Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Родилни напъни :) (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12898)

Васил 15-08-2014 22:06

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение332039)
Василе,впечатляващ си с тея пагони отдолу!Да не бацаш в тотото?Я кажи какво прави резняка Сердан,че липсва на аудиторията и румъския циганин Момчил?

Мариане ,какви пагони ,какво тото...? Не ти разбрах иронията.Сердан ,какво липсва ли ти?

dzumba 15-08-2014 22:21

6000 ,куад плюс, Търговище,не излиза математиката,виж иронията да!Сердан ми липсва,но иронията ще го извади от дупката!

Васил 15-08-2014 23:01

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение332047)
6000 ,куад плюс, Търговище,не излиза математиката,виж иронията да!Сердан ми липсва,но иронията ще го извади от дупката!

Да те светна: Аз съм прост електротехник.Твоята математика нещо е объркана!Като съм от Търговище не значи ,че "доматите ги ручам со колците"!Не пълни на човека темата с "остроумия" ,а помогни за гигата!

ivan02121983 15-08-2014 23:51

Цитирай:

Първоначално написано от Васил (Мнение332048)
Да те светна: Аз съм прост електротехник.Твоята математика нещо е объркана!Като съм от Търговище не значи ,че "доматите ги ручам со колците"!Не пълни на човека темата с "остроумия" ,а помогни за гигата!

Да аз познавам лично Васил;;650Той ми подари четирижилен кабел и за 2метровата антена на село и след това бях нахален и му поисках да ми подари;;650и за 3метровата антена четирижилен кабел щото имаше в мъзата цяла ролка.....За Електротехниката Васил ми подари reed ампули щото като настройвахме 2метровата антена на село с Dido Atuani и coolpazo от Русе беше 42градуса и ни напече слънцето и уж гледахме кой кабел е и без да искаме свързах мотор към сензор на линейния мотор:)ама нищо тъкмо да разбера как се сменя :)запоих си го:)Като ми се прецака линейния мотор 24инчов с тънките тръбички се получи луфт на малката ябълчица на върха на тънката тръба и пак моят добър приятел Васил ми прати малката ябълчица и сега вече година реших този проблем;;650явно на тия евтините линейни мотори Navigator с тънките тръбички предлагани от Булгартъргаш това им е недостатък некачествена малка ябълчица:s101хубаво,че са стандартни на повечето линейни мотори и това може да се смени и да продължи нормалната експлоатация на линейния мотор;;650

dzumba 16-08-2014 03:13

Цитирай:

Първоначално написано от Васил (Мнение332048)
Да те светна: Аз съм прост електротехник.Твоята математика нещо е объркана!Като съм от Търговище не значи ,че "доматите ги ручам со колците"!Не пълни на човека темата с "остроумия" ,а помогни за гигата!

Как ще е сбъркана бе,виж как надушва проблемите!Рекох си,Гига и Търговище са несъвместими и съм познал!Същото е и в Лом и просто възкликнах!Какво да помагам за нея?
Темата на човека съм я напълнил с полезни съвети,а остроумията ги ръсят други!

Васил 16-08-2014 08:02

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение332064)
Рекох си,Гига и Търговище са несъвместими [/OUTE]
:lol15:

Темата на човека съм я напълнил с полезни съвети

Не видях да си му помогнал.

dzumba 16-08-2014 09:16

Ето затова имаш проблеми и с Гигата!Колкото и да гледаш,не виждаш!
Ако е разбрал,какво говоря е добре за него,но виждаш,колко остроумия съпътстват темата и едва ли ще.....!Дай тебе да оправим с Гигата,въпреки,че си "прост електротехник",Търговище ми е любим град,там имам най много фенове!;)

njor 16-08-2014 15:20

Колега,скай си имат сайт но не вярвам да платиш стотина паунда на месец за тяхна карта и приемник.По нагоре в постовете имаше предложение да се свържеш с градския ти Иван,седнете на по бира в някое заведение да ти обясни туй онуй и тогава решавай.Човека не е запед и е отзивчив.Поздрави.

Joe 16-08-2014 20:29

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение332093)
Колега,скай си имат сайт но не вярвам да платиш стотина паунда на месец за тяхна карта и приемник.По нагоре в постовете имаше предложение да се свържеш с градския ти Иван,седнете на по бира в някое заведение да ти обясни туй онуй и тогава решавай.Човека не е запед и е отзивчив.Поздрави.

Може пък да иска да плаща 70 паунда. Защо типично по нашенски разсъждаваш? Все тънкото ви е в главата...аман от манталитет. Иначе по въпроса - всичко можеш да си вземеш от сайта на СКАЙ...има само една много малка подробност - да имаш британски или ирландски адрес. Успех. Единствено и само тогава си легален. Но изнасянето на оборудването извън гореспоменатите локации е незаконно.

Sent from my LT26w using Tapatalk

njor 16-08-2014 21:16

Това второто винаги се урежда достатъчно колеги има в Англия. ;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.