просто във Варна нещата са така... искаш не искаш е пълно с пирати. :lol15:

semprom 19-05-2012 22:47

Сега канала върви перфектно. :)

Cavalry 20-05-2012 05:06

МУСТАНГ, АБОНАТ СЪМ ВИ ОТ 1995! НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ СЪМ ВИ ПРИВЛЯКЪЛ ВНИМАНИЕТО!

ESPN AMERICA HD е задължителен. Американските спортове са твърде оскъдни в програмната ви схема.

NOVA PREMIER LEAGUE HD. Надявам се, че ще стигнете до споразумение до началото на следващия сезон.

Евроспорт 2 е голяма мацаница. Разбирам, че Булсатком трудно дават канали, но ако може да подобрите качеството на българския вариант на Евроспорт 2 ще е добре, поне да е гледаемо.

TV1000 е хубав канал, но все пак ако имате проблеми с Viasat - помислете за MGM, добра алтернатива.

DISCOVERY ID и CRIME & INVESTIGATION все още не сме виждали. Вторият е със субтитри на български. Липсват още няколко криминални канала по подобие на ZoneReality.

SCUZZ е страхотен, поздравления.

d.ivanov 20-05-2012 10:21

Защо мислиш, че МСАТ четат нашия форум? И защо мислиш, че става върпос за желание, а не за плащане на права. Те още в началото махнаха Viasat Nature HD , а сега и Viasat TV 1000, ESPN HD до колкото знам официално само Blizoo имат права за излъчване в България, а за Eurosport2 HD и трите Sky Sport HD няма да коментирам :hammer:

d.ivanov 20-05-2012 11:06

Вчера един колега сподели, че на Интербилд крадената телевизия е спряла всички Фоксове, днес давам актуализация на списъка на МСАТ и какво да видя... AXN, AXN crime, AXN scifi, FOXlife, FoxCrime и още 5, които не мога да ги хвана кои са липсат.... :lol15:

Аман от измекярски фирми,,, :s104


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.