Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   МУЗИКА (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=92)
-   -   Сръбска музика на 31.12. 2016 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41726)

1ivjak 31-12-2016 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от valseat (Мнение436715)
Aз не съм включил и други програми и то умишлено. Тази Grand.... ---- в повечето време пускат много млади певци ,които не са доказани. Аз предпочитам да слушам оригинала/ въпреки,че е на playback..... отколкото разни измислени/ които не е сигурно ,че ще се докажат/. Е сега... не говоря за всички/ некои стават ;звезди за един дана/.:) Зависи как се ебе !:)

Първо да ти благодаря че ме нарече, момче! Просто не обърнах внимание , че си включил и Пинк ТВ, Двойния тегел .. знаеш! На този ден не се коси, хапвай пийвай и се весели!

valseat 31-12-2016 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от 1ivjak (Мнение436762)
Първо да ти благодаря че ме нарече, момче! Просто не обърнах внимание , че си включил и Пинк ТВ, Двойния тегел .. знаеш! На този ден не се коси, хапвай пийвай и се весели!

То остава и да знаеш за сърбите повече и от мен !:)

Да не ти казвам кога съм гледал сръбска музика по сателита.

dzumba 31-12-2016 20:28

Преди това,има сръбска музика по ефира!;;602

valseat 31-12-2016 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение436770)
Преди това,има сръбска музика по ефира!;;602

Какъв ефир бе Дзумба ? ... Я ми кажи какви сръбски музикални предавания е имало ,които ти си слушал..> ама не чул, че ги има .. защото ще те хвана веднага.

njor 31-12-2016 21:11

Църтани фим! !!!;;573
По време на ефира най вероятно това си гледал ако някой друг ти го е осигурил затова не го помниш.:D

dzumba 31-12-2016 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от valseat (Мнение436771)
Какъв ефир бе Дзумба ? ... Я ми кажи какви сръбски музикални предавания е имало ,които ти си слушал..> ама не чул, че ги има .. защото ще те хвана веднага.

Нищо не можеш да хванеш!Батко ти Дзумба,беше освен царя тъпаците,беше и царя на сръбската телевизия 80те години,когато нямаше цветни телевизори!:worry:

п.с казах ти,че няма да дочакаш новогодишните честитки!:o

1ivjak 31-12-2016 22:42

Цитирай:

Първоначално написано от valseat (Мнение436768)
То остава и да знаеш за сърбите повече и от мен !:)

Да не ти казвам кога съм гледал сръбска музика по сателита.

Гледам сръбска телевизия от лятото на 1962 година! Естествено на ефир! Нека не звучи като самохвалство!

gentu 31-12-2016 23:06

Бах мамаму , тогава съм бил на 10г. но не си спомням нищо за телевизия , та камоли за сръбска!Виж за радио може и да си спомня нещо че се е слушало по това време де , ама за ТВ ич не си спомням!!!;;650

п.п. - вече минах от ракия през бира и сега запуше с виски!!!;;650;;650

1ivjak 31-12-2016 23:31

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение436788)
Бах мамаму , тогава съм бил на 10г. но не си спомням нищо за телевизия , та камоли за сръбска!Виж за радио може и да си спомня нещо че се е слушало по това време де , ама за ТВ ич не си спомням!!!;;650

п.п. - вече минах от ракия през бира и сега запуше с виски!!!;;650;;650

Бил съм на 18 г. Първия ТВ който купи морука беше Рубин 102! Имаша една тема : как се запалих по сръбска телевизия! Ники преформира сайта и изтри моя разказ и на братовчед ми д-р Ганев/оригинала/ как сме се запалили по тази телевизия?! Не ми е удобно, да не си помислят другите форумци, че се хваля но помня, live, от погребението на Джон Кенеди през , куп пьевача, недельом по подне със Саша Залепугин от Загреб и Драган Никитович от Белград мачовете на Пенярол - Реал , Сони Листън - Касиус Клей,Фрейзър, Форман , Нортън, кацането на Луната, приводняването на Аполо 13 спортните предавания с Марко Маркович и Милойко Пантич в спортска среда които почвахе от 14 ч. българско време и завършвахе в полунощ! Беше год! А бяхме и млади и убави! Ех, спомени!!!

dzumba 01-01-2017 00:09

Признах те!
ЧНГ на всички!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:51.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.