Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Промяна транспондери на Хелас Сат 3 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42951)

Чък Норис 18-01-2018 11:14

Баси филмираните хора където са някои :lol15:

пламен_2_1984 18-01-2018 11:17

От чата им ми отговориха че имало централен технически проблем и се работи по отстраняването му

jack82 18-01-2018 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от пламен_2_1984 (Мнение471171)
От чата им ми отговориха че имало централен технически проблем и се работи по отстраняването му

Стандартен отговор ти какво очакваш. Канала си работи от 1 час си гледам турбо как си кара тира. Най вероятно ще го пуснат щом работят по проблема

ДимитърЦЦ 18-01-2018 11:57

Тук проблема не е само дисковерито. То е инциалната причина за недоволството. Не че се филмираме или нещо, но все пак нещата вместо да се подобряват нанякъде те се влошават. Каналите намаляват, качеството се влошава, а според мен трябва да е обратното.

dzumba 18-01-2018 13:06

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение471169)
Да всичките 3 транспондера

Я пусни един шот на Евроспорт с булсат карта!

jack82 18-01-2018 13:15

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение471182)
Я пусни един шот на Евроспорт с булсат карта!

Защо пък трябва да е на бс със друга не става ли :s101. Сега проверих от бс не ради, работи от другите. Между другото не знам дали има качени български програми там.

dzumba 18-01-2018 13:17

Е пусни тогава със скай дойчланд!

п.с И понеже се редактираш и става мазало без да си в час,редно е когато някой не е наясно с нещо,да не отваря други,които са наясно в неподходяща тема!

Чък Норис 18-01-2018 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от ДимитърЦЦ (Мнение471176)
Тук проблема не е само дисковерито. То е инциалната причина за недоволството. Не че се филмираме или нещо, но все пак нещата вместо да се подобряват нанякъде те се влошават. Каналите намаляват, качеството се влошава, а според мен трябва да е обратното.

Момче, съобщението е от Дискавъри България и се отнася за излъчването от 5Е, където беше досега ъплинка. Булсат просто ще превключат към новият ъплинк от 1W и няма драма, но явно са ги сварили неподготвени, както и много други доставчици.

ДимитърЦЦ 18-01-2018 14:16

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение471188)
Момче, съобщението е от Дискавъри България и се отнася за излъчването от 5Е, където беше досега ъплинка. Булсат просто ще превключат към новият ъплинк от 1W и няма драма, но явно са ги сварили неподготвени, както и много други доставчици.

Извинявай "момче" на мен това ми е пределно ясно. А и за това въпросно превключване се говори от поне седмица. Тук проблема е, че от БСК няма абсолютно никаква официална информация, а сме принудени да търсим информация във форумите. БългарияСат1 е в момента само по име български (визирам това че все още булсатком нямат свойте канали там а има такива предназначени само за сърбите). Не е ясно кога и как ще се премине на новия спътник и какво ще правят абонатите които нямат изложение към 1.9Е. И не на последно място както казах проблема не е дисковерито само а и всички други промени които стават напоследък без официална информация за тях. Все пак темата не е само за дисковерито а за промените на Хелас Сат 3. Не смятам за правилно умешленото сбутване на всички канали в 2-3 транспондера, което неминуемо ще се отрази на качеството им. Също така не е нормално вместо да се добавят нови ХД канали, да се махат такива и да се заменят със СД версиите им. Достатъчно мацаници гледаме че да се добавят и още такива. Има достатъчно нискогледаеми канали които би могло да се премахнат за сметка на по-качествените и по-гледаемите. А колкото до дискавърито....мен лично не ме интересува дали са били подготвени или не. След като беше ясно от поне седмица, че това ще се случи да са се подготвили. Аз все пак си плащам 2 абонамента х 4 телевизора, за да гледам качествени и интересни за мен канали, което в момнта не се случва.

... 18-01-2018 14:50

Ех, че ги съчини на бързо амаааа. Два абонамента, че и с по четири приемника. По вероятно е някакъв приемник с лан карта ;;516


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:32.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.