Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Въпроси за операторските приемници на ВиваКом (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=10848)

hajduk 20-09-2010 00:39

Цитирай:

Първоначално написано от sarivano (Мнение52215)
Вивакомци да дадат един банкет на DCC, че поне в Пловдив им запълниха уейтинг-листата на монтажите ,до 5-ти октомври...Иначе е весело,инсталаторите на АДСЛ сега монтират антени:)))))))

Какъвто им АДСЛ-а такава ще им е и телевизията ... ама с добра рекламна стратегия и пакетирани лайна ще вървят ... като гледам на къде е тръгнало ...

sarivano 20-09-2010 00:47

Цитирай:

Първоначално написано от hajduk (Мнение52216)
Какъвто им АДСЛ-а такава ще им е и телевизията ... ама с добра рекламна стратегия и пакетирани лайна ще вървят ... като гледам на къде е тръгнало ...

Още не са Го "пакетирали":))))))Днес с един техен акаунт-мениджър обсъждахме "пакетирането",че е зададено като стратегия,но още не е стартирало.Той ме развесели с "новината" ,че нямат Инсталатори,а "сгрибат" АДСЛ-ските монтажници.Но " някога в бъдеще" щели да имат монтажници отделно

hajduk 20-09-2010 01:25

Цитирай:

Първоначално написано от sarivano (Мнение52218)
Още не са Го "пакетирали":))))))Днес с един техен акаунт-мениджър обсъждахме "пакетирането",че е зададено като стратегия,но още не е стартирало.Той ме развесели с "новината" ,че нямат Инсталатори,а "сгрибат" АДСЛ-ските монтажници.Но " някога в бъдеще" щели да имат монтажници отделно

Преговорите за аутсорсинга са в ход ... въпрос на време е да се избере фирмата инсталатор ... ама онези АДСЛ монтажници какво ще ти правят ... те таман ги научиха да инсталират едно - сега им размътиха главиците с друго ...

Паоло Гети 05-10-2010 10:13

Цитирай:

Първоначално написано от bmvtooo (Мнение52200)
По първия въпрос питах в офис на Виваком и ми казаха, че приемника им не можел да работи с дайсек и H-H мотор! По втория въпрос не искаха да кажат нищо (какво крият не знам)?!


Цитирай:

Цецо
По вторият въпрос отговора е не, не могат да се подреждат каналите по собствено усмотрение. Доколкото знам могат да се правят само фаворитни списъци.

Каква им е презумцията каналите да са подредени от оператора без право за собствена подредба. Доста е тъпо това. Какъв е смисълът от това и има ли логично обяснение?

Крал Артур 05-10-2010 11:12

В операторски приемник не търси логика;;650 Приемника трябва да е максимално евтин, за сметка на функциите му.

жоркин29 05-10-2010 18:24

Цитирай:

Първоначално написано от Крал Артур (Мнение53995)
В операторски приемник не търси логика;;650 Приемника трябва да е максимално евтин, за сметка на функциите му.

И да е осакатен откъм възможности.Няма оператор,който да дава на абонатите си качествени приемници.

bmvtooo 05-10-2010 18:57

Е па нали това им е целта на операторите - абонатите им само да гледат, а не като нас само да ръчкат!;;573

жоркин29 05-10-2010 20:00

То кога е само гледане не е интересно.Дори когато всичко си е наред аз пак си намирам какво да човъркам-голяма краста е.

bmvtooo 08-10-2010 22:46

Приемницити на Виваком са с нов ъпдейт! Промемено е показването на сигнала - вместо в %-ти вече си го показва в dB-ли! Оправено е и превключването на каналите до като е активен инфо бара! Единствено не ми хареса, че са махнали часовника от дисплея на приемника до като се гледа телевизия, а го има след като се изключи в Stand By режим!
Новите показатели за тяхната 60см. антена са:
Сила 100% , качество 100% , ниво 14.2dB и Ber 1.0E-7

п.с.Желаещите да станат абонати все повече се увеличават поне според това което виждам да се случва тук в града в който живея! За другите градове могат да кажат само тези които имат наблюдение по въпроса за населеното място в което живеят!

alexi 08-10-2010 23:54

Цитирай:

Първоначално написано от bmvtooo (Мнение54312)
Новите показатели за тяхната 60см. антена са:
Сила 100% , качество 100% , ниво 14.2dB и Ber 1.0E-7

Мдаа,общо взето леко безмислен ъпдейт.....
При мен показателите са същите с изключение на децибелите които са 15,5 ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.