Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Подкрепяте ли ьтв и тв7 във войната им срещу Булсатком ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26450)

Шайката 24-12-2012 00:14

Твърдо зад булсат,Бтв да вземат да слезнат малко на земята най сетне

Златанов 24-12-2012 00:17

Цитирай:

Първоначално написано от Зелен (Мнение208944)
Аз гласувах в подкрепа на Булсат. Но това е само за конкретния случай и не променя мнението ми,че Буля трябва да си оправят отношението към клиентите,и да им осигурят нормални условия за гледане на телевизия.

Абсолютно! Това, че сега много хора, включително и аз, са на страната на Була, не означава, че ги подкрепям за липсата на каквото и да е развитие и цикленето. Трябва да сменят поне приемниците и да минат на S2, за да се пооправи качеството. Откъм съдържание може да се изчистят SD версии на дублирани канали и да се пуснат друго HD версии, които сега ги няма.

Хоризонт 24-12-2012 00:27

була не ни ли извива ръцете с F1 a? С някои мачове от шампионата и националния навън?

Цветанов 24-12-2012 00:39

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение208947)
була не ни ли извива ръцете с F1 a? С някои мачове от шампионата и националния навън?

И какъв е паралела с нещата които се обсъждат в темата? Булсат плащат сумати пари за да предоставят на клиентите си нещо. Когато БТВ стане разпространител тогава може да ги сравняваш.

Хоризонт 24-12-2012 00:55

Те и затова нямат и пари да си платят. Мизерници чудят се каква кодировка да измислят и пак си ги крадат. Искаш ли да гледаш подписва договор. Искаш HD пак договор. И приемници нямат даже. БТВ и шампионската лига не ме интересува. И да я има и няма все тая.

Чък Норис 24-12-2012 01:24

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение208949)
Искаш ли да гледаш подписва договор. Искаш HD пак договор.

Явно само ти не си разбрал, че тези договори при була не значат нищо, няма нито един абонат пратен на фирма за събирания или съдия изпълнител, както при вивата и близуто?

dabnikk 24-12-2012 03:54

zdr
 
[/LIST]Евреиска телевизиа btv. Ще ни смучат крьвта до последната капка.

Brian 24-12-2012 09:00

Цитирай:

Първоначално написано от naso58 (Мнение208930)
Като се бръкнеш и платиш няколко милиона за телевизията тогава я пускай безплатно.Зрителя може да е "рекламополучател" но телевизията не е производител на това което се рекламира в нея ,и за това на нея се плаща за излъчването на рекламата.И една телевизия колкото повече се гледа толкова повече се натискат да рекламират по нея.Схващаш ли разликата умнико ,между тази глупост която си написал и това защо се плаща на даден канал! :lol15:


Ти нали се сещаш каква глупост си написал, умнико? С лека ръка отрече съществуването на много медии издържащи се единствено от реклама, но ти е простено де - този казус не се учеше по политикономика:worry:

Кайен 24-12-2012 09:07

F-17
 
Преди години, на един от многохилядните митинги в София някакъв скандирал: Мен-стру-а-ци-я, мен-стру-а-ци-я... Не менструация, а демокрация - поправил го близкостоящ младеж.
Менструация, демокрация - няма значение, отговорил нашия, важно е кръв да се лее...

Не знам дали воюват или войоват, но съм ЗА!

Brian 24-12-2012 09:16

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение208950)
Явно само ти не си разбрал, че тези договори при була не значат нищо, няма нито един абонат пратен на фирма за събирания или съдия изпълнител, както при вивата и близуто?

То и по Евроком нямаше ама питай сега Близу как търсят еврокомски задължения. Има ли подписан срочен задължаващ договор, винаги може да си поискат пропуснатото с лихвите. Това, че още не са го направили е защото са преценили, че на този етап не им е необходимо. Няма никаква гаранция обаче, че една сутрин Бск ще осъмнат с някакви пари в повече, а неизрядните им абонати ще дължат някакви пари на някоя фирма за събиране на задълженията. Затова май само ти не си разбрал, че когато се подписва срочен договор, той трябва да се изпълнява.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.