Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=175)
-   -   IPBox 55hd (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14974)

uniqad 26-07-2011 13:16

Цитирай:

Първоначално написано от DON Джолан (Мнение111159)
Явно приемниците са толкова търсени, че интернет-магазините са склонни да ги продадат на търговската цена на която са ги купили, без печалба, само и само да се отърват от тях.

По съм склонен да вярвам, че сейлс мениджъра ме товари с цената заради единичната бройка. Ако сделката е между фирми за 10-на бройки, цената ще бъде много по-ниска, особено с избитото ддс!

@авиан
Орташката работа между българи е безкрайно шоу!

gentu 26-07-2011 13:22

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение111182)
По съм склонен да вярвам, че сейлс мениджъра ме товари с цената заради единичната бройка.

-разбира се , цената за +10бр. е 65 + ДДС - за регистрирани партньори!

tedo 26-07-2011 14:23

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение111185)
-разбира се , цената за +10бр. е 65 + ДДС - за регистрирани партньори!

А за доставката на 10броя каква е ?

авиан 26-07-2011 14:28

Регистрирах се в елано .ск,поръчах от сайта им ,излезе овщо 110 евро със доставката,сега чакам някой от съпорта им да ми обясни как да платя чрез мънибукерс тъй като там имам регистрация.

zlosten 26-07-2011 20:24

И аз поръчах,чакам съпорта да ми прати мейл.Доставката в България вероятно е през пощите.

авиан 26-07-2011 20:33

На мен ми пратиха имейл с който ми съобщават че трябва да преведа парите на техен мейл чрез мунибукерс,тия хора читави ли са незнам,възможно ли е да пина ледена водица.

Онджичек 26-07-2011 20:39

Цитирай:

Първоначално написано от авиан (Мнение111276)
...а пина ледена водица.

Едва ли. Айде, до тук сме 4ма;;650.

zlosten 26-07-2011 21:05

Цитирай:

Първоначално написано от авиан (Мнение111276)
На мен ми пратиха имейл с който ми съобщават че трябва да преведа парите на техен мейл чрез мунибукерс,тия хора читави ли са незнам,възможно ли е да пина ледена водица.

И аз съзнавам, че това е малко рисковано.

zlosten 16-08-2011 13:50

Имам няколко въпроса:

1.Флашнах IPBOX 55HD с файл от abcom.eu, след това качих E2.addon.plugin.irdeto от ъплоуда.

2. Не успях да кача mgcamd,борих се цял ден през нета не се получи. Може ли да стане това с usb, ако е .ipk, има ли такава възможност?

3. Как се тества връзката с Интернет, аз просто сложих кабела от нета отзад на бокса!???И дадох Network Wizard...

4. Софткама как ще се промени и къде ще го намеря в приемника

Благодаря на отзовалите се...

Онджичек 16-08-2011 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от zlosten (Мнение114751)
Имам няколко въпроса:

1.Флашнах IPBOX 55HD с файл от abcom.eu, след това качих E2.addon.plugin.irdeto от ъплоуда.

2. Не успях да кача mgcamd,борих се цял ден през нета не се получи. Може ли да стане това с usb, ако е .ipk, има ли такава възможност?

3. Как се тества връзката с Интернет, аз просто сложих кабела от нета отзад на бокса!???И дадох Network Wizard...

4. Софткама как ще се промени и къде ще го намеря в приемника

Благодаря на отзовалите се...

Почни първо с връзката. Говоря малко на изуст, но търси setup, system, network adapter settings. Маркирай DHCP и рестартирай целия бокс, не само енигмата. След това влез в plugins и мисля, че беше manage software или нещо подобно - ако всичко ти е ок, ще ти разпъне един списък. Поразгледай го и ако видиш нейде мгкамд - инсталирай. Факта че го виждаш, значи че имаш нет на бокса. След като инсталираш емуто ще трябва да го активираш. Това става през син бутон и после червен.

ИпК се инсталира prez флашка, като копираш файла на нея, сложиш флашката в слота на бокса и избереш ipkg install в меню software management. Там трябва да посочиш HDD или УСБ.

Поздрави!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.