Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Защо всички ревът като малко дете за близака ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14251)

Чък Норис 22-02-2011 17:37

Цитирай:

Първоначално написано от bulllet (Мнение84190)
да се похваля разкарах ирдетои си сложих крипто;;573

Това за хвалене ли е?;;573
Че то и при спрените канали на булса за ирдето клиентите, пак има повече канали от колкото при итв.:lol15:

BULLET 22-02-2011 17:40

и там работи :)

BULLET 22-02-2011 17:41

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение84193)
Това за хвалене ли е?;;573
Че то и при спрените канали на булса за ирдето клиентите, пак има повече канали от колкото при итв.:lol15:


знам но няма как :twisted:

zakiid 22-02-2011 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение84193)
Че то и при спрените канали на булса за ирдето клиентите, пак има повече канали от колкото при итв.:lol15:

булсатя подходиха много грубо към клиентите си,стискам палци от 1 март да видим 12 hd-та на едно друго място....не,че го вярвам де

Бонго Бонго 22-05-2011 22:27

Да ба, ама мене продължава да ме интересува приемането през компютър и то не заради икономията - пак ще си плащам за един приемник. Тези дни ми изтекоха очите от четене и тъй не разбрах: като спрат ирдетото на була ще мога ли пак да си гледам на компютъра? Втора антена няма да ръгна, така че да минавам ли на Сат БГ?

Поне досегашните HD канали са ми безразлични. Интересуват ме общотематичните, детските и тези дето пущат по някой преведен на български филм, т.е. не със субтитри, защото телевизията рядко я гледам с внимание.

Иначе: в чужбина съм, не в БГ.

kabel 22-05-2011 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от Бонго Бонго (Мнение101023)
Да ба, ама мене продължава да ме интересува приемането през компютър и то не заради икономията - пак ще си плащам за един приемник. Тези дни ми изтекоха очите от четене и тъй не разбрах: като спрат ирдетото на була ще мога ли пак да си гледам на компютъра? Втора антена няма да ръгна, така че да минавам ли на Сат БГ?

Поне досегашните HD канали са ми безразлични. Интересуват ме общотематичните, детските и тези дето пущат по някой преведен на български филм, т.е. не със субтитри, защото телевизията рядко я гледам с внимание.

Иначе: в чужбина съм, не в БГ.

ти ще можеш... ама начин не си ли си намерил в чужденеция ?

persizi 29-06-2011 10:00

Цитирай:

Първоначално написано от бебезавър (Мнение83652)
Какво толкова направихте драма от спирането на Ирдето кодировката за някой от каналите на оператора Булсатком - това беше ясно от много време насам!

Не мога да разбера какво се оплаквате - оператора Ви дава възможност да си гледате това за което сте платили като си смените картата за приемник...

"Ревеме" защото нямаме право на избор относно оборудването. Аз лично нямам телевизор и гледам на компютъра с компютърен приемник. Сега ако реша да продължа да гледам Булсат, трябва да си купувам телевизор или аналогов компютърен тунер за да мога да ползвам техния дървен приемник, което няма как да стане! Ако бяха пуснали поне един CI модул с който хората да могат да си ползват оборудването, никой нямаше да "реве", че картите и кодировката се сменяват ;) .

нсо 08-03-2012 23:27

До кога ли ? с това си отношение към клиентите си
 
Цитирай:

Първоначално написано от radich_58 (Мнение83661)
BULSATCOM си е и ще бъде най-добрия Български пакет!;;650

До кога ли ? с това си отношение към клиентите си
:s103


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.