Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Нови спортни канали от А1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41716)

Станимир СС 27-05-2021 15:51

По пътя на логиката, така трябва да е. Но ние сме в България. Всеки прави каквото му е кеф.. :s103

P.S. Сега забелязвам, че в sms -a при мен няма частта с прекратяването на договора..

аас 27-05-2021 17:39

Ако в договора ви пише, че цената за макс спорт е 5.99 за 24 месеца, то не виждам как ще ви вдигат таксата. Би трябвало това да е за абонати, които тепърва ще се абонират. Вие сте подписали договор и може да ги съдите.
Но аз си мисля, че нищо няма да вдигнат на хора подписали за 24 месеца, а само на такива, които тепърва ще се абонират за Maxsport.

Трапера 27-05-2021 20:44

Проблема при A1 не е Макс спорт а Диема Екстра !

Аз имам троен пакет премиум телевизия, интернет и домашен телефон още от времето на Близу и вече няколко пъти го предподписвам.

При едно предишно вдигане цената Макс Спорт, май преди пускането на Макс Спорт 4 ми казаха че ако не ме устройва мога да спра целия Макс спорт пакет и пак да си остана на същия план, защото той върви отделно независимо на какъв план си а и във фактурата ми е изведен отделно.

Обаче при поредното поскъпването с левче на Диема Екстра, казаха че не мога да го спра, защото той е включен в премиум плана и трябва да разваля договора, дори и без неустойки и да премина към някой от по-долните планове, които са без включен Диема Екстра.

Това обаче автоматично се отразява на другите екстри и отстъпки които ползвам, като домашен телефон с неограничени минути към всички в България и първа група международни-целия ЕС, САЩ и Канада.

Така че ако си на премиум пакета, Диема Екстра е камък на шията !

PS

Разговорите ми с оператор бяха преди 3-4 години, дано от тогава има някакво развитие, защото ако направят Диема Екстра 12 лева за 2-3 пикливи канала, които не са и 24 часови имам намерение да го спра.

12 лева са 1/3 от цената, която плащам в момента за премиум пакет телевизия и 75Mb интернет - 36 лева ! ;;basi

свиленрр 14-06-2021 14:32

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение558436)
Проблема при A1 не е Макс спорт а Диема Екстра !

Аз имам троен пакет премиум телевизия, интернет и домашен телефон още от времето на Близу и вече няколко пъти го предподписвам.

При едно предишно вдигане цената Макс Спорт, май преди пускането на Макс Спорт 4 ми казаха че ако не ме устройва мога да спра целия Макс спорт пакет и пак да си остана на същия план, защото той върви отделно независимо на какъв план си а и във фактурата ми е изведен отделно.

Обаче при поредното поскъпването с левче на Диема Екстра, казаха че не мога да го спра, защото той е включен в премиум плана и трябва да разваля договора, дори и без неустойки и да премина към някой от по-долните планове, които са без включен Диема Екстра.

Това обаче автоматично се отразява на другите екстри и отстъпки които ползвам, като домашен телефон с неограничени минути към всички в България и първа група международни-целия ЕС, САЩ и Канада.

Така че ако си на премиум пакета, Диема Екстра е камък на шията !

PS

Разговорите ми с оператор бяха преди 3-4 години, дано от тогава има някакво развитие, защото ако направят Диема Екстра 12 лева за 2-3 пикливи канала, които не са и 24 часови имам намерение да го спра.

12 лева са 1/3 от цената, която плащам в момента за премиум пакет телевизия и 75Mb интернет - 36 лева ! ;;basi

Аз съм в същата ситуация с този пакет. Диемата реално ще стане 12 лв. след месец. Получих SMS, че мога да прекратя без неустойка, но не съм звънял още да проверя какво предлагат. Предполагам ще е по-нисък пакет.

Митко7 14-06-2021 18:32

Цитирай:

Първоначално написано от аас (Мнение558425)
Ако в договора ви пише, че цената за макс спорт е 5.99 за 24 месеца, то не виждам как ще ви вдигат таксата. Би трябвало това да е за абонати, които тепърва ще се абонират. Вие сте подписали договор и може да ги съдите.
Но аз си мисля, че нищо няма да вдигнат на хора подписали за 24 месеца, а само на такива, които тепърва ще се абонират за Maxsport.

А1 и Виваком вдигат таксата на 7лв. и за стари абонати. Ако старите абонати не са съгласни могат да си прекратят договора, но не могат да продължат да плащат 6лв. Аз съм на Виваком с договор за Макс Спорт от Август 2020 до Август 2022, но получих съобщение на телевизора, че таксата става 7лв. Мога да се откажа до 15 Август 2021г. без неустойки от Макс Спорт, но не мога да продължа да плащам 6лв.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:32.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.