Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Предстоящи промени при Булсатком DTH (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37083)

Астрал 05-05-2015 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от sky2 (Мнение369173)
Теста на 12647, изчезна.

Видял е какъв е хаос на тоя спътник и е офейкал "овреме";;675

pmhawk 06-05-2015 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от Стефо (Мнение369020)
Поредния пълнеж ... тия хора явно са слънчасали днес на топлото време ... Българска История ... че на тоя канал на "IPTV-то" дали са събрали 10 човека да го гледат на веднъж ... те на сателита ще го пускат ... Това ще е втория дом на Божката Димитров и ще го връткат по цял ден и нощ ... поне първите няколко месеца!!! :lol15:

Имаш ли изобщо поне 1% от познанията на този човек? И защо се подиграваш с името му? Четене, четене. Иначе слабообразован народ и слаба държава. Дали ако си българин би имал нещо против този канал или пък против Дестинация БГ, както някой беше писал в една друга тема и то на първо място, че искал да се махне? Че защо? Поне една основателна причина може ли? Какво против тези канали имате? Може би някаква антибългарска нагласа? На какво основание?

peterkk 06-05-2015 14:46

Типично чалгаджийско мнение! Всичко което не разбират не им харесва и е пълнеж?

Венци 06-05-2015 20:38

Има нужда от такъв канал,специализиран за Българска история! Достатъчни са музикалните,спортните и филмови канали.

TUISTERa 06-05-2015 23:49

Направих си труда да погледам този канал няколко часа, от тогава не ми е останало повече време за гледане на тв... С този канал була биха могли да ме привлекат като абонат(изключвам факта че вече съм :) ) И не заради качеството или нещо подобно... За първи път ще знам, че моите 10 лева отиват за нещо Хубаво в тая държава. И ако с това ще помогна този канал да се задържи над водата, както и тези хора които правят възстановките които гледах... то ще си пусна булсат втори път... А Божката му се радвам когато и да го видя... Няма друг човек на тоя свят, който да милее и да разказва с такова възхищение българската история...

Чък Норис 07-05-2015 03:49

Абсолютно подкрепям инициативата за собствени канали, но това което не подкрепям изкуствено да клонират тв+, хоби тв и дестинация бг, правейки всяко едно тяхно предаване в отделен канал и да въртят през цялото време едно и също по 10 канала.

БониБо 07-05-2015 10:00

Що бе? Много е яко са гледаш Кулинар по ХобиТВ и в същото време са го дават по "Хайде в кухнята HD" хах

Златанов 07-05-2015 18:01

История HD е супер. Но такива изцепки като 3 броя Hobby и още няколко разновидности на канали за хранене, които по принцип ги има бол... В същото време нямат приемници, правят се на хитри за замени срещу 58лв... Ми няма да ви дам 58лв., ако ще каквото ще да става. Сменете приемниците на хората, а не инвестирайте в пълнежки, с които още повече преебавате всички други канали.

Leon 07-05-2015 18:33

Какво те кара да си мислиш, че смяна на приемник сд за хд при другите оператори по света е безплатна?

КСГ 07-05-2015 18:41

Цитирай:

Първоначално написано от gogyto (Мнение369221)
Ами сложете си по големки бре, там нещо 70-80см..

Аз съм от София.

С 1м. ТЕКАТЕЛ И ИНВАКОМ СНХ031, при по-силен валеж всичко приключва.:s101


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:34.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.