Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   bTV СПИРА излъчването в БУЛСАТКОМ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26397)

Денислав 21-12-2012 23:09

Разправях им аз, че се самозабравиха (Була) ама никой не чува. Сега ги хванаха разкрачени и почти нямат изход. Зависи как ще си изиграят картите иначе ще цункат Любчо. бТВ сами такива работи не могат да направят, има един голям рекламодател зад тях. Палачинката се обръща, дали стария оператор пак ще стане №1 или друг ще се появи скоро ще се разбере.

филасат 21-12-2012 23:11

Най ма е яд че немоа си гледам Дългия.:c020:

yavor1 21-12-2012 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от Хиена (Мнение207820)
Тия от БТВ са за кол в кратуните.
Все искат повече и повече. Ми оправете си програмната схема па тогава искайте повече пароци.Аман от пиявици.

то би трябвало и % от рекламета да дават на разпостранителите, а те искат по-високи цени за разпостранение.
явно опитват колко може да се изцеди :lol15:
сега ако е нормален съд, да ги осъди за една неустойка дебела за неспазване на договор по ЗЗД , а и комисията - антимонополната да се самосезира, ама тука е България - много прилича на държава, но без държавност :lol15:

Хоризонт 21-12-2012 23:12

въ форума на була не могат да сварят да трият новите теми. При разлистване и темата вече не съществува.
Иначе потребителите им са в правото си да недоволстват. Клиентите са си платили и не ги интересува от там нататък защо не работят каналите.
:lol15:

филасат 21-12-2012 23:13

Темида е сляпа.

Хиена 21-12-2012 23:14

Сега изписаха, че в 03:00 часа ще бъде преустановено излъчването на БТВ от Булсат и Близу.
ще клекнат, както го направиха преди време при сат оператора с по-малко абонати, няма къде да ходят.Гнасове...

kkrkk 21-12-2012 23:17

Абе като знам хората които са администрация в "ер малък тв", съм 100% убеден, че се опитват да извиват ръцете на бск.
Напоследък станаха прекалено нагли.

Лошото е, че в Нова в момента са събрани тъпанари, в ТВ7 нямат достатъчно кинти и никой няма да може да се възползва адекватно от положението. Иначе можеше да попеем така на бтв....


ВАНИ_БГМ 21-12-2012 23:19

Оляхте се от писане. Кога намирате време да гледате ТВ от толкоз коментари за глупости.
Те и аз да обобщя простотията и да добявя и моята:
Боли ме кожата на х*я, че ще спре бтв по бск.
---------------------
* = у
кожата = препуциум http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...B8%D1%83%D0%BC

Денислав 21-12-2012 23:19

Цитирай:

Първоначално написано от Хиена (Мнение207828)
Сега изписаха, че в 03:00 часа ще бъде преустановено излъчването на БТВ от Булсат и Близу.
ще клекнат, както го направиха преди време при сат оператора с по-малко абонати, няма къде да ходят.Гнасове...

Много глупави ще са бТВ да атакуват Була, ако договора на Блузу е до нова година. Но иначе ще е супер ако стане така и салатата да се присъедени.

Хиена 21-12-2012 23:20

Цитирай:

Първоначално написано от ВАНИ_БГМ (Мнение207833)
Оляхте се от писане. Кога намирате време да гледате ТВ от толкоз коментари за глупости.
Те и аз да обобщя простотията и да добявя и моята:
Боли ме кожата на х*я, че ще спре бтв по бск.
---------------------
* = у
кожата = препуциум http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...B8%D1%83%D0%BC

Така де, ма повечето от гледащите я нямат кожа по х*я.

pmhawk 21-12-2012 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от Денислав (Мнение207834)
Много глупави ще са бТВ да атакуват Була, ако договора на Блузу е до нова година. Но иначе ще е супер ако стане така и салатата да се присъедени.

Сега е момента да се присъединят колкото се може повече оператори.

Veskop 21-12-2012 23:30

я да видим сега,дали ще има корекция в цената на пакетите!когато босфора спря при салатата,свалиха цената с 10 кинта...;;601

Хиена 21-12-2012 23:37

http://www.standartnews.com/balgariy...om-172244.html

Ахахах, какво ги е повело към тази стъпка тъпните от БТВ. :lol15:

tenev666 21-12-2012 23:40

Ето това написаха като извинение във форума на була.

Уважаеми клиенти,
Извиняваме се за неудобството, че не можем да Ви предоставим програмите на bТV Media Group.
Доставянето на каналите бе едностранно преустановено от тях.
Като основание за спирането на сигналите се изтъква неприемане от страна на Булсатком на новата оферта за 2013-2014 година,
с която предлагат програмите си на цена 3 пъти по-висока от досегашната. Това неминуемо ще доведе до повишаване на
цената на пакетите на цифрова телевизия Булсатком.
Булсатком АД има действащ Договор с bТV Media Group до 31.12.2012г. и прекъсването на сигнала е в нарушение на договора.
Офертата на bТV Media Group е неприемлива за Булсатком АД до този момент и поради факта, че цената на ефирната
телевизия бТВ е по-висока от цената на целия пакет програми на bТV Media Group, което лишава оператора от правото
му на избор и възможност да договаря поотделно цените на всяка програма от пакета на bТV Media Group.
Уверяваме Ви, че ще полoжим максимални усилия за постигане на споразумение, но считаме, че е неуместно
спирането на сигналите на програмите по време на предстоящите празници и преди изтичане на посочения в
офертата на bТV Media Group краен срок 14.01.2013 г., а увеличаването на договорената цена не е подходящо
при настоящите икономически условия в страната.
Очакваме от мениджмънта на bТV Media Group да подходи отговорно и към ангажиментите, които са поели и
пред своите рекламодатели, като ги лишават от гарантирания брой зрители до които да достигнат рекламните им послания.
Излъчването на каналите ще бъде възcтановено веднага след постигане на споразумение между страните

ВАНИ_БГМ 21-12-2012 23:40

Цитирай:

Първоначално написано от Хиена (Мнение207835)
Така де, ма повечето от гледащите я нямат кожа по х*я.

За това намеквам, че ни промиват и ни топят като Българи.
Хайде тука можещите да пуснат една анкета, абонатите на бск дали застават твърдо зад своя оператор, и бтв да върви на ма*ната си.

ivo 21-12-2012 23:43

Поредната маймунарска постъпка на БТВ. Все ми е тая. Имам си ефирна антенка. Да вземат и ефирно да спрат сигнала и да пропаднат в дън земя. И без това си гледам Нова с приоритет. По БТВ чат пат новините гледах. А ми е интересно, как ще реагират рекламодателите на Дългия примерно, които са си платили солено за рекламно време точно по време на неговото предаване. Двата най-големи доставчици на телевизия няма да ги излъчват. Колко ли ще издържат и едните и другите.

Чушкопека 21-12-2012 23:44

Тръгнаха и информационните карета горе на екрана, ще ги спрат, не е шега. Змея ще му изстине столчето на работа ми се струва, колкото и да трие, как другите се споразумяха, пък баш Булсат не може? Тоя нет и 4G мрежата им изядаха капитала, ама и аз не съм тръгнал да изстрелвам ракета, всеки да си прави сметката и да мери според своя аршин.

dyldiq67 21-12-2012 23:44

Бате Бойко ще оправи работата той на Банкя е на Булсат и не може да гледа също Бтв

ivo 21-12-2012 23:48

Цитирай:

Първоначално написано от koko_varna (Мнение207845)
Тръгнаха и информационните карета горе на екрана, ще ги спрат, не е шега. Змея ще му изстине столчето на работа ми се струва, колкото и да трие, как другите се споразумяха, пък баш Булсат не може? Тоя нет и 4G мрежата им изядаха капитала, ама и аз не съм тръгнал да изстрелвам ракета, всеки да си прави сметката и да мери според своя аршин.

Те вече не вървят. Спираха, тръгваха и в момента са замръзнали на Слави шоу.

Денислав 21-12-2012 23:48

Цитирай:

Първоначално написано от dyldiq67 (Мнение207847)
Бате Бойко ще оправи работата той на Банкя е на Булсат и не може да гледа също Бтв

Бат Бойко не ги гледа, той предварително знае какво ще кажат.

Чушкопека 21-12-2012 23:50

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение207849)
Те вече не вървят. Спираха, тръгваха и в момента са замръзнали на Слави шоу.

Прав си Иво, аз съм на кабелна в момента, че съм на гости. Ами на печелившите честито.

Veskop 21-12-2012 23:51

И тука яко ги насират!

http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialn...Bulsatkom.html

Хоризонт 21-12-2012 23:52

Цитирай:

Първоначално написано от Денислав (Мнение207850)
Бат Бойко не ги гледа, той предварително знае какво ще кажат.

;;513 Да се даде път на ефирната цифрова
;;650;;513

панорамна 21-12-2012 23:55

Цитирай:

Първоначално написано от Milenrec (Мнение207658)
Змея казва че трябва да се плаща по 3 таксата за Бтв !

Змея и тем подобните му триглави уроди да го духат по 3. Великият оператор също да го духа. Може да са 38 лв. но Сателайт БГ е по-добрият оператор в момента.

Чушкопека 21-12-2012 23:56

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение207852)
И тука яко ги насират!

http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialn...Bulsatkom.html

Ама Веско, кой кого насира, вадиш стайната антенка на вградения DVB-T тунер /може и аналог/ и си ти. Пак си гледаш Байрям ТВ. Голямото насиране ще почне с цифровизацията, щото народа като усети че с една проста антена ще хваща 30 канала на шланг, е тогава ще види дядо Поп има ли в гърнето боб.

Хиена 22-12-2012 00:00

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 599
Майкооо, дали не ни отвличат вниманието от нещо значително, то ще си покаже.

Джак 22-12-2012 00:02

Цитирай:

Първоначално написано от панорамна (Мнение207855)
Може да са 38 лв. но Сателайт БГ е по-добрият оператор в момента.

По-добрият, ама няма bTV HD. Яд ме е за българският сериал в четвъртък.

панорамна 22-12-2012 00:05

Цитирай:

Първоначално написано от d3v1c3nv11 (Мнение207681)
Темата ме заинтригува и от любопитство разцъках по каналите - навсякъде турски сериали, само по Нова е "Отмъщението". Не съм абонат на Бск, но бТВ определено няма да ми липсва ако я спрат и по Сателит.

И аз споделям твоето мнение. "Отмъщението" от 20.00, "От местъпрестъплението" от 21.00. Следват " Фирмата" и т.н. Много по-добре като програмна схема от потурчената БТВ.

Джак 22-12-2012 00:09

"потурчената" бтв прави едни от най-добрите български сериали в HD качество.

Чушкопека 22-12-2012 00:13

Цитирай:

Първоначално написано от Джак (Мнение207861)
"потурчената" бтв прави едни от най-добрите български сериали в HD качество.

Потурчената Байрям ТВ само дето не е пуснала турските сериали със субтитри, та да може говора да е на майчин език за някои хора в България.

munchi 22-12-2012 00:14

бТВ не казаха ли, че ще спрат излъчването в 03:00? Или просто не им е верен часовника :D Или часовата им зона е +5.

Чушкопека 22-12-2012 00:16

Цитирай:

Първоначално написано от munchi (Мнение207863)
бТВ не казаха ли, че ще спрат излъчването в 03:00? Или просто не им е верен часовника :D Или часовата им зона е +5.

Аз Байрям ТВ имам. Или се заравяте в дебелите книжки, евентуално си слагате UHF антенка към близкия предавател на шланг, или ревете.

blagynchy 22-12-2012 00:17

Welcome to Bulgaria! :)

http://www.picbg.net/u/22479/15967/682496.png

Това съобщение не е от тях, а е от буля ;;650

munchi 22-12-2012 00:18

Аз също както и повечето в този форум вероятно имат БТВ , но въпроса е принципен.

НАА 22-12-2012 00:18

Цитирай:

Първоначално написано от Джак (Мнение207861)
"потурчената" бтв прави едни от най-добрите български сериали в HD качество.

Най-добрият бг сериал е само един и той е на БНТ!

Чък Норис 22-12-2012 00:19

Цитирай:

Първоначално написано от Джак (Мнение207861)
"потурчената" бтв прави едни от най-добрите български сериали в HD качество.

Май не сме на едно мнение, Столичаните свършиха, Къде е-бети(маги) и разликата са абсолютно бози, тоя в четвърт май става, стига да го раздвижат малко иначе ще заприлича и той на боза...

Чушкопека 22-12-2012 00:23

Абе толкова ли е сложно да си сложиш една стайна антенка на телевизора и да гледаш bTV. Разбирам да спрат VH-1, VH-1 Classic, Viasat History, те спрели Байрям ТВ, голям рев.

ivo 22-12-2012 00:27

Малко им остана на операторите. Пуснат ли 30 канала по цифровата DVB T, поне половината абонати ще се изпарят. Бабите по селата със сигурност. На тях им трябват 2-3 програми и това е. А и ако кодират някои програми и поотделно може дасе плаща за всяка, направо ще избият рибата. Нещо, което операторите нямаха желание да направят толкова години. Но какво да се прави - монополисти. Циркът започва колеги.

Хиена 22-12-2012 00:28

Цитирай:

Първоначално написано от munchi (Мнение207863)
бТВ не казаха ли, че ще спрат излъчването в 03:00? Или просто не им е верен часовника :D Или часовата им зона е +5.

Така написаха, но явно си промениха мнението.
Тук вече опира до кой го вади по-голям.
Само едно не ми стана ясно ? Защо “адже ба“, спряха програмчетата си след като имат договорени отношения с сат оператора до 31.12.2012.
Наказателна акция ли провеждат, що ли?
По лошото е, че хората, които отговарят за сат. оператора мълчат като риба на 6 декември.Има нещо гнило веднага да си кажат, щото после ще е трагикомично.

gentu 22-12-2012 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение207872)
А и ако кодират някои програми и поотделно може дасе плаща за всяка, направо ще избият рибата.

-имаш ли си на представа как може да стане тая работа с плащането по отделно , а?Особено пък за "бабите на село"!;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:51.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.