Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Анкети (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=179)
-   -   Искате ли да има отделна тема за български футбол -(А,Б група и аматьорски футбол) ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37086)

an 04-05-2015 23:07

Не са толкова важни, че да имат отделна тема.

Питагор 04-05-2015 23:16

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение369078)
Прав си, така е, но кажи искаш ли отделна тема за БГ футбол ;)

Ако е възможно да се направи гласуването публично ще бъде по-добре . ;;650

vasilstf 04-05-2015 23:40

Ще е хубаво да има отделна тема, но може би когато футболът ни достигне някакво ниво. Да, бих искал да има тема, но да има и футбол, а на тоя етап нямаме футбол за който да отделяме цяла тема. Български футбол не гледам от години заради описаното в предния ми пост. Мисля, че когато това се промени, ще е по-удачно да има отделна тема, ще има много повече неща за обсъждане.

Ангел Сотиров 04-05-2015 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение369084)
Ще е хубаво да има отделна тема, но може би когато футболът ни достигне някакво ниво. Да, бих искал да има тема, но да има и футбол, а на тоя етап нямаме футбол за който да отделяме цяла тема. Български футбол не гледам от години заради описаното в предния ми пост. Мисля, че когато това се промени, ще е по-удачно да има отделна тема, ще има много повече неща за обсъждане.

Когато това се промени,ние няма да сме живи,следователно няма да видим и темата.;;573

баисар 05-05-2015 08:40

Аз съм "за"да има отделна тема за БГ футбол.Само Левски !!!:);;650

ВалчоП 05-05-2015 12:39

Понеже нивото на нашия футбол е различно, би трябвало да е в различна тема, в раздела за спам и псувни.
П.С. На стадиона на Нюрнберг се играха мачове от световното 2006.
Макар че, и стадиончетата на доста отбори от трета Бундеслига са на ниво Шампионска лига...
Различни нива, просто...:)

ivan_sv 05-05-2015 15:41

Хубаво е нашето първенство да е в отделна тема няма значение на какво ниво е-наше си е.А още по-хубаво ще да е в тази тема да се даде свобода на писмените словоизлияния за да се види докъде ще я докараме.

дрим 05-05-2015 15:44

Цитирай:

Първоначално написано от ivan_sv (Мнение369127)
Хубаво е нашето първенство да е в отделна тема няма значение на какво ниво е-наше си е.А още по-хубаво ще да е в тази тема да се даде свобода на писмените словоизлияния за да се види докъде ще я докараме.

Е то тогава да се пуска една тема в спам зоната 18+ само за нашето първенство, за да не изкача отгоре във форума.
Ще стане грозна картинка, няма да ми се чете там определено, камо ли да пиша!

Виктор 05-05-2015 16:32

И ще дадеш поле за изява на чорбарчета, колко велик отбор са били под крилото на партия, правителство и армия :lol15: и колко вие сте слаби сега! ;;573

dzumba 05-05-2015 17:26

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение369071)
Престанете с глупостите....
Малко ли ви е сега спама на теми извън сателитната телевизия, та още ви трябва? ;;basi;;basi;;basi

Цецо,всички са тук заради спама и водещите!;)
Цитирай:

Първоначално написано от ivan_sv (Мнение369127)
Хубаво е нашето първенство да е в отделна тема.

Предлагам,Ломския за Модератор на раздела!:)
Цитирай:

Първоначално написано от Ангел Сотиров (Мнение369085)
Когато това се промени,ние няма да сме живи,следователно няма да видим и темата.;;573

Колега,ти,като все още девствен и с неопетнен ник,те предлагам за помощник на Ломския!Аз поне мисля да живея вечно,та не ми харесва тая идея с отлитането!Стой до мене и ще доживееш!;;592


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:02.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.