Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Теленор VS А1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46379)

bu12tras 10-11-2020 15:53

От около 2-3 седмици


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

vasilstf 10-11-2020 16:54

Ясно, затова не съм разбрал.

jack82 10-11-2020 18:03

Ясно май и аз след 15 години теленор ще прехвърлям на А1 . По принцип при мен клетката на А1 е една идея по добре и това от скоро разбрах. Дори и А1 ми предложиха по добра бизнес оферта със подарък А21 и по 20000 интернет. Дори от няколко месеца 2-3 забелязвам са сменяли клетките.

Ooo_Pepi 10-11-2020 21:43

Аз лично на Мобилтел НЕ бих се прехвърлил никога!!!
Вчера трябваше да им звъня за услуга която е на един познат, та ме помоли аз да звънна.
5 минути в менюто те размотават насам-натам, накрая се изнервиш.
Пък ти казват, ако сте сигурни, че звъните за спрял интернет то останете на линия.
Абе аз много добре знам за какво звъня, какво се опитват да ме разубеждават.
С тях нищо не е ОКЕЙ, не се лъжи човече после ще си хапеш топките.
Моя избор:
1. Теленор
2. Виваком
3. Мобилтел.

Виваком и те са много зле.
Караш по София, прекъсват разговорите, набираш пак... пълен т@ш@к.
С Теленор това го няма.

аас 10-11-2020 22:21

Мобилтел отдавна няма.. има А1. Особено откакто станаха А1 вървят в правилната посока за разлика от Теленор с келнера и Виваком.

Цец0 11-11-2020 06:09

Да, да, в много правилна посока вървят. Особено след като от известно време са забранили на служителите си да правят ресет на изтичащите договори, освен ако не е включен изрично в таба с персонални предложения. Загубиха и най-голямото си предимство пред останалите 2 оператора. Но какво може да очакваш от компания, ръководена в момента от измекяри, които половината бяха изгонени от Виваком :worry:

vasilstf 11-11-2020 08:46

Не знам в каква посока вървят, но моята посока се разминава с тяхната. Според мен много изостават, а и аз не съм усетил никакви положителни промени от тяхна страна. Що се отнася до покритието, дори и там ми се струва, че става все по-зле. В манастирски ливади е тотал щета, постоянно се губи обхвата.

аас 11-11-2020 10:14

Специално за офертите за преподписване на 03.11 ми се обадиха и предложиха стандартни от по 28 и 26 лв. Казах им искам да остана на сегашния план и ми изпратиха анекс.
За втори път преподписвам тези условия 18 лв неограничени 14гб+2гб фб. Да не говорим за персоналните оферти където за 14.99 ползвам нет и тв заедно с макс канали. Дори са ми пуснали и 7/8тв безплатно. От 2009г вече 11 години няма прекъсване нета.

Ooo_Pepi 11-11-2020 10:52

@аас
Поне един доволен клиент трябва да имат, това си ти.
Дали са Мобилтел, М-тел или А1 няма никакво значение, мобилната услуга за нищо не става.
На speedtest повече от 10Mbps не мога да вдигна. При Виваком са към 25Mbps, към Теленор са към 80Mbps. За кв. Бояна става дума.
Така, че хич не ме вълнува огромния обем данни който ми пускат, защото с тези бавни скорости аз въобще не мога да ги изразходя.

bu12tras 11-11-2020 10:57

😁😂 пепи ако всички си ползват мобилните данни като теб само за спийдтест операторите ще фалират. Какво толкова правиш с тоя нет и ти трябва реално повече от 10-20Мбит/сек


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:00.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.