Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Промяна транспондери на Хелас Сат 3 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42951)

dzumba 18-01-2018 18:10

Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471220)
Ако се беше зачел внимателно щеше да видиш че бях писал не че каналите се отварят а че половината канали ги няма на 1.9Е.

А аз те попитах,кои са тия половината,дето ги има на 1.9!
И преди да се правите на репресирани от липсата на канал и да ревете,а в същност да се правите на отворени,че всички се гледат от 1.9,визирам ръкопляскащия ти, се научете да се изразявате правилно,съобразно познанията си!

taewu 18-01-2018 18:12

сега има тест линия дисния си го има

ДимитърЦЦ 18-01-2018 18:34

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение471230)
А аз те попитах,кои са тия половината,дето ги има на 1.9!
И преди да се правите на репресирани от липсата на канал и да ревете,а в същност да се правите на отворени,че всички се гледат от 1.9,визирам ръкопляскащия ти, се научете да се изразявате правилно,съобразно познанията си!

Надявам се си достатъчно интелегентен че да прочетеш където ти е удобно Flysat, lyngsat, kingofsat и подобни кои от булсатком каналите липсват ако незнаеш и не може да си въртиш антената. А ти ми се правиш тука на интесен. Вместо да се заяждаш що не си използваш енергията на кажеш нещо полезно и на другите. Тук сме се събрали както знаещи така и незнаещи. Като незнаещите се надяват да научат нещо от знаещите. Но то твойто поведение незнам как да го оприлича.....
Призовавам да се спре с глупостите и да бъдеш полезен и на другите. От безпредметни спорове никой полза няма.

И за да не бъда голословен, ако си толкова знаещ колкото твърдиш няма да отречеш следното:
- на 39Е тече преместване на канали и сбиването им в 3 транспондера. Твърде много канали на транспондер значат по ниско качество или на видеото или на аудиото
- Хистори ХД всъщност не е ХД а СД
- Дисковери липсва вече цял ден

Мен лично споменатите по-горе неща ме дразнят и не съм съгласен с тях. Ако на теб ти изнася текущата ситуация аз нямам нищо против. Всеки има собствено виждане на нещата. Ако толкова искаш да защитаваш була, твое право си е. Но не обиждаи другите които изразяват собственото си мение.

ДимитърЦЦ 18-01-2018 18:40

Цитирай:

Първоначално написано от t_clean (Мнение471226)
От последните две страници се задръстих от информация по въпроса ;;basi
Вижте се на по бира или каквото ви харесва и оставете място тук за нужното. Благодаря.

Подкрепям и призовавам модераторите да изтрият ненужните постове.

Milenrec 18-01-2018 18:47

Колега канали от пакета на Булсата на БГ сат 1 няма ,dzumba може да е всакакъв ,ама от Тв разбира много

dzumba 18-01-2018 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471238)
Мен лично споменатите по-горе неща ме дразнят и не съм съгласен с тях.

Имат колцентър,в който можеш да поревеш!Или да си вземеш трета четворка,като те зарадват с 4к следващия месец,само че тогава сигурно ще си недоволен,че трябва да купиш 12 телевизора!
Никой не е длъжен,да ти чете глупостите,че налични са само половината канали и някой друг да украси,че всички работят,без да е наясно!Всъщност само това отразих!А и никой не съм обидил,както ти се дразниш за правата си,така аз се дразня от глупости написани на неподходящото място!

Цитирай:

Първоначално написано от Milenrec (Мнение471240)
dzumba може да е всакакъв

Ти трай,че си същия ревльо!

ДимитърЦЦ 18-01-2018 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение471241)
Имат колцентър,в който можеш да поревеш!Или да си вземеш трета четворка,като те зарадват с 4к следващия месец,само че тогава сигурно ще си недоволен,че трябва да купиш 12 телевизора!
Никой не е длъжен,да ти чете глупостите,че налични са само половината канали и някой друг да украси,че всички работят,без да е наясно!Всъщност само това отразих!А и никой не съм обидил,както ти се дразниш за правата си,така аз се дразня от глупости написани на неподходящото място!


Ти трай,че си същия ревльо!


Засрами се и спри с глупостите. Не ти прилича!

ДимитърЦЦ 18-01-2018 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от Milenrec (Мнение471240)
Колега канали от пакета на Булсата на БГ сат 1 няма ,dzumba може да е всакакъв ,ама от Тв разбира много

Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471162)
... Там е само Поларис засега.

Аз не виждам каво различно казах

dzumba 18-01-2018 19:08

Ето това,с добавка от колегата 82:
Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471158)
от 1.9Е няма була още пълнофункционално.

Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471162)
Ми кое... половината канали още ги няма на 1.9Е

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение471169)
Да всичките 3 транспондера


ДимитърЦЦ 18-01-2018 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение471245)
Ето това,с добавка от колегата 82:

За колегата 82 не мога да отговарям. Но за да изясним. Под "половината канали ги няма" визирах това че има доста канали с българско аудио или субтитри. Затова и поясних накрая че има само канали на Поларис предназначени за сърбите. Съжалявам ако някой се е заблудил. Исках само да бъда полезен и да изразя менинето си. Сега да не се лъжем Поларис и Булсат са си едни и същи реално погледнато. Просто едните се излъчват в сърбия.
Никой не ангажирам с моето мнение. Нито твърдя че е правилно.
Явно в този форум модератори няма да вземат да изтрият този целия бълвоч, за да остане само полезното.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.