Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Промени в пакетите на Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=15912)

жоркин29 09-05-2011 20:37

Цитирай:

Първоначално написано от Вито (Мнение98703)
Няма да днес със сигурност.Като ви спре ХБО комеди значи е на лице това действие.Зная,че са много хората където няма да одобрят това,но тва е засега.Ако има някакво изменение ще ви пиша.С една дума лека-полека към Mpeg4

При това положение хората с повече от 1 приемник какво да правят,като това HD дърво става само за основен приемник,а не за повече.При конкуренцията ли трябва да бягаме?А пък дори и да става на всички телевизори да се гледа с този измислен приемник си е мазохисъм.Преди малко се мъчих с това подобие на приемник и в чудо се видях.Ами бащата на село как ще се оправи с тая бракма.Сами зорлен си го забивата ама 2 ката.Успех с тия реформи.

Цец0 09-05-2011 20:53

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение98762)
....Ами бащата на село как ще се оправи с тая бракма.Сами зорлен си го забивата ама 2 ката.Успех с тия реформи.

Споко... Вече не е онова дърво, което беще преди. Майка от 20 дни я въоръжих с такъв. Накачил съм му 3 антени, направил съм и фаворитен списък... И всеки път като я чуя по телефона първия ми въпрос е как се държи приемника. И всеки път съм много изненадн като ми каже, че няма никакви проблеми и даже е доволна, че този имал по-хубава картина от 1000-ката, която ползваха преди ;;602

Петио77 09-05-2011 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от черните ягуари (Мнение98680)
ще извиете ръцете на хората само и само да ви вземат тъпите HD дървета :s104

те нали на това разчитат да оправят премиалните

ex-Irdeto2 09-05-2011 21:26

Хм. Интересно. Да ли пък Сат БГ, колкото и да са малки и безопасни не са ги накарали да се замислят. Лошо няма. Истината е, че рано или късно всичко ще е MPEG4. А, че приемниците са дървете - спор няма. Но от друга страна, дървета ма на цена като бутилка не отлежало уиски. То пълен кеф за без пари няма.
Булсат сие булсат - най-големия!
Аз си мислех, че са се унесли от огромния брой абонати, ама не. Браво.
Повече конкуренция, по-добре за потребителя!

Devnull 09-05-2011 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от ex-Irdeto2 (Мнение98776)
Хм. Интересно. Да ли пък Сат БГ, колкото и да са малки и безопасни не са ги накарали да се замислят. Лошо няма. Истината е, че рано или късно всичко ще е MPEG4. А, че приемниците са дървете - спор няма. Но от друга страна, дървета ма на цена като бутилка не отлежало уиски. То пълен кеф за без пари няма.
Булсат сие булсат - най-големия!
Аз си мислех, че са се унесли от огромния брой абонати, ама не. Браво.
Повече конкуренция, по-добре за потребителя!

Я да зема това да го щракна.
Бах на мамата къ така почна си променяш мнението?

жоркин29 09-05-2011 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от tzvetann (Мнение98769)
Споко... Вече не е онова дърво, което беще преди. Майка от 20 дни я въоръжих с такъв. Накачил съм му 3 антени, направил съм и фаворитен списък... И всеки път като я чуя по телефона първия ми въпрос е как се държи приемника. И всеки път съм много изненадн като ми каже, че няма никакви проблеми и даже е доволна, че този имал по-хубава картина от 1000-ката, която ползваха преди ;;602

Одеве и аз се мъчих да му вържа повече от 2 антени,но като пусна третата да сканира и се изключва.Паметта ли му се пълни незнам.Иди разбери колко канала има тва чудо.Тва си е игра на нерви с това чудо на природата.

Цец0 09-05-2011 21:48

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение98781)
Одеве и аз се мъчих да му вържа повече от 2 антени,но като пусна третата да сканира и се изключва.Паметта ли му се пълни незнам.Иди разбери колко канала има тва чудо.Тва си е игра на нерви с това чудо на природата.

Може нещо да е калпава бройка. Първия, който ми дадоха му вързах 3-те спътника през дисека, сканирах ги, нагласих всичко...и изведнъж почна да се рестартира, когато му скимне. Сложих го под мишницата и в офиса, където го взех ми го смениха на секундата момичетата. А втория няма проблеми никакви засега...или поне така твърдят родителите ми :)

ex-Irdeto2 09-05-2011 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от Devnull (Мнение98779)
Я да зема това да го щракна.
Бах на мамата къ така почна си променяш мнението?

?! Абе ти да не ме преследваш? Какво мнение съм променил?!
Гледайки си новия оператор с неоператорското си оборудване, просто злорадствам. А в интерес на всички е да има избор. Ти ако не си фен на избора - DVB-T и се моли да дойдат мултиплексите :D

жоркин29 09-05-2011 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от tzvetann (Мнение98784)
Може нещо да е калпава бройка. Първия, който ми дадоха му вързах 3-те спътника през дисека, сканирах ги, нагласих всичко...и изведнъж почна да се рестартира, когато му скимне. Сложих го под мишницата и в офиса, където го взех ми го смениха на секундата момичетата. А втория няма проблеми никакви засега...или поне така твърдят родителите ми :)

За мой късмет тва дърво не е мое,а на един колега.Той го има от 2 дена и не може да се оправи с него,а през годините е ползвал какви ли не приемници(без операторски),но след махането на Ирдето са му набутали тая цепеница и той ще неще ще гледа с нея докато не му писне.

Devnull 09-05-2011 22:19

Цитирай:

Първоначално написано от ex-Irdeto2 (Мнение98785)
?! Абе ти да не ме преследваш?

Ам тва е само началото.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.