Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Защо всички ревът като малко дете за близака ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14251)

uscxeu 21-02-2011 11:31

ре:
 
абе не мога да ви разбера какво ви става хора защо наливате масло в огъня , колкото повече говорите за това ирдето толкова повече вдигате рейтинга на булсат а от това мисля че само вие губите трайте си малко за хубост и гледайте докато не спрат всички канали на тая кодировка , ако изобщо спрът !

и по важното живота не е само спорт и футбол ... живота е ядене пиене , жени ... тия три работи

както булсат не се държи коректно с абонатите си като не им дава инфомрация какво ще става от тук на татък така и вие не трябва да им обръщате внимание все едно не съществуват нека тогаз като им намалеят абонатите малко им дойде акъла в главата и се замислят че колкото и да им се ще да са монополисти в тази област и всички да им се кланят като на господ без абонати не може трябва да се изпълняват желанята на абонатите защото ние сме тия които ги храним и издържаме с нашите пари а който плаща той поръчва музиката .... и така да се замислят че трябва абонатите да могат да гледат телевизията им с собственото си сателитно обурудване а не с глупава операторска железария с ограничени възможности

........

el loco 21-02-2011 14:07

Евала,бе пич!!!!!!За пръв път да има смислен пост от един от многото бурсуци/не съм го измислил аз/в този форум.

андрей76 21-02-2011 15:45

С риск да бъда увикан от старите кучета ще кажа че редовните платци ще страдате заради някой измекяри който се сцепиха да се хвалят че гледат безплатно. Лошо е да набуташ сумати и пари и да ти вземат картата.
Значи реших да стана абонат на БСК преди месец. Местната кабеларка ме внерви и както и да е. Споделих с няколко приятели че съм си взел БСК и почти навсякъде ми казаха колко съм глупав и че можело да ме уредят безплатно. Значи аз съм от Троян. Без да разпитвам много, разбрах за 15-тина човека, като сметна колко са за цяла България....... Така че, разбирам оператора че си иска своето.
Жалко само за хората който си плащат редовно и са инвестирали много пари в оборудване.

garanciq 21-02-2011 16:03

Цитирай:

Първоначално написано от бебезавър (Мнение83652)
Какво толкова направихте драма от спирането на Ирдето кодировката за някой от каналите на оператора Булсатком - това беше ясно от много време насам!

Не мога да разбера какво се оплаквате - оператора Ви дава възможност да си гледате това за което сте платили като си смените картата за приемник. За разлика от други оператори на БГ пазара при които си плащате, а не гледате - къде е ХБО при Сателайта и защо там спряхте да ревете ?!?
Не стига че ви глезят като малки деца - мачове на национала, мачове на не знам кои си отбор дават ги, ами и с претенции ама да не е на БУЛКРИПТ, да е на ИРДЕТО, ами да вземат да дойдат и по една бибитка да ви направят от БСК ?

Или просто ви спря далаверата да давате/получавате на ШЕР някой канали за по 5лв. на месец. Секна далаверата - що трябва да си плащам телевизията - ми да взема да дам на съседа за 5лв. и на другия и на третия и на петия.............или чакай да продам малко приемници с печалба по 50-60лв. на приемник които да имат АУ, МЯУ и да натрупам състояние на гърба на клиентите ?!?!

Колко човека от форума занимаващи се професионално в областта гледат мачовете по Диема, Новаспорт, Филм+ и т.н. и колко ги гледат по Canal+ HD, SkySport 1.........1000 HD...........

Дори ако трябва да сме честни Булсат даде прекалено дълъг период на "АВАНТАТА" - така че стига сте плюли и сте писали глупости......утре/други ден като напускат нови музикални и не само музикални канали същите хора дето днес ги плюете - ще почнете да ги хвалите!

Айде стига толкова Бай Ганьовщина!!!!!!


Поздрави - Бебето!

Бебе това е леко плакане.Големия рев ще бъде когато задължат булсатком да си вържат допълнителните приемници с кабелчета,както беше та да немогат да пиратсват държателите на правата.Сега е кеф,4.80лв. в джоба пък че единия е в Испания другите разхвърляни из България на булсаткома не му дреме като плащат.Ама така не става.Някой ги пиратсвал за 5лв. а пък те?

zakiid 21-02-2011 16:32

"Защо всички ревът като малко дете"

Защото вчера в един клип се видя едно ВУ и още някои неща.
(Според мен бяха на ВИТО,макар че, той ще отрече най-вероятно)
@ВИТО
В момента ти, от името на БСК естествено, можеш да направиш така,че да спре тоя рев,само с няколко ЛС до няколко съфорумци.
После ще си мълчим и ще споменаваме по някоя блага дума за БСК от време на време;;573

Вито 21-02-2011 17:28

Цитирай:

Първоначално написано от zakiid (Мнение83844)
"Защо всички ревът като малко дете"

Защото вчера в един клип се видя едно ВУ и още някои неща.
(Според мен бяха на ВИТО,макар че, той ще отрече най-вероятно)
@ВИТО
В момента ти, от името на БСК естествено, можеш да направиш така,че да спре тоя рев,само с няколко ЛС до няколко съфорумци.
После ще си мълчим и ще споменаваме по някоя блага дума за БСК от време на време;;573

Вие да млъкнете :hammer:НЕ вярвам.А тва дали клипа е мой!?Може би!Булсатком винаги са първи;;573

ддт 21-02-2011 20:02

Цитирай:

Първоначално написано от dido sat 2010 (Мнение83658)
Бебезавър и аз това се чудя , на стана голям рев и мъка мъка .
Такъв е живота и ма итакива неща но не трябва да ревът така се едно някои е умрял .
Светът не е свършил щот ирдето е спряло при булсатком , живота продължа ревльовците трябва да го осъзнаят . ;;510

Май доста от вас не са разбрали ,че никой не реве срещу спирането на ирдето.Всички реват срещу начина по който става.това може да се случи само в България.Всяка уважаваща себе си и своите потребители европейска компания,щеше да ги уведоми поне няколко месеца по рано.Е във това е проблема а не във спирането на кодировката.

garanciq 22-02-2011 17:17

Цитирай:

Първоначално написано от Вито (Мнение83860)
Вие да млъкнете :hammer:НЕ вярвам.А тва дали клипа е мой!?Може би!Булсатком винаги са първи;;573

Вито,като си вържеш приемниците с 15метра кабел,ще млъкнем.;;650

BULLET 22-02-2011 17:34

да се похваля разкарах ирдето и си сложих крипто;;573

още обмислям дали да я сменя или да я оставя за спомен:)

gentu 22-02-2011 17:37

Цитирай:

Първоначално написано от bulllet (Мнение84190)
да се похваля разкарах ирдетои си сложих крипто;;573

-на
Цитирай:

FERGUSON ARIVA 100E
това ли?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:39.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.